Zradcovia Slovenska practe sa z Europarlamentu

Tak by sa dala v skratke zhrnúť výzva predsedu Ľudovej strany Naše  Slovensko Ing. Martina Beluského. Adresoval ju všetkým slovenským europoslancom, ktorí hlasovali za povinné prevzatie imigrantov Slovenskom.

Belusky

Pohybujúc sa po Slovensku medzi pospolitým ľudom slovenským zisťujem, že myšlienka odstúpenia poslancov zo svojich postov má viac než širokú podporu aj bez výzvy Martina Beluského.

A práve preto :

Vladimír Maňka (SMER-SD)
Monika Flašíková-Beňová (SMER-SD)
Monika Smolková (SMER-SD)
Boris Zala (SMER-SD)
Eduard Kukan (SDKÚ)
Ivan Štefanec (SDKÚ)
Miroslav Mikolášik (KDH)
Anna Záborská (KDH)
József Nagy (Most-Híd)
Branislav Škripek (OĽaNO).

by si naozaj mali zvážiť, či by v ich prípade nebolo lepšie náladám obyvateľov Slovenska vyhovieť. Podnet na zamyslenie by im mohli dať aj ich materské strany, ktoré čakajú o necelý rok parlamentné voľby.

 

3 komentáre

  • Tak im sa tam paci s takym platom Pohodicka… EU urobi ,,bububu hlasujte vsetci za “ tak to radsej odkyvu ako prist o komfort . A ak sa budu obhajovat nejakou humannostou voci imigrantom som zvedava na humannost voci Europanom. Ked chce niekto cestovat po svete preco nie ??Ale treba si uvedomit ze v danom state si hostom a nie panom. A musis prijat pravidla a nie nasilne presadzovat svoje. Byt prinosom a nie pritazou pre dany stat . Preco nam EU nariaduje aby sa rusili narodne tradicie , a vsetko s cim sme dokazali zit dlhe roky je odrazu nevyhovujuce a zdraviu skodlive? Kolko umrtia sposobili zabijackove hody ktore EU zakazuje pretoze su hygienicky nevyhovujuce. Kolko umrtia sposobuje prijimanie migrantov z rozvojpvyvh krajin?? To je podla akych noriem ?? Slovenako by malo zabojovat a popracovat na polnohospodarstve a sebestacnosti z vlastnCh zdrojov a vykaslat sa na celu EU .

    • ..je potrebné obnoviť suverenitu Slovenska v plnom rozsahu a to sa bez vystúpenia z EÚ a NATO nedá ! EÚ tak ako je v súčasnosti „nastavená“ je nereformovateľná, ničí suverenitu národných štátov, ignoruje národné, ekonomické, spoločenské aj geopolitické záujmy krajín (a to najmä malých štátov, ale aj ekonomicky slabších a tiež v podstate aj krajín bývalého socialistického tábora..) ..neviem prečo sa mnohí ľudia domnievajú, že by to bolo iné, keby sa mali v EÚ-parlamente akože „lepších zástupcov“ ….EÚ, presnejšie nikým nevolení eurokomisári predkladajú na schválenie jednu nezmyslenejšiu smernicu za druhou a europoslanci to v podstate bez riadneho preštudovania vždy len schvália…nie je to výmysel, takto sa hlasuje o dôležitých otázkach v europarlamente…existuje o tom krásne video na YT od jednej írskej eurposlankyne …europoslanci schvaľujú už dopredu vypracované zákony (nevolenými eurokomisármi …tí majú na to celú armádu administratívnych pracovníkov..), ktorých je v daný deň, keď sa majú schvaľovať také kvantum, že ich majú eurposlanci v podkladoch označené už len číselne spolu aj s „odporučaním“ ako majú hlasovať…no proste „demokracia“ v praxi .. do ch..ja aj s celou EÚ ….obnoviť suverenitu a sebestačnosť SR (potravinovú , vojenskú , ekonomickú, aj geopolitickú – spolupracovať s krajinami, ktoré dokážu akceptovať spoluprácu na báze obojstrannej výhodnosti..), to je jediná, síce tvrdá, ale poctivá cesta..

  • Treba povedat ze Brano Skripek hlasoval proti kvotam na imigrantov
    ma to nielen na svojom FB profile a na svojej stranke, ale aj dal linky na stranky EU parlamentu

Pridaj komentár