Zápisky konšpirátora, plateného Putinom.

Včera STV vysielala film „Verdikt“, po ktorom bol diskusia vedená Michalom Havranom. Dva momenty mi utkveli v pamäti. Prvý bol ten, keď psychológ Anton Heretik spomenul v nejakom negatívnom kontexte skupinu ľudí, ktorí nie sú ochotní a boja sa prijať niečo nové. Som si istý tým, že mal na mysli odporcov imigrácie. Chcel by som vedieť, či by rovnako negatívne posudzoval skupinu ľudí, ktorá by do Európy nechcela prijať státisíce severokórejských netvrdých komunistov, ktorí akože utekajú pred komunistickým režimom a po príchode si tu veselo pestujú svoj komunizmus a zakladajú stranícke bunky.

Druhý moment bol ten, keď Havran označil Donalda Trumpa za šialenca, ktorý by bol schopný začať jadrovú vojnu, na čo bezpečnostný analytik Milan Žitný povedal, že Trump až taký šialený nie je, aby to spravil. Havran bol prekvapený, že Žitný nie je až taký aktivista ako On.

Tiež včera STV vyše dve hodiny masírovala diváka ruskou propagandou – lebo ako hovorí etalón nepoškvrnenej mysle, profesionálny agitátor Juraj Smatana: každá spomienka na vlasteneckú vojnu je ruskou propagandou. Veľmi pôsobivý film, v ktorom nemecká armáda zničila bieloruskú dedinu spolu s jej obyvateľmi. V Bielorusku bolo vypálených spolu s obyvateľmi 628 dedín. V roku 1985 o tom nakrútili film, zobrazujúci krutosť vojny. V Poľsku UPA spolu s civilným obyvateľstvom vypálilo viac ako 1000 poľských dedín a sídlisk. Poliaci sa až v roku 2016 zmohli natočiť o tom film. A režisér odmietol cenu, ktorú mu riaditeľ poľskej TV chcel udeliť na schodoch počas festivalu v Gdyni, kde bol tento film premietaný. Film totiž nie je žiadaný. Keby tých 1000 dedín vypálili nie Ukrajinci, ale Nemci, alebo Rusi, celý svet by vedel, že na Volyni bola spáchaná genocída. Ale Ukrajinci majú amnestiu, aj keď sa nepriznali k ničomu a vraždy popierajú.

Dnes ráno som sa na TA3 dozvedel, že hrdinská Iracká armáda spolu s Kurdami a spojeneckými jednotkami (čítaj USA a EU) zasadzuje IS rozhodujúci úder. Doteraz som len počul, že sýrska armáda spolu s Rusmi vraždí civilné obyvateľstvo.

Ako pekne sa dajú popisovať udalosti v závislosti na tom, kto je ich strojcom.

A tiež z TA3 som sa dozvedel, že Británia prijme deti z džungle, ktorú si vytvorili imigranti v Calais. Asi by sme mali zmodifikovať pojem „deti“ lebo tých mužných mládencov by som nenazval 14 až 17 ročnými deťmi. Británia ich prijíma na nátlak.  Neviem si predstaviť, kto môže vyvíjať taký nátlak, že sa dospelí muži zrazu stanú deťmi a prichádzajú do Británie aby posilnili rady moslimov, s ktorými už má Británia nepopierateľný problém.

Mariusz Malinowski

19 komentárov

 • Chemtrails? – vagóny uhoľného popolčeka bratov Kochovcov. Energetická uhoľná lobby sa zbavuje odpadu – popola, tak že nám ho sype na hlavy! Boj proti chemtrails = sledovanie distribúcie elektrárenského odpadu!

 • CHEMTRAILS – KDE KONČÍ KONŠPIRÁCIA, aktuálny český dokument!

  • Konečne začali chemtrail piloti skapínať na syndróm chemtrails!!! – ha ha ha! – z výšky na nás končí!
   https://www.youtube.com/watch?v=7Q8z8YpUg1s

   VÝPOVEDE chemtrail pilotov, lekárov a vedcov pred porotou v Kalifornii

   • Vyjadrenie riaditeľa CIA ku geoinžinierstvu a chemtrails!!!

    • Geoinžinierstvo – Tichá vojna, video, SK preklad
     Manipulácia počasia pod palcom armády! Cielené zmeny zón vplyvu – likvidácia zdrojovej stability vytipovaných krajín – likvidácia poľnohospodárstva. Likvidácia včiel, manipulácia s vodnými a prírodnými zdrojmi, budovanie závislostí na dodávkach potravín, cielený nárast rakoviny a duševných chorôb v horizonte 10 rokov – legislatíva už sa pripravuje. Dôsledky znižovania vzdelanostnej úrovne obyvateľstva. Poškodzovanie zdravia detí. Genocída. Poľsko pôsobením NATO a geoinžinierstva stráca postavenie európskej poľnohospodárskej veľmoci. „Kiskove“ Slovensko denne „pod sprchou a v opare“ – odsťahujeme sa všetci do Argentíny?!
     https://www.youtube.com/watch?v=Oad4y9O1gzY

     The secret War – cielená katastrofa!, video, širšie súvislosti s geoinžinierstvom vo svete, SK preklad

 • Havrana nepozeram, nepocuvam, necitam, lebo je to cista strata casu. Venujte svoj cas niecomu inemu ako tomu slnieckarskemu blbeckovi.

