Vzbura migrantov v Bělé.

V súčasnosti  sa naše „mienkotvorné médiá“ snažia (s nevalným to úspechom) politicko -výchovne pôsobiť na radového slovenského „nácka a extrémistu“ (t.j.  bežného občana). Cieľom je vytvoriť „nového občana“, osvieteného, t.j.  stúpenca ideológie multikulturalizmu.

A tak si v nich prečítame dojímavé príbehy o Afričanoch, čo by radi v EU pracovali.

Slovenský (aj ten dlhodobo) nezamestnaný  si tiež môže prečítať, ako naša ekonomika naliehavo potrebuje pracovnú silu.  Bez pracovitých rúk z Afriky či Blízkeho východu to tu proste skrachuje, nemá kto pracovať …

Rovnako si aj mladá nezamestnaná žena na sociálke prečíta, ako migrantky zachránia pôrodnosť.

Keďže to nedokázala ona, musia to riešiť ženy spoza mora. Tým ženám spoza mora sa už musí dať aj strecha nad hlavou zo štátneho, ako aj ďalšie veci.

Aby aj ony nezlyhali, ako tá naša žienka slovenská,  ktorá si vlastnú strechu nad hlavou a ďalšie podmienky pre deti zabezpečiť zo svojho na  x spôsobov zdaňovaného príjmu  nedokázala, a potrebný počet detí krajine nedodala.

A nejaké tie reči o prípadných problémoch z bezpečnosťou – to sú len také frázy „od Kotlebu“. Tie by „uvedomelý euroobčan“ počúvať nemal, inak je nie vzorne eurohodnotový občan, ale je  „nácek“, „rasista“, „xenofób“, ktorým by sa mala zaoberať polícia.

Koniec irónie, tie články, názory a postoje „osobností“ v Denníku N, SME či u rôznych tých mimovládiek môžu ich čitateľov akurát tak poriadne „vytočiť“. Ale to ich  autorov pravdepodobne netrápi.

Kampaň slovenských „mienkotvorných médií“ pripomína víťazné ťaženie ukrajinských síl proti povstalcom, ktoré prebehlo  na ich stránkach (na fronte to vyzeralo o dosť ináč) . To „víťazné ukrajinské ťaženie skončilo až vztýčením povstaleckej vlajky nad Debaľcevo. Tam v Debaľcevo, vznikla slávna snímka vlajky Novoruska. Snímka až príliš pripomínajúca tú z Iwo Jima.

V susednej Českej republike tiež beží kampaň „spoločenských elít“ na plné obrátky.

Tam však už médiá našli svoje „Debaľcevo“. A to práve  mestečku neďaleko Mladej Boleslavi – v Bělej pod Bezdezem.

Migranti nespokojní so svojou situáciou tam začali demolovať zariadenie ubytovacieho zariadenia. Rozbíjali  okná, ničili vybavenie. Polícia povolala niekoľko družstiev ťažkoodencov, ako aj vrtuľník,  aby situáciu zvládla.

Migrantom sa nakoniec nepodarilo prekonať oplotenie areálu a tým pádom bol pokus o násilné opustenie ubytovacieho zariadenia políciou potlačený.

Čo vlastne  „vzbúrenci“ požadujú. Navrátenie peňazí a mobilných telefónov, tieto veci totiž museli odovzdať do úschovy správy tábora. Trošku zvláštna výbava človeka utekajúceho  z vojnovej oblasti, zachraňujúceho si holý život. Ešte, že si stihol predtým aktivovať roaming a zaplatiť faktúry.

Migranti zároveň požadujú prevoz do cieľovej krajiny, ktorou je Nemecko.

zdroj)

Na Slovensko zatiaľ početnejšie skupiny migrantov nedorazili, a tak zatiaľ tu neexistujú problémy tohto typu.

Prvé rozsiahlejšie skupiny by na Slovensko mali byť prevezené na budúci mesiac (august 2015) a to do Gabčíkova.

Táto vec sa príliš nepozdáva miestnym občanom. Tí  si vymohli k tejto téme referendum, ktoré bude v nedeľu (2.8.2015).

Zaujímavé je, ako slovenské „mienkotvorné“ médiá o chystanom referende informujú, kto dostáva v článkoch priestor, aký pohľad na vec je forsírovaný. Napríklad je tu článok z denníku Pravda alebo z Aktualít.

[sociallocker][/sociallocker]

7 komentárov

  • Pokud se nespamatujeme a neposleme pric,zacne tu muslimsky teror.Pak bude neskoro. Obavam sa ze uz je.Zase si bude muset pomoct narod sam jako proti komunistom.Je smutne od vlad ze nemysli na svuj narod ale na jiny. Bohuzel.

  • Už to bolo niekoľkokrát navrhnuté tým, čo sú jednoznačne za prijímanie utečencov . ale zatiaľ so nezaznamenal jediný prípad, že sú ochotní si zobrať aspoň jednu malú skupinu alebo rodinu do svojej domácnosti. Asi vedia, kto by sa stal v krátkej dobe pánom v domácnosti. Ale ponúkať túto možnosť iným, ktorí nie sú financovaní zo zahraničia cez rôzne nastrčené nadácie, na to majú plný priestor v našich predajných / ale mienkotvorných / médiách. Zdieľam a vyzývam na ďalšie zdieľanie. Slovač zobuď sa!!!

  • Ono je to tak. Propaganda je ucinna len vtedy, ked jej ludia veria. A ta ruska nabrala na sile nie kvoli „armade internetovych trollov“, ale vdaka tomu, ze tu na Zapade sa stala „selektivna pravda“ beznym pracovnym nastrojom, ktory sa vyuziva aj vtedy, ked to nie je nutne, resp. kedy je pravda do oci bijuca.

    Rusom potom staci naozaj malo – povedat „nezaujatu pravdu“ a hned maju plusove body u obcanov, ktori si povedia „Zapad klamal, Rusi hovoria pravdu“. A potom sa niekto cuduje, ze preco je ruska propaganda taka silna a preco represalie nepomahaju. Ale to je bezny jav zamenenia priciny a nasledku…

  • Tomu komu sa u nas nepaci, nech sa berie kade lahsie. Spat do Afriky. Preco EU dovoli lodiam s utecencami priplavat do vysostnych vod Telianska, Grecka, ci kamkolvek inam? Šengensku hranicu si strazime ako oko v hlave a more je EU ukradnute?

  • Ano presne tak kto kritizuje migrantov ten podla nasej vlady je extremista. Smutne.

  • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Vzbura migrantov v Bělé.

Pridaj komentár