Je po voľbách, chystajme sa na „utečencov“

Na stránkach Medzičasu sme sa viackrát vyjadrili, že Ficov principiálny odpor voči prijímaniu migrantov na Slovensko je len predvolebnou rétorikou a so skutočnosťou nemá nič spoločné. Naopak, Ficova vláda robila aj v minulosti všetko preto, aby splnila akékoľvek príkazy z Bruselu a NATO

Preto som osobne doporučoval každému, koho trápi problém migrantov, aby nevolil Smer-SD. Stačí sa pozrieť ako hlasujú jeho zástupcovia v Európskom parlamente, kde jednohlasne podporujú úplne všetky proimigrantské aktivity.

Tohtotýždňová „výhodná“ dohoda s Tureckom o vracaní utečencov z Grécka je chorá. Za prvé vôbec nejde o vracanie, ale prakticky o vytvorenie prevádzačskej trasy pod hlavičkou Európskej Únie. Dohoda totiž predpokladá, že za každého jedného vráteného migranta z Grécka do Turecka si Únie zoberie z tureckého utečeneckého tábora jedného utečenca a dovezie ho pohodlne na vlastné náklady do Európy. Za druhé sa bude platiť Turecku ďalšie tri miliardy eur k už dopredu prisľúbenému balíku 3 miliárd. Celkove teda Turecko dostane 6 miliárd, ale z tureckej strany už prišlo varovanie, že budú chcieť podstatne viac, hovorí sa o dvadsiatich – inak, že pustia všetkých utečencov do Európy. Za tretie, dohodu „vyjednala“ šialená Mutti Merkel s rovnako postihnutým krvavým sultánom Erdoganom a Nemecko prinútilo Európsku Úniu dohodu akceptovať. Ide o diktát, ktorý má obdobu snáď len v Mníchovskej dohode z roku 1938. K čomu uvedená dohoda viedla, história pozná. Obávam sa, že rovnaké následky bude mať aj súčasné (ne)riešenie migračnej krízy.

Na summite Únie Róbert Fico napriek všetkým mimoriadne tvrdým slovám voči migrácii dohodu schválil. Tvrdí, že Slovensko dá na zabezpečenie operácie 10 miliónov EUR a že migranti sa budú dodávať do Európy len do 72 tisíc ľudí a že sa budú rozdeľovať na „princípe dobrovoľnosti“.

Je po voľbách, takže si zvyknite na novú realitu. Voliči uverili Ficovi, že bude proti prílivu migrantov na Slovensku bojovať. V skutočnosti nová vláda, ktorú utvoril so SNS, Mostom a $Sieťou od 20.3.2016 práve začína byť súčasťou „Veľkého plánu“ Angely Merkel. Plánu, ktorý rovnako ako plán Adolfa Hitlera zničí Európu.

Róbert Fico mal príležitosť prekročiť svoj tieň. Ako bolo zrejmé od začiatku, jeho záujem je prísne egoistický. Čokoľvek, čo sa týka krajiny, ho netrápi, zaujíma ho len vlastný biznis. Ako tvrdili Hospodárske noviny, Fico ovláda spoločnosť Eustream. A odpor voči migrácii je v rozpore s jeho predstavami o tom, ako tejto spoločnosti Únia uprace cestu k väčším ziskom.

Nie je to dobrá správa, Táto vláda ešte len začala svoju činnosť. Rovnako ako migračná kríza je len na začiatku. Tento rok sa v krízovom variante očakáva príchod 5 miliónov ľudí do Nemecka. Ak je výsledkom dohody s Tureckom iba prepravovanie migrantov do Európy, kde sa od Turecka žiada „náročná práca“ ako je preberanie peňazí a naviac ešte dostane darček v podobe bezvízového styku potom to len povzbudí ľudí na celom svete, aby sa do tohto Kocúrkova vypravili aj oni a prisali sa na sociálny systém.