 • Myskin – zruš prosím prvý a nechaj druhý koment – kvôli drobnosti

 • SIC SEMPER TYRANNIS!!!
  Vo Francúzsku sa vzbúrila polícia proti vláde!

  https://www.prvopodstata.com/2016/10/20/ve-francii-se-vzbourila-policie-proti-vlade/#comment-22914

  KONTEXT:
  Neuvěřitelný zákon ze Slovenska. Obsloužíte ve svém podniku sankciovanou osobu? Zaplatíte pokutu 132 tisíc eur!Neuvěřitelný zákon ze Slovenska. Obsloužíte ve svém podniku sankciovanou osobu? Zaplatíte pokutu 132 tisíc eur! – AC24

  Predstavte si, že máte malú reštauráciu. Predáte bryndzové halušky hosťovi, on ich doje, zaplatí a v zápätí nabehne NAKA a dá vám pokutu 50 tisíc až 132 800 eur. Tak toto sa vám oddnes môže stať.

  Napriek mojej kritike dnes prijala vládna väčšina zákon o uplatňovaní medzinárodných sankcií na území Slovenskej republiky. Každý občan je povinný sledovať zoznam osôb, ktoré sú na nejakom medzinárodnom sankčnom zozname. Ak im totiž poskytne akúkoľvek službu, bude mu udelená spomínaná pokuta.

  Pýtal som sa ministra hospodárstva, ako má slovenský občan zistiť, či jeho zahraničný alebo domáci hosť nie je na zozname? Má si od každého človeka pýtať občianku alebo pas a ísť sa vždy pozrieť na zoznam medzinárodne sankcionovaných osôb?

  Minister mi povedal, že takto to od nás EÚ chce. Tak to teda odhlasovali, píše na svém profilu slovenský politik Milan Krajniak. – AC24

  Zdroj
  https://www.facebook.com/poslednykriziak/videos/693059237527533/

  Poznámka – treba si uvedomiť súvislosť, že tento zákon bude ČASOM rozšírený tak, aby odrovnal každého občana, ktorý nebude súhlasiť s vládnou totalitou – zablokujú mu platobnú kartu a v miestnom kráme mu nikto NEBUDE MÔCŤ! pod hrozbou likvidačnej sankcie, čo sa rovná priamo strate /ZHABANIU!/ možno celého majetku v prípade exekúcie – PREDAŤ ANI KÚSOK CHLEBA! Toto sa volá ako?! TYRANIA!

  Kontext:

  • Panu Havranovi a zbitku kaviarne týto tzv, Allahovi rebely v članku nevonajú, aj ich by možno nazval Putinovými agentmi

 • Zrusit prispevky pre STV a nech ich plati odron Soros,ktoreho vyznam slova si prelozte.Europa ako taka konci,okrem inych aj na ziadOST madarskej zidovskej oberoberobersvine|!

 • jediný ako tak normálny človek v diskusii bol Žitný. Síce tiež na jednej lodi s ostatnými, ale aspoň trochu racionálny a realistický. Mňa osobne zaujali dva fakty, že sa sudca špecializovaného súdu pridal k označovaniu tzv. Kotlebovcov ako fašistov a primitívnosť filmu z pohľadu právnych vyjadrení, najmä prokurátorky. všetky jej paralely boli také obmedzené, že je prekvapivé ako na ne advokát nereagoval :). inak podľa mňa ten vojak nebol vykreslený moc pozitívne (Heretik ako vždy kecal), tie reči ohľadne toho že cestujúci v lietadle nie sú nevinné obete sú tak scestné že mu to veľa sympatií pridať nemohlo, takže skôr sa mi zdá že tvorcovia sa snažili dať odpovedi „vinný“ aspoň akú takú šancu. Je to zrejmé aj z toho, že jeho obhajca nevedel normálne reagovať na prokurátorku (až na záverečnú reč bol úplne o ničom, ani tá nebola najlepšia ale aspoň spomenul zdravý rozum), svedkyňa iba pozostalá po obeti z lietadla (aby to bolo vyvážené mali zavolať rodinku, ktorá bolo na štadióne a ktorej letec zachránil život), letec ani raz nevyjadril emočnú ľútosť nad obetami z lietadla, atď. inak neviem odkiaľ má Havran pomaly monopol na morálku v RTVS, rád by som vedel koľko nás stoja jeho relácie….

  • Mariusz Malinowski

   „(Heretik ako vždy kecal), tie reči ohľadne toho že cestujúci v lietadle nie sú nevinné obete sú tak scestné že mu to veľa sympatií pridať nemohlo“ a to mi uniklo to je nejake novum, sme vinni lebo zijeme:-)
   zaujmavo sa to vsetko posuva ne je to nejaky modifikovany Stockholmsky syndrom ?
   Ale Havran to vsetko prebil, on by sa katapultoval… zrejme si mysli, ze to by bol prave on kto by sudil tych co nedali rozkaz bud na zostrielenie bud na evakuaciu stadiona…
   Zbabelec.

