Žeby sa niečo dialo s nadvládou LGBT v demokratickom Západe?

Neskutočný prípad z roku 2011 v Kalifornii, kde lesbický pár tvrdí, že 11-ročný adoptovaný syn sa cíti byť ženou a preto začne dostávať hormóny, ktoré zablokujú vývoj dieťaťa sa stal v posledných dňoch vlajkovou loďou konzervatívnych médií na celom svete. 

Lesbicky a dieta

Celý príbeh je značne absurdný, keď pár tvrdí, že prvé slová Thomasa, resp. Tammy ako si v roku 2011 hovoril, boli : „Som dievča“, či v siedmom roku života spomínajú snahu o mrzačenie si pohlavných orgánov a na zmene pohlavie pracuje od ôsmeho roku dieťaťa. Z diaľky je nemožné nič súdiť, ale proste podľa článku v Daily Mail to nevyzerá byť ako jednoznačný prípad.

Otvára to otázky, či by chlapec pod vplyvom (zdá sa) dominantných žien bol schopný aj iného vývinu a či by dokázal svoj pohľad na sexuálny svet orientovať inak ak by nebol vychovávaný od dvoch rokov v tejto rodine.

Nakoniec je zrejmé, že obe lesbičky na dieťa dlhodobo nazerali ako na dievča. Napríklad toto sú podľa Daily Mail fotky z Facebook albumu nazvané „Moja sladká princezná“

Thomas-Tammy1

Thomas-Tammy2

 

Hormonálne blokátory implementované pod kožu na jeho ľavom ramene) spôsobia nevratnú zmenu výzoru takéhoto dieťaťa (chlapec nebude mať širšie ramená, hlbší hlas, ochlpenie) a nie je zrejmé, či na takúto celoživotnú zmenu majú ľubovoľní rodičia právo.

 

Je možné, že konzervatívci si povedali dosť a a tento prípad vytiahli ako vlajkovú loď, že LGBT lobby už zašla s manipuláciou spoločnosti priďaleko. Lenže homosexualizmus ako príprava na rozbitie koreňov západnej spoločnosti na to, aby ju bolo možné lepšie ovládať je dnes implementovaný až príliš hlboko do štruktúr celého západného sveta.

Osobne si nemyslím, že vyťahovanie takýchto starých prípadov niečo zmení. Skôr to poškodí práve konzervatívcov. Alebo je práve toto účelom?

 

[sociallocker][/sociallocker]

Zdroj:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2043345/The-California-boy-11-undergoing-hormone-blocking-treatment.html

5 komentárov

 • to je strašné, chudák chlapec!!! neverím, že by v takom veku vyhlásil, že je žena a podávanie hormónov je priam zločinné, veď to je organizmus vo vývine, dieťa, ktoré si nemôže samo vybrať, oni ho zmanipulovali a naveky poškodili jeho zdravý fyzický vývoj, možno aj psychický, keby vyrastal v normálnej rodine, bol by normálny chlapec. podľa mňa to je svinstvo

 • Martin Zizko

  Katolícke kresťanstvo úplne oficiálne zakazuje dokonca masturbáciu, antikoncepciu a orálny sex a považuje tieto veci za nesmierne vážne hriechy. A nieto ešte homosexualitu

 • Martin Zizko

  Referendum o rodine na Slovensku bolo neúspešné preto, lebo Slovensko už dávno nie je náboženskou ale sekulárnou krajinou. Pri sčitovaní ľudu sa prihlásia ku kresťanským cirkvám ľudia najčastejšie len výlučne z toho dôvodu, že boli pokrstení v katolíckej či inej cirkvi, nie preto že majú kresťanskú identitu. Väčšina ľudí sa prihlási k cirkvi aj napriek tomu, že náboženskú identitu nemá. Do kostolov pravidelne chodí len 10-20% ľudí a prevažne len títo ľudia mali motiváciu hlasovať na referende.

  • Vlado Kováč

   Martin Zizko,niečo ti uniklo. Boj za zachovanie rodiny, nieje boj cirkvi,ale boj morálky proti zvrácenosti,proti prírode.

 • Pujdu blejt velebnosti….

Pridaj komentár