Zvláštna správa Michala Havrana

Čitateľ si iste položí otázku prečo sa venujem práve pánovi Havranovi. Hlavnou motiváciou je, že som včera platil inkaso a zase mi padol pohľad na položku Rozhlas a TV (RTVS) kde je zatiaľ svieti sumička 4,64 a onedlho bude 7. A pritom si nedá nespomenúť na jeho „Večeru“

Ale poďme k najnovšiemu posolstvu tejto „osobnosti“, ktoré je dostupné na jej FB profile a v denníku SME si to môžu „užiť“ platitelia Piana.

Všetci sme dúfali, že Marián pôjde konečne s pravdou von a zúčastní sa na júlovom Gay Pride alebo aspoň vyvesí na župe dúhovú zástavu, no Marián túži po inom coming oute. Možno by sme sa tým vlastne nemali zaoberať, ale zase, keď sa pozrieme, ako sa z nuly Faragea stala kľučová postava britskej politiky…

V podstate každý politik z ľudu začínal z nuly. Iste sú aj takí, nenuloví, čo na narodili do rodín európskeho „etablishmentu“ a začínali už od plienok obklopený slúžkami, bohatstvom a o živote bežných ľudí nemajú ani „dunctu“. Možno takto od narodenia „osvietení“ politici pánovi Havranovi imponujú viac, než „nevzdelaná politická lúza“ začínajúca z nuly.

Marián Kotleba s blížiacim sa Prideom, výročím SNP a vyhrotením konfliktu s ochotníckym divadelníkom Magátom potrebuje pred budúcoročnými župnými voľbami ponúknuť novú tému.

U „osobnosti“, pokiaľ aspoň máličko svoje vyhlásenia robí úprimne,  by som skôr čakal, že „rozkmotrenie sa“ dvoch Marianov prijme pozitívne, s tým, ten dôležitejší z nich sa dištancuje od radikálnych prejavov.

Keďže sa jeho poslancom v parlamente zatiaľ nedarí presadzovať ani len orchidey v parlamentnej bylinkovej záhrade a ledva si dokážu preložiť európsku vlajku, v House of Cards slovenského fašizmu vznikla počas príprav na Mariánsku púť geniálna myšlienka slovexitu.

Tak toto je už vyložené klamstvo a robenie vola z čitateľa. Marian Kotleba išiel s myšlienkou SlovExitu do volieb a vôbec sa tým netajil.

MKbilboard

 

Marián teda zneužil levočskú púť na zbieranie podpisov na vystúpenie z EÚ a NATO, za čo by mu pán Ježiš, ako vraveli najzbožnejší spolužiaci na teológii, jednu takú vypálil…

Pán Havran je (bol ?) protestant a má teológiu aj vyštudovanú. Prejudikovať, že by Spasiteľ „nafackoval“ Marianovi Kotlebovi mi príde silné kafe – rúhanie a exemplárne porušenie druhého prikázania Nevezmeš meno Božie nadarmo.

Ja by som potom tiež mohol povedať, že si myslím, že Syn Boží tak nafackuje jedného (že by odpadlého ?) vyštudovaného kňaza za jeho postoje, že budovu RTVS následne bude musieť skontrolovať statik.

…voči našej príslušnosti k európskej civilizácii neexistuje žiadna alternatíva, že vaše predstavy o tom, ako spolu s Tatármi a Kazachmi vytvoríme Svätoplukovu ríšu dva na Volge a budeme sa živiť nezrelými žaluďmi a prepadávaním čínskych lodiek sú síce klinicky pôsobivé, ale politicky nepriechodné rovnako ako bravčový kebab podávaný s kapustnou šťavou.

Toto je už viac svedectvom o miere duševného majetku Michala Havrana, než o politike ľudovcov.

Ak by si teda s nočnými vlkmi, stalinistami a potomkami ľudákov nejako vyzbieral vďaka pomoci Panny Márie podpisy na vypísanie referenda a že by sa táto kolektívna samovražda udiala a potom by si chodil a hovoril, že si to tak nemyslel, že by sme mohli predsa len ostať súčasťou spoločného trhu, aby mohli Nemci a Briti zamestnávať státisíce našich ľudí, ktorí sa ti inak vrátia domov a prídu ti za to poďakovať až k tebe do posilky

Kolektívna samovražda…takže asi 1 mája 2004 budiž svetlo, všetci sme vznikli (dovtedy len tma sa vznášala nad vodami) a dňom SlovExitu všetci a všetko zanikneme. Asi by mi mali prepísať dátum narodenia v OP.