   • cestujúci v lietadle nie sú nevinné obete

    existuju psychologicke teorie ze obet si za svoje utrpenie moze sama, ale podla mna je to sprostost
    Samozrejme su niekedy aj take pripady, ale je nezmysel to vidiet ako pravidlo.

    • to uz prechadzate na uroven ezoteriky a viery.
     ja napríklad verim ze bozie/vesmirne/prirodne zakony platia vzdy, vsade a pre vsetkych, akurát ze my ich este vsetky nepozname.

    • vinné obete sú napríklad znásilnené ženy v minisukniach 🙂 to myslím samozrejme ironicky a nenarážam tým ani zvyšujúci sa počet znásilnení vplyvom multikulturálneho obohatenia. na druhej strane niektoré takéto obete by sme mohli označiť za trochu hlúpe, napr. stopovať v minisukni (pokiaľ to samozrejme nie sú v práci :), pomáhať imigrantovi s prespaním vo vlastnej obývačke, atď…ale cestujúci v lietadle sú vždy nevinné obete, sú síce zbraňou v rukách páchateľa ale nijako za to nemôžu (nevinné obete sú podľa mňa aj dievčatá na rockových koncertoch vo švédsku, ženy oslavujúce nový rok v Kolíne….tu ide o zlyhanie systému). Havranovi sa zrejme katapultoval mozog z toľkej mediálnej pozornosti…ešte k tomu sudcovi, predstavte si že prejde Žitnanskej nápad a špecializovaný súd bude súdiť trestné činy extrémizmu, nuž máme tu sudcu, ktorý dopredu judikoval, že Kotleba a jeho strana sú fašisti, to bude super spravodlivosť :). som prekvapený že sa k tomu ešte nevyjadril pán Harabín.

     • Peter Macaj – Tie minisukne – teda u nás – vždy platilo, že sa posudzovalo len to, či do minisukne má žena pekné nohy a pekný zadok a či jej to sekne. Žena, ktorá si môže fyzicky dovoliť obliecť čierne koktailové šaty, tak je určite atraktívnou okrasou večierka.
      V tomto kontexte koloval socialistický vtip na Ľubu Hermanovú, ktorá pomaly v 70-tke
      predvádzala v ČSTV na Silvestra na pódiu veletoče, že prečo Hermanová už nemôže nosiť minisukňu – lebo by jej z nej trčali – bradavky.
      Takže z pohľadu našej kultúry by som sa cítil asi ako úchylák – „mať chuť“ na niečo zakuklené a zapotené, s krivými a chlpatými nohami, a s kindžálom na obranu svojej „cti“ – myslené – dievča ukáž, čo tam máš. Čiže – tie muslimské ženy sú jednoducho mačky vo vreci, a ich vzťah k inému mužovi sa dohaduje rodinou, vo veku, keď je to ešte nezakuklené decko, ale keď ju už vlastní mužskí príslušníci kefujú do zadku, aby ju potom vedeli predať ako pannu. Toto tu chceme – ako novinku?
      Lebo ako „novinku“ zažívali naši predkovia muslimov dávno dávno počas Tatárskych a Osmanských „kultúrnych podujatí“. A čo sa odvtedy zmenilo? Jedine to, že okrem mečov a drzosti majú navyše mobily?
      My teda nie sme xenofóbi – to je inak oprávnený, inštinktívny strach z neznámeho, ktorý je základom prežitia vôbec. Napiješ sa z neznámeho zdroja vody? Nie?! Tak si xenofób, a je to v poriadku! Lenže – Havran je vták zdochliniar, a platí – meno osud!
      A takýto hajzli chcú, aby sa ľudia vedome napili zo studne, v ktorej dávno zhnili mŕtvoly našich predkov – „vyrobené“ – zavraždené – islámskym „marketingom“.
      Poznámka – v reálnom marketingu platí štatistická skúsenosť, že skutočne novú vec zo zvedavosti vyskúšajú len traja ľudia zo sto. Lebo xenofóbia.
      A dodatok – Berberské ženy, než ich úplne dobil islám a prvá svetová vojna, chodili ešte začiatkom 20. storočia po severoafrickej púšti hrdo s odhalenými prsiami.
      K nedávnym udalostiam na Korzike – video bolo stiahnuté
      http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Zabijeme-vas-Drsny-vzkaz-muslimum-od-korsicke-internetove-hvezdy-449692
      https://www.youtube.com/watch?v=yb2ZriFiPzU

 • asi by bolo dobré ten článok zavesiť na verejnoprávnu rtvs, ak vlastne, ešte nejakú máme.
  keď hej, koľko by tam príspevok asi vydržal?
  ináč, etanol nepoškvrnenej mysle, sa asi nepodaril, ale vyznelo to tiež veľmi vtipne…
  🙂

Pridaj komentár