Minulý rok sa odhady hovoriace o vyše milióna utečencov v Nemecku zmietali zo stola ako úplný nezmysel. Aká je skutočnosť? Milión evidovaných žiadateľov o azyl v Nemecku sa dosiahol začiatkom decembra. Ďalšie desiatky tisíc sa do systému neregistrovali…

Tento rok sa podľa nemeckých expertov očakáva príchod minimálne 1,8 milióna ľudí a v najhoršom prípade až 6,4 milióna. Z tohto pohľadu Ficove sľuby, že Európa prijme len 72 tísíc utečencov sú síce pravdivé, ale sa mi zdá, že v nich chýba časový rámec. Pri týchto číslach dáva Ficov sľub zmysel len vtedy, ak zabudol dodať čarovné slovíčko – týždenne. S katastrofálnym dopadom nielen na finančnú a sociálnu, ale aj bezpečnostnú situáciu, kde sa môžeme pripraviť na boj s islamom, ktorý je náboženstvom prakticky všetkých migrantov. Nakoniec je známy scenár zo zákulisia , ktorý toto celé plánoval a kde sa k naplneniu očakáva dodávka ešte cca 50miliónov ľudí a definitívna zmena demografie, náboženstva a kultúry v Európe vedúca k vytvoreniu impéria pod vládou úzkej elity, novodobej šľachty. Naša úloha je jednoduchá – stať sa bezprávnymi zdegenerovanými otrokmi nového poriadku.

Keďže sa Slovensko zaviazalo k plneniu tejto dohody na princípe „solidarity“, treba si pripomenúť, že je schválený aj ďalší solidárny balíček a to je rozdeľovanie migrantov podľa kvót, za ktorý hlasovali aj europoslanci Smer-SD. Je po voľbách, takže Ficovi nič nebráni, než sa s radosťou podvoliť tomu, čo už Mutti Merkel robí voči Erdoganovi dlhú dobu.

Erdogan vtip5

Erdogan vtip1

Erdogan vtip2

Erdogan vtip4

Erdogan vtip3

Lízanie zadnej a spodnej časti tela Ficovi ako kariérnemu komunistovi nevadí.

Karierna zmrzlina

 

Zdroj:

29 komentárov

 • Dík, aj ja

 • Od jaké doby máme více než jednu pravdu?
  Připadám si jako mezi pošahanejma, když se dovídám takovéhle novotiny!

 • Thovth- Suhlásim s Vami pokial ide o 2.svetovu vojnu a nacismus,len mi chýba Váš názor na ideologiu kapitalizmu,ako by Ste sa chcel tejto ideologie vyhnúť,Ja si myslím ,že samotný kapitalizmus má v sebe koreňe a náznaky fašizmu a imperializmu,alebo chcete povedať že kapitalizmus je humánný alebo snaď najlepšie čo ľudstvo mohlo postihnúť?Neviem o tom že by komunistická ideologia mala niečo spoločné s genocídou alebo s imperializmom,alebo potláčala slobodu jednotlivca,lebo to je presne rétorika kapitalizmu všetkých očierniť, a keď im to vyhovuje tak meniť historiu podla svojích predstáv.Štáty V4 urobili najväčšiu chybu že sa nechali vtiahnúť do EU,tým sme sa dostali pod diktát, ktorý nielen že nám určuje zahraničnú politiku,ale nám nariaďuje aj ako má vyzerať naša ekonomika a naše zákony a tým pádom aj obyčajný život našich občanov.Táto politika ako môžme vidieť nás vedie do záhuby.

  • precitaj si nejake knihy od slovenskeho filozofa Michala Novaka (zil v Kanade)
   spravne chapany kapitalizmus moze byt prinosom pre spolocnost
   nespravne chapany mozes byt skodlivy ako hovorite

 • S tym Europskym parlamentom je to velmi „zvlastne“. Ak si vsimnete v televizii uz poslancom nepisu strany, za ktore tam kandidovali, ale „frakciu“ parlamentu, do ktorej patria. Velmi pekne tym demonstruju fakt, ze europarlament je uz uplne mimo narodnych zaujmov a kontroly.
  Z pohľadu migrantov to nie je až také čierno-biele. Tiež som pred voľbami neveril Ficovi v tomto ani nos medzi očami, ale má tam aj SNS a tá by sa súhlasom s masívnym prijímaním migrantov úplne odrovnala. Takúto „obeť“ môže samozrejme za istých okolností podstúpiť (vidíme ako sa už hrdinsky obetovali Bugár,Žitňanská,Šebej.Procházka, …), ale môže byť aj problémom sem tých migrantov dostať. Oni sem totiž nechcú ísť. Iné je to v prípade sýrskych kresťanov, ktorí naozaj utekajú pred hrozbou likvidácie zo strany IS, ale typická „vzorka“ migrantov má záujem o „multikulti raje“ ako Nemecko, Švédsko. Nepôjdu dobrovoľne do krajín, kde je väčšina obyvateľstva voči nim nepriateľská. Samozrejme, na 100% sa dnes nedá spoľahnúť na nič. Je napríklad otázne, či naša polícia by bola taká poslušná ako nemecká a potláčala vlastných občanov v prospech migrantov. Myslím, že tento rok sa mnohé z týchto otázok zodpovedia. Verím, že odpovede budú pre nás pozitívne.

  • Otázka: Pani spolková kancelárka, dnes v noci ste nám povedali, že má trvať len pár dní, kým po začiatku navracania utečencov začne aj presídľovanie 1 ku 1 z Turecka.Môžete nám povedať – keďže to má byť v prvých dňoch 2000 ľudí – ako to má konkrétne prebiehať, kam poletia, ktoré krajiny sú pripravené ich prijať a čo na tento model vravia Východoeurópania, keďže 2 krajiny proti nemu stále žalujú.

   Odpoveď: Áno, má to byť spustené v tých istých dňoch, ak budú prvé návraty uskutočnené od 4. apríla,tak v nasledujúcich dňoch sa uskutoční aj prvé prevzatie z Turecka, v princípe sú v tom všetky krajiny okrem Maďarska a Slovenska, o mechanizme sme sa začali detailne rozprávať už dnes a rovnako ako o mechanizme z Grécka do Turecka sa bude o ňom musieť ešte detailne rokovať…

   Tlačová preskonferencia Angely Merkelovej po skončení samitu(od 24:45):
   youtube.com/watch?v=l_u3cDfpXwc

   • Ešte dodatok: podľa kuloárnych informácií je to v novej vláde práve Most – Híd, ktorý pri rokovaniach tlačil nato, aby Fico stiahol žalobu a aby Slovensko prijalo viac migrantov, než koľko prijalo doteraz. Smer to odmietol, preto sa nedohodli a preto o tomto probléme nie je v tzv. programových tézach, ktoré spolu podpísali 4 predsedovia pred pár dňami, ani zmienka.

    Nemusíte mať Fica radi, ale skúste byť k nemu aspoň féroví, to by snáď nemusel byť až taký veľký problém, či áno?

 • Pán Poláček zo všetkým čo tu píšete súhlasím. A nie som ficovolič.
  Len mi uniká jedna vec a tou je liberalizmus ako alternatíva na Slovensku.
  Nie sú to práve librálne sily vo svete, tie, ktoré pod rúžkom „liberalizmu“ a jeho hodnôt presadzujú „Nový svetový poriadok“?
  Mám taký dojem, že práve za týmto prúdom s týmyto hodnotami sa skrýva to, čomu dnes hovoríme „pokus o totálnú totalitnú svetovládu“?
  A teraz je otázne čo vlastne presadzujú skryte?
  My sa bojíme fašizmu, neonacistov, anarchistov ………, no ale potom čo je NWO?
  Tak neviem………………………………………………………………….

  • vyhladaj si na nete
   existuje klasicky liberalizmus, ktory je ekonomicky
   a potom existuje lavicovy liberalizmus ktory je kulturny a ktory presadzuje vsetky tieto extremy ktore si spomenul
   v SAS existuju obe kridla

   navyse co sa tyka ideologie castokrat vemoci nou len maskuju svoje zaujmy
   napriklad jedne nemenovana velmoc presadzuje „vyvoz demokracie“ ale v skutocnosti ide o ropu a celkove zdroje.

 • Tartus, pokiaľ ti nevadí, že ako pijavica a parazit by si bol asi zlikvidovaný aj ty, tak tvoja poznámka je namieste.

  • Ako vieme, Hitler sa riadil podla rasy, narodnost bola druhorada. Som biely blondak :), a ako podotkol nemecky rasovy institut, ked sa preberala otazka, co z cechmi, tak povedali: rasovo su to arijci, takze staci ponemecnit.

 • On to určite nemyslel zle, len mal trochu iné predstavy o nemeckých hraniciach. Podľa mojich skromných informácií chcel vybudovať lepšiu spoločnosť pre Nemcov od Londýna po Ural… čo neskôr zničilo Európu.

  • :-))))))))))

  • bolo by zaujimave porovnat zdroje, lebo opdla mojich skromnych informacii chcel maximalne posunut hranice na uroven s pred WW1 a navratenie kolonii, A dokonca nechcel ani zrusit polsko, len chcel vybudovat dialnicu do pruska bez polskych kontrol.

 • ze som tak smely a neznaly, Ktory plan Hitlera mal znicit europu? podla mojich skromnych informacii chcel vybudovat lepsiu spolocnost pre Nemcov tym ze zlikviduje parazitov a pijavice systemu.
  Budem rad ked mi miesto nadavania do nackov, niekto rozumne odpovie, dakujem.

  • Ak uvážite, že medzi „parazitov a pijavice systemu“ zaraďoval aj Slovanov, tak v podstate buďte rád, že to nevyšlo. Ináč ťažko by ste (teda by sme) tu dnes takto štebotali, že áno?

   • na toto som reagoval vyssie. rad sa necham poucit, ak mas nejake jeho výroky z rokov 1920-1945 o likvidacii vsetkych slovanov, poprosim o link

    • Tartus aj vy by ste mohli dať link na „podľa mojích informácii“.
     Aj keď wiki nie je písmo sväté, aj tak:

     https://cs.wikipedia.org/wiki/Generalplan_Ost

     niečo o zmene obyvateľstva Východnej Európy

     Vyššie píšete že nechcel „zrusit Polsko“, fajn, potom načo bol pakt Ribbentrop-Molotov, kde si aj to nezrušené Poľsko podelili?

     • tak najprv ktomu tvojmu, zaujimave citanie, ale len do tej casti ze „dokument sa nedochoval“.

      co sa tyka slovanov a planov na vybudovanie nového nemecka, tak som cerpal informacie z knich nakladatelství guidemedia a konkretne: Hitlerovi cesi, Program NSDAP a Projevy,

      k polsku a preco dopadlo tak jako dopadlo je dalsia knizka: 100 dokumentu o vzniku války.

      Uznavam, je toho trosku viac, jako jedna necela A4, je to okolo 1400 stran jednak historicky doložitelných informacii a niektore aj s vykladom historického pozadia.

     • ale vyjadrim sa ktomu planu, To je presne ten plan podla ktoreho možno Hitlera a cele vedenie tretej rise povazovat za Sialene, chore atd.. Je uplne jane ze taky plan nemoze napadnut normalneho, zdravého jedinca.
      A aj ked Hitlera po roku 43 uz nepovazujem za celkom při zmysloch, Tento plan plne zapada do kategorie sionizmu: Ako znicit narodny socializmus na vecne casy. Co sa im viacmenej podarilo, kedze aj odporcovia sionizmu dodnes opakuju tieto sionisticke klamstva,

      kniha Program NSDAP, by mala byt povinne citanie pre vsetkych narodnych politikov v krajinách ovladanych sionistickými korporaciami. ale aby ste videli jako Hitler tento svoj program naplnal tak je vysla kniha od svedskeho cestovatela Hedina : Nemecko a svetovi mier. Teda niekoho kdo nebol nacista, a kde realisticky opisuje nemecko dva roky před vojnou, len pripomeniem ze tato kniha bola v nemecku zakazana, lebo Hedin odmietol cenzurovat niektore svoje postřehy.

     • Tartus
      O Hitlerovi, NSDAP, o príčinách a chronológii II.sv.vojny je dostatok historických prác, rôznych kníh atď. V tejto bohatej bibliografii sa dajú nájsť „dostatočné argumenty“ pre to či ono. Vyššie ste spochybnili „úmysel, plán“ nacistov na likvidáciu Slovanov, Link bol len základný odkaz z ktorého sa do odraziť a ďalej si dohľadať informácie (nakoniec existenciu plánu likvidácie uznávate, aj keď s ospravedlnením na šialenstvo).

      Teda v celej tejto diskusii stačila moja prvá reakcia na váš názor. (z hľadiska obsahu, k čomu sme došli, nie z hľadiska absolútnej pravdy).
      Nakoniec všetky totalitárske ideológie (komunizmus, