Zmena je život

Váženi čitatelia

Rozhodol som sa podporiť projekt nového politického subjektu Zmena.

Zmena

Zmena

Keďže by dochádzalo k oprávnenému podozreniu z ovplyvňovania, nebudem sa na stránkach portálu vyjadrovať k vnútropolitickým udalostiam, rovnako ako ani k hodnoteniam politiky, ktoré zasahujú do vnútropolitického boja.

Jedine snáď aktuality ako bol dnešný príspevok o Ukrajine, či preklady bez hodnotiacich komentárov 🙂

A samozrejme nájdete ma na stránkach Zmeny: https://www.facebook.com/zmenastrana

V blízkej budúcnosti nakoniec ani nebudem mať čas, keďže zbieranie podpisov na registráciu zaberie všetok voľný priestor. Ale ak by ste chceli pomôcť, kľudne sa prihláste, aspoň sa čím s?ôr vrátim s komentármi.

Pekný deň.

Juraj Poláček

5 komentárov

  • PRE BOOOOHAAAAAA.
    Dalsia?!?!?!?!

  • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Zmena je život

  • Pri vsetkej ucte – od cloveka, ktory ma skusenosti s politikou a s fungovanim strany (SaS) by som cakal, ze dvakrat do tej istej rieky nevstupi. Mali ste svoje dovody, preco ste boli v SaS, mali ste svoje dovody, pre ktore ste z nej nakoniec vystupili. Preco ale verite tomu, ze tentokrat to bude ine? Pretoze aj pri zrode SaS stali idealy…

  • Juraj, podľa mňa tadeto cesta nevedie, na Slovensku chce byť každý predsedom, každý chce mať svoju stranu a takéto trieštenie síl bude mať za následok zakonzervovanie súčasného stavu štandardných zlodejských politických strán.
    Prečo sa nepripojíš radšej k už existujúcim subjektom, napr. ku jedinej, skutočne opozičnej strane ĽS-NS, s ktorou sa dajú nájsť prieniky s tvojimi názormi? Môj hlas by si mal istý. I keď na takýto krok treba mať dostatok osobnej odvahy, pretože sa automaticky stávaš nepriateľom štátu.

    • tiez si to myslim, ale cas ukaze vsetko, co mi vadi je ze to vyjadrenie ohladom eu je take vselijake, cize ma zvolte ale nevieme ci vystupime z eu alebo nie, pre mna je to vystupenie absolutna priorita a stranu ktora to nema na prvom mieste proste volit nepojdem …

Pridaj komentár