Islamská imigrácia ako príznak totality Bruselu

Pri príležitosti pokračovania šokovej terapie Európanov, kde v rámci upevňujúcej sa totality Bruselu, je rozhodnutie o prílive imigrantov do Únie pevné a nemenné, som si spomenul na jeden varovný článok. Netýka sa priamo azylantov, bol napísaný ako varovanie pred islamom. Keďže väčšina imigrantov sú moslimovia, článok je až nepríjemne a bolestivo aktuálny

Džihádista

Džihádista

Prečo je mierumilovná väčšina zanedbateľná?

Poznal som muža, ktorého rodina patrila pred druhou svetovou vojnou k nemeckej šľachte. Rodina vlastnila celý rad veľkých priemyselných podnikov a nehnuteľností. Spýtal som sa ho, koľko Nemcov bolo naozajstných nacistov a odpoveď, ktorú mi dal sa mi vryla do pamäte a od tej doby riadi môj postoj k fanatizmu.

Veľmi málo ľudí bolo skutočnými nacistami,“ hovoril, „ale mnoho ďalších sa radovalo z návratu nemeckej hrdosti a ďalší boli príliš zaneprázdnení, než aby ich to zaujímalo. Bol som jedným z tých, ktorí pokladali nacistov za bandu bláznov. Takže väčšina sa jednoducho stiahla a umožnila tým, aby sa to všetko stalo. Potom, skôr ako sme to zistili, nás mali v hrsti, stratili sme kontrolu, nastal koniec sveta. Moja rodina stratila všetko. Ja sám som skončil v koncentračnom tábore a spojenci zničili moje továrne.

Dnes nám znovu a znovu rôzni experti a „užitoční idioti“ opakujú, že Islam je náboženstvo mieru a že veľká väčšina moslimov si predsa praje jedine žiť v mieri. Aj keď toto nekonečné uisťovanie môže byť pravdivé, nemá ani najmenší význam. Je to bezcenný cukrík, ktorý nám má umožniť, aby sme sa cítili lepšie a aby sa trochu umenšil strašiak, obavy z fanatického vyčíňanie po celom svete v mene Islamu.

Je skutočnosťou, že v súčasnej fáze dejín vládnu islamu fanatici. Sú to fanatici, ktorí tvrdia muziku. Sú to fanatici, ktorí vedú každú z 50 vojen, ktoré zúri vo svete. Sú to fanatici, ktorí systematicky masakrujú kresťanov či príslušníkov domorodých kmeňov v Afrike, a postupne utápajú kontinent v prívalovej vlne islamu. Sú to fanatici, ktorí spúšťajú explózie bômb, usekávají hlavy, vraždia alebo zabíjajú z dôvodov cti. Sú to fanatici, ktorí preberajú kontrolu od jednej mešity k druhej. Sú to fanatici, ktorí horlivo šíria zvyky ukameňovania a vešania obetí znásilňovania a homosexuálov. Tvrdou, merateľnou skutočnosťou je, že „mierumilovná väčšina“ je „mlčiace väčšina„, že je vystrašená a bezvýznamná.

Komunistické Rusko pozostávalo z Rusov, ktorí chceli iba žiť v mieri a napriek tomu ruskí komunististi boli zodpovední za vraždu asi 20 miliónov ľudí. Mierumilovná väčšina bola irelevantná. Ohromná populácia Číny bola tiež mierumilovná, ale čínskym komunistom sa podarilo zabiť ohromujúcich 70 miliónov ľudí. Priemerný Japonec pred druhou svetovou vojnou rozhodne nebol sadistickým vojnovým štváčom. Napriek tomu si Japonsko vraždením a krviprelievaním razilo cestu Juhovýchodná Áziou v orgiách zabíjania, ktoré zahŕňalo systematické vraždy 12 miliónov čínskych civilistov – väčšinou boli zabití šabľou, lopatou a bajonetom. A kto by mohol zabudnúť na Rwandu, kde sa konflikt zvrhol do mäsiarstva, krvavého zabíjanie. Nie je snáď možné tvrdiť, že väčšina Rwanďanov boli mierumilovní ľudia?