Ešte jedna úvaha, tak celým úspechom rokov a základným kameňom našej demokracie a existencie štátu je to, že státisíce našich makajú „vonku“. A keď prestanú bude to katastrofa. Myslím, že tento stav je katastrofou sám o sebe, tak v EU i mimo nej.

A ešte jedná poznámka, pán Havran asi nepostrehol, že sa pripravuje Brexit, keď v tejto súvislosti píše „Briti“.

Rozmysli si teda, či by si nechcel prestať zbierať podpisy, pretože vieš, že to nemáš pod kontrolou, musíš to vedieť, nemáš pod kontrolou ani niektoré intímnejšie záležitosti.

Opätovný „nástrel“ na  homosexualitu Mariana Kotlebu.

K tomu:

a) sledujem antisystémovú politickú scénu už od roku 2009 (od Šariských Michalian) a žiadne indície na takúto vec som nezachytil, ani len náznak, sa divím, odkiaľ to „spoľahlivo vie“ pán Havran

b) ak by hneď aj tak bolo, je maximálne neetické kohokoľvek pranierovať s poukazom na  jeho sexuálnu orientáciu. Čo na to slávny etický kódex RTVS na ktorý doplatila stratou zamestnania najprv Kristína Kormúthová neskôr Martina Šimkovičová ?

Odchod Slovenska z EÚ by bol spojený s odchodom státisícov ľudí, ktorí tu dnes bojujú za to, aby sme potvrdili našu spolupatričnosť k európskej civilizácii, tvorivosti, poznaniu a zvedavosti, a nie k tvojím kamarátšaftom, a títo ľudia nebudú čakať na to, ako sa pod tvojím vedením premení Slovensko na zaostalú dieru, popri ktorej bude Moldavsko Dubajom.

Moldavsko nie je členom EU a tak by mohol pán Havran objasniť, aké sú predpoklady k tomu, aby po SlovExite Slovensko bolo niekoľkonásobne (kontra Dubaj) chudobnejšie ako jedna z najchudobnejších krajín Európy, nečlen EU.

Máš ešte zopár dní, dávame ti čas do 29. augusta, môžeme sa na výročie SNP na túto tému verejne porozprávať, ber to ako ponuku, napríklad u teba na námestí, ale dovtedy si rozmysli, čo tým chceš naozaj povedať, pretože sú veci, ktoré vám jednoducho nedovolíme a zdá sa, že to podceňuješ.

Nezabúdaj, že 45 je viac ako 44.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Michal Havran na blokáde pochod za práva Oskara Dobrovodského

Neviem, čo chce pán Havran dovoľovať a nedovoľovať poslancovi Kotlebovi. Videl som osobne strach v jeho očiach v roku 2012, keď sa spoza miernej zátačky vyšla masa priaznivcov Oskara Dobrovodského. A tú úľavu v nich (ako „po vysrání“) keď polícia tú masu zastavila. A Marian tých priaznivcov má rádovo viac…

Celkovo udalosti z roku 2012 silne ovplyvnili moje spoločenské postoje. Osud Oskara Dobrovodského, vtedajší aj súčasný, a postoje „osobností“ k nemu. Tak vykonávať  potrebu ad hoc po dvore a prehadzovať svoje „veľdiela“ susedovi do záhrady a na stenu je antifašistické, keď protestovať voči tomu je fašistické? Takže keď si ráno sadnem na svoj záchod a nie susedovi pred dvere, som fašista…

 

22 komentárov

 • Beňová a havran sú zradcovia národa (takí boli v 1938 – 1945, 1948, 1968, 1989).
  Na každého príde, sabaka si nakradnuté prachy neužije ani jej panhart.
  Zhoria v pekelnom ohni prekliati.

 • v Cechach maju akehosi knaza, dusevne postihnuteho a silne retardovaneho Halika.

  a u nas ? Havran.

 • Osoba Havran je skutocne dno ludskeho dna a strop dusevneho kripelstva. Nic viac, nic menej.

