Západ si necháva od moslimov prepisovať zákony, hygienu, morálku

Zopár čriepkov zo súčasného Západu, ktoré dokumentujú neuveriteľnú mieru ustupovania pred nárokmi moslimov ale aj imigrantov ako takých (ktorí nemusia byť nutne moslimovia)

Si moslim? nemusíš sa v nemocnici umývať

Anglické nemocnice sa v minulosti potýkali s problémami prenosných chorôb. Preto platí nariadenie, že pracovníci v nemocniciach musia mať ruky od lakťa nadol odhalené, bez ozdôb resp. šperkov a neustále sa umývať.

To však nerátali s moslimskými sestričkami, ktorým ich stredoveké poňatie cti nedovoľuje odhaľovať ruky pred „cudzími chlapmi“. Takže ešte v roku 2010 dostali výnimku, aby nosili odev s dlhými rukávmi, pod ktorým sa samozrejme nemusia umývať. Niektoré skupiny moslimov zas dostali jednorazové plastové návleky, ktoré zakrývajú celé ruky, ale nikde nie je istota, že ich menia po návšteve každého pacienta.

Komentár: V každom prípade sú to zbytočné náklady naviac, ktoré platí daňový, v absolútnej väčšine nemoslimský poplatník.

Pritom je podľa štúdií zrejmé, že pravidelné umývanie rúk dokázateľne znižuje počet infekcií v priemere o skoro štyri infekcie na tisíc pacientov na jednopercentný nárast zvýšenia intenzity umývania si rúk.

Takže ak máte záujem o zažiť na vlastnej koži adrenalínový zvýšený výskyt infekcií, srdečne doporučujem návštevu anglických nemocníc. Mimochodom, ak náhodou budete v anglickej nemocnici a predsa len budete požadovať hygienickejší prístup, budete obvinení z rasizmu. To viete, odmietať zahalenú moslimskú sestričku len kvôli nejakej pofidérnej zámienke hygieny, sa v našej svetlej multikultúrnej spoločnosti neodporúča

Si migrant? nemusíš platiť 1800 eur za vodičský preukaz

Je skutočne do neba volajúce, ak migranti v Nemecku, ktorí ničím spoločnosti neprispeli a podľa všetkého väčšina z nich ani nikdy neprispeje z dôvodu negramotnosti, nevzdelanosti,  kultúrnej neprispôsobilosti a podľa výskumov aj nedostatočného IQ, dostávajú všetko zadarmo. Netýka sa to len základných potrieb ako je základné bývanie, strava a malé vreckové. Dostávajú kvalitné bytové jednotky, kde je nájomné a kompletný servis preplácaný štátom a vreckové je vyššie ako zostatok mzdy slovenského pracujúceho na minimálnej mzde, ktorý si platí všetko sám.

Aby toho nebolo dosť, nemecká asociácia autoškôl navrhuje, aby štát platil migrantom vodičské kurzy v cene 1800-2000 eur. Vraj aby našli lepšie uplatnenie na trhu práce.

Pripomínam, že migranti majú verejnú dopravu v Nemecku zadarmo.

Komentár: Keď som žil v anglickom Birminghame, ktoré je povestné nadmerným zastúpením migrantskej komunity, na všeobecne známu anglickú zdvorilosť na cestách sa nedalo spoliehať. Dokonca sa mi stalo, že počernejší vodič ma bezohľadnou jazdou vytlačil z cesty a mal som čo robiť, aby to neskončilo zle. Pri rečových, kultúrnych a inteligenčných deficitoch veľkej časti migrantov, Nemecko by v prípade schválenia tohto návrhu, dalo do rúk týmto ľuďom nabitú a odistenú zbraň zamierenú proti vlastnému obyvateľstvu. Odmysliac si omáčku okolo tohto všetkého, ide v princípe len o konjukturálnu snahu autoškôl získať z prílivu, ktorý sa dovalil do Nemecka maximum pre seba.

Si migrant? nemusíš platiť za vedenie bankového účtu

Fantastický prípad zas hlásia rakúske zdroje. Z účtu každého klienta si banka ako komerčný subjekt strháva za jeho vedenie pravidelný poplatok. V niektorých prípadoch tie sumy nie sú úplne zanedbateľné. Lenže podľa portálu Breitbart rakúska banka Erste bank sa od septembra minulého roku rozhodla poskytovať vedenie účtu pre migrantov zadarmo. Ako výsmech do očí ďalším klientom Erste bank je zrušenie účtu organizácie, ktorá proti neriadenej imigrácii aktívne vystupuje. Medzi jej požiadavkami, ktoré zrejme do biela rozpálili vzorných multikulturalistov vo vedení banky, je napríklad zabezpečenie hraníc.

Edit 23:00. Erste bank zavrela účet v Slovenskej sporiteľni serveru Aeronet – vraj sa im nepáči, čo ten server zverejňuje… Ani mne sa ten server nepáči, ale je to čistá diskriminácia, ktorá stojí za zverejnenie.

http://aeronet.cz/news/rakouska-erste-naridila-slovenske-sporitelne-uzavrit-nas-bankovni-ucet-duvodem-je-proti-migracni-tematika-naseho-serveru/

Komentár: Osud si s rakúskou bankou, s prepáčením, vytrel zadnú časť tela. „Nehanebné rasistické“ požiadavky, ktoré znamenali vylúčenie protiimigračnej organizácie z radov klientov Erste bank sa stali od dnes oficiálnou politikou rakúskej vlády. Ak cestujete do Rakúska, presvedčte sa, či máte doklady v poriadku. Budete ich potrebovať

Si migrant? naučíme Ťa strieľať

Prepadnutie do šialenstva. Asi tak by sa dal charakterizovať kurz organizovaný v Sollestea pre mladých prisťahovalcov v jazykovom kurze poväčšinou z islamských krajín zameraný na výuku v streľbe.

Na začiatku bol podľa proimigračného portálu Allehanda len malý záujem. Keď sa však medzi imigrantami roznieslo, čo sa tam reálne robí – t.j. učí sa strieľať na cieľ, záujem explodoval a dnes má kurz okolo 50 účastníkov.

Podľa multikulturalistov je to vynikajúce doplnenie jazykového kurzu. Vraj si pri výuke streľby zdokonaľujú účastníci slovnú zásobu.

Komentár: Zdá sa, že títo ľavičiari sa akosi nestarajú o to, že každý teroristický útok v Európe počas roku 2015 súvisel s „utečencami.“ Štátom financovaný tréning ostreľovačov pre „mladých prisťahovalcov“, sa zdá byť tak nezmyselným nápadom, že taká aktivita je doslova podnikom z ríše duševne chorých. V prípade, že by to tak skutočne nebolo, človek by si myslel, že ide o nejaký nemiestny žart. Bohužiaľ, nie je to tak.

 

Zdroj:

 

5 komentárov

Pridaj komentár