Poučenia z histórie sú často neuveriteľne jednoduché a lapidárne, ale cez všetky naše schopnosti logického myslenia často prehliadneme najzákladnejšie a úplne nekomplikované závery: Mierumilovní moslimovia boli zatlačení do bezvýznamnosti fanatikmi. Mierumilovní moslimovia sa stávajú úplne irelevantnými kvôli svojmu mlčaniu. Mierumilovní moslimovia sa stanú našimi nepriateľmi, ak nezodvihnú svoj ??hlas, pretože sa rovnako ako môj nemecký priateľ jedného dňa prebudia a zistia, že sa dostali do područia fanatikov a že „nastal koniec sveta“.

Mierumilovní Nemci, Japonci, Číňania, Rusi, Rwanďania, Srbi, Afgánci, Iračania, Palestínčania, Somálčania, Nigérijčania, Alžírčania a mnohí ďalší zomreli, pretože mierumilovná väčšina neprehovorila, až kým nebolo príliš neskoro.

Pokiaľ ide o nás, ktorí sledujeme ako beží život okolo, musíme dávať pozor na jedinú skupinu, ktorá je skutočne dôležitá: fanatikov, ktorí ohrozujú náš spôsob života.

Paul Marek, 18.3.2007

Komentár

K tomuto trpkému, dnes už vyše osem rokov starému článku sa žiada dodať – už dnes je prevažujúcou interpretáciou islamu v Európe jeho fundamentalistická podoba, ktorá je nepriateľská nášmu chápaniu života, demokracii a ambície tohto prúdu náboženstva sú jednoznačné: ovládnuť celú Európu a nastoliť vládu islamu.

Iste, na Slovensku si stále môžeme nahovárať, nám nič nehrozí. Pamätajte však, že tento proces je nezastaviteľný, Európa sa namiesto obrany postavila do polohy rozvedenia islamského prúdu do celej Európy bez ohľadu na to, či sa nám to páči alebo nie. Akonáhle sa schvália povinné kvóty a opatrenia na udržanie imigrantov v pridelených krajinách, začnú aj k nám prúdiť množstvá azylantov poslaných Bruselom, z ktorých väčšina bude nielen moslimská, ale časť z nich bude dokonca podľa BBC priamo teroristická

A ak si myslíte, že k nám neprídu azylanti, že to vláda neschváli tak sa mýlite. Dnes sa už na úrovni Únie nediskutuje, či vôbec budú, lebo nebudú kvóty – už sa len rozdeľujú percentá: „Krajiny odmietajúce systém kvót sú skôr zástancami algoritmu, ktorý by zohľadňoval okrem už prijatého počtu utečencov aj mieru nezamestnanosti v krajine a ďalšie kritériá – HDP krajiny a počet obyvateľstva. „. A čo sa týka množstva, prichystajte sa na desať tisíce, keďže na Slovensku príde v konečnom dôsledku podľa existujúcej kvóty odhadom 15000 imigrantov ročne zo všetkých, ktorí prídu do Únie, citujem : „V prvej fáze pôjde o kvóty pre rozmiestnenie 20.000 utečencov, druhá fáza predvída dokončenie do konca roka podobného mechanizmu pre usídľovanie všetkých utečencov medzi členské krajiny EÚ.

Východisko nevidím. Nanútiť ľuďom spôsob života, násilím ich prinútiť prijať zmeny kultúry, správania či náboženstva, je vymazanie akejkoľvek stopy liberalizmu, ktorý stál pri koreňoch úspechov Európy. Plánovanie, obmedzovanie ekonomickej, osobnej a politickej slobody sú znakmi totality a tam už dnes bezpochyby sme. Európska Únia – bohužiaľ vidím to až dnes – je od začiatku totalitný projekt a dnes je na nevratnej ceste vytvorenia spoločnosti kontrolovanej a riadenej v horizontálnom aj vertikálnom smere. Je slabou útechou, že ako každý neefektívny proces bude nakoniec v dejinnom súboji porazený niečim vitálnejším. História je bezduchá a to čo sa v dejepise preskočí jednou vetou, v realite trvá desiatky, či dokonca stovky rokov.