 • to, čo napísal pán Havran, vraj „teológ“, je obrovskou hanbou pre človeka, ktorý by mal byť homo sapiens, jeho slová sú nízke, špiniace, zavádzajúce, klamlivé, urážlivé, celý článok i noviny dobré len do záchodu na veľkú potrebu slona, veď ako inak, sme sú dobré len do smetí, alebo do zberu na hajzilak

 • je to len jeden z parazitov a tych je habadej, brese ako chory pes, ubohy to clovek

 • Tretosektorove mentalne kapacity… maju patent na vsetko…Ich nezaujima realita, ci fakty… ONI predsa tvoria realitu i fakty 🙂

 • Páči sa mi, ako sa Havran na tej foto drží za ruku so starou, vyžitou prostitútkou, ktorá podľa ITP Gorila všetko čo v živote dosiahla, dosiahla len preto, že poslúžila ako matrac mafiánom a bielym golierom.
  V podstate s ňou má Havran veľmi veľa spoločné, on je tiež taký parazit, ktorý by bez verejných zdrojov na ktoré je prisatý chcípol ako opustený pes. Nie nadarmo sa vraví, vrana k vrane sadá…

 • Vynikajúci komentár, uz dávno som sa tak dobre nezasmiala. Normálny clovek so zdravým rozumom len cíti polutovanie nad tým zhúleným týpkom, ktorý je vzorom dnesnej civilizacnej dekadencie!

 • Pretože mám rád si pozrieť aj iné názory,asi 2x som sa snažil pozrieť havrana v STV.ke´d som zistil,že je to len táraj,neosobnosť tak som ho zrušil.Aj s Hríbom nesúhlasím,ale ten sa snaží pre seba si odôvodniť,že exkrement smrdí,ale on za to nemôže tak ho treba tolerovať.Ale havran ten nevie nič,len kecať ako papagáj!

 • Na tej fotke je Havran? Lebo ja tam vidim zrejme Eduarda Chmelara…

 • Havran len potreboval deklarovať svoje „hodnoty“. Treťosektoroví zmrdi a paraziti prisatí na verejné zdroje to robia často, dávajú tak svojim chlebodarcom najavo, že vedia čo sa od nich očakáva a že si zaslúžia tých 30 strieborných.
  Neviem načo sa tou kopou hnoja, bez kúska empatie, vôbec zaoberáte.

 • hm Nedokaže idntifikovať rozdiel medzi Stalinovim Ruskom a dnešným obrodeným (Pravaslávna krestanská tradicia je tam na vzostupe) a trhovo kapitilistickým Ruskom pritom Banderovská vlada na Ukrajine je vykvet demokracie. Je to analogické ako označovať Nemecko za nacistické.

  Ak sa navažal do Magnificat za ktorým stojí istý pán A. Selecký DISIDENT tak nech sa havran pochváli, kde bol v tedy Havran a jeho otec

  • Havran by bol za Socializmu azda nie disident ako Slecký, ale horlivý budovateľ komunistickej utópie tak ako aj aj teraz

 • Podľa mňa je chyba obetovaním času na reakciu prikladať akúsi nezaslúženú „váhu“ takýmto nulám?

  • Tiez sa cudujem, preco dávaju havranovi priestor na medzipriestore. Jeho uctievaci sem nechodia a odporcovia nesledují.

  • Preto lebo tá nula je v značnej časti verejnosti považovaná za nositeĺa pravdy a moderniszmu

   • Knieza Myskin

    pokial mi je zname tak Havran sa uz nehlasi ani len k evanjelickej viere(v ktorej vyrastal) a presvedcenim je ateista. Je teda od neho nefer ze sa nechava titulovat ako teolog. Zaroven je chybou oznacovat ho ako knaza, kedze nie je katolik(protestanti odmietaju pouzivat slovo knaz z vieroucnych dovodov) a katolikov moc nema rad

   • On sa tituluje podľa okolností ak mu to práve vyhovuje chýba mu však elemntárna úcta k hodnote pravdy a bez lásky k pravde nemže byť ani láska k človeku

 • E.A,Poe: Havran
  „S žasem na toho zřím ptáka,
  nemehlo, jak jasně kdáká,
  ač z té jeho odpovědi
  nemoh jsem si vybrat nic.“

Pridaj komentár