[sociallocker][/sociallocker]

zdroj:

7 komentárov

 • Pingback: Pre všetkých slniečkárov | MEDZIČAS

 • Pingback: Islam útočí… | MEDZIČAS

 • Ach jaj, ale sa tu zbehla skupinka primitivov. No v jednom mate pravdu, mozno nam tu budu odsekavat hlavy. Ale nie vdaka fanatizmu ale vdaka rasizmu ktory sa na Slovensku stupnuje. ‚Civilizovani‘ Slovaci a vychodoeuropania totiz radi provokuju a potom sa hraju na obet. Takze ano, mate sa preco triast. Neviete sa spravat, myslite si ze ste nieco viac a raz na to i doplatite.

 • Je síce pekné, že EÚ má takú starosť o imigrantov, že ich v Európe prichýli z humanitárnych dôvodov, ale nič som zo strany EÚ nepočul, čo urobia ak sa v daných krízových Afrických krajinách humanitárna situácia zlepší.
  Chce tu EÚ aby nám tu utečenci zostai navždy, alepo po zlepšenie humanitárnej situácie, pošle utečencov tam naspäť odkiaľ prišli?
  Nakoľko je EÚ posadnutá ideológiou multikulturalizmu, urobí všetko pre to, aby tu utečenci zostali navždy.
  Dnes budeme utečencov chudáčikov ľutovať akí sú neboráci, ako musia utekať pred vojnou a nepokojmi, a zajtra nám tu budú Arabi odsekávať hlavy, že nechceme konvertovať na islam.
  Tieňová vláda, ktorá stojí za EÚ, má z Európou veľmi zlomyselné ciele. Nemožno vylúčiť, že za nejakých 100 rokov budú všetci domáci Európania moslimami, pretože každý kto nekonvertuje, tomu moslimovia-Arabi odseknú hlavu. A budú vládnuť Európe Arabi.
  A popri tom musíme počítať, že sa tu utečenci budú veľmi rýchlo rozmnožovať – pojem antikoncepcia pre takýchto ľudí na je naprosto cudzí.
  Kľudne sa može stať, že o nejakých 400 rokov bude v Európe viac tmavého arabského obyvateľstva ako domácich Európanov.

  Média vymývajú mozgy tým, že treba rozlišovať, medzi radikálnymi a umiernenými moslimami. Kresťanský koptský kňaz z Egypta, Zakaria Botros, hovorí, že umiernení moslimovia budú v Európe dočastne zdvorilí, ale ak sa budú cítiť silnejší, prejavia svoju radikálnu tvár. Tento človek varoval západný svet, pred hrozbou „umiernených“ moslimov, z ktorých sa rýchlo a ľahko stanú radikálni moslimovia. Nebudeme musieť dlho čakať,aby sa z umiernených moslimov stalo hnutie Islamský Štát a to priamo v Európe. Predstavovať si moslimov len ako tých dobrých umiernených, označil tento kňaz za veľmi naivnú predstavu o moslimoch.
  https://www.youtube.com/watch?v=AmHqjtOWoIQ
  http://www.fatherzakaria.net/
  http://www.fatherzakaria.net/links.htm
  http://www.fatherzakaria.net/books.htm

  Návrh na riešenie problematiky imigrantov
  -riešenie nie je utečencov prijímať do Európy. Skor EU by mala investovať peniaze do humanitárnej pomoci priamo v krízových krajinách
  -utečencov, ktorí imigrovali do Európy treba vrátiť tam z kade prešli. Aby sme sa zachovali humánne a humanitárne, môže EÚ vybudovať pre vrátených utečencov núdzové humanitárne kempy pre utečencov v domácich krajinách. Domáce arabské vlády by k takémuto návrhu prišli určite radi v ústrety.
  -(nakoľko tieňová vláda EÚ chce za každú cenu presadiť v Európe multikulturalizmus, bude robiť všetko preto, aby udržala utečencov v Európe na dobu neobmedzenú)

 • Hrôzostrašné návrhy Európskej únie o deportácii obyvateľov z Afriky do Európy

  Dnes ráno som sa skoro zosypal zo stoličky a ešte doteraz sa mi trasú kolená od strachu, keď som si prečítal oficiálnu tlačovú správu aké šialené návrhy chce presadiť Európska únia. Takýto hrozný nápad by nenapadol ani najväčšieho šlialenca na psychaitrii.
  Tieňová vláda ktorá stojí za EÚ, má nesmierne zlomyseľné plány s Európou.
  Tieňová vláda chce naozaj za každú cenu dostať čo najviac moslimsko-Arabského obyvateľstva do Európy. A chcú to urobiť naozaj za kazdú cenu a urobiť to aj cez mŕtvoly.
  Pod zámienkou humánnosti, chce EÚ priamo a aktívne prevážať najvážnejšie humanitárne ohrozených moslimských obyvateľov z Afriky do Európy!!!
  To snáď ľudia z Európskej únie so svojou šlialenosťou nemyslia vážene!!! Ich cieľ ironicky nazývam ako „deportácia obyvateľov z Afriky do Európy“.

  V tlačovej správe sa píše nasledovné:
  „V rámci celoeurópskeho programu by sa malo uskutočniť aj presídľovanie ľudí, teda poskytnutie útočiska tým osobám, ktorí majú nárok na medzinárodnú ochranu, ale ktorí sa zatiaľ nachádzajú mimo Európy.“
  Zdroj: http://www.cas.sk/clanok/318071/eu-chce-rozmiestnit-40-000-migrantov-do-cr-by-ich-prislo-vyse-1000.html

  A keď chce byť Európska únia k utečencom tak strašne ľudská a humánna, tak nech vybuduje a financuje humanitárne kempy priamo v postinutých krajinách na miestach kde sa nebujuje, alebo v susedných priľahlých krajinách, kde je situácia pokojnejšia. Miestne vlády v Afrických krajinách by takejto iniciatívne EÚ nielenže neprekážali, ale by ju aj veľmi radi privítali. Pomáhať humanitárne trpiacim ľuďom tak, že si ich tu budeme deportovať do Európy (navyše s pobytom na dobu neurčitú), je naprosto šialený a iracionálny nápad. Nechápem ako to mohlo vôbec niekoho napadnúť. Napadnúť takáto šialená myšlienka môže len človeka, ktorý chce za každú cenu Európe uškodiť.

 • Je úplne jedno aká kolaborantská cháska je pre moci toto je všetko jeden zvrátený plán NWO na vyvolánie chaosu a vyhladenia obyvateľstva Europy kde obrázky odrezávania hláv nevercom na námestiach Viedni,Prahy,Bratislavy či Budapešti sa stanú bežným javom. Nespoliehajte sa v žiadnom prípade na politikov! Organizujte sa cvičte sa pripravujte sa spoločne na obranu svojich dedín,ulíc či miest! Vrelo odporúčam výcviky ktoré organizujú po celom Slovensku Slovenskí Branci.
  A po druhé ročná kvóta pri súčasnom príleve pre Slovensko je 15000 širiteľov šaríje.
  A Tieto neomarxistické vlastizradné výstrelku proti zdravému rozumu a základnemu pudu sebazáchovy ohľadom povinných kvot pre šíriteľov šaríje a džihádistov dostanu do parlamentu Kotlebu a podobných dobrodruhov.Pevne verím že prepnutí magori ako flašíková a spol. pôjdu príkladom a dobrovolne si nasťahuju po jednom džihádistovi do obývačky

Pridaj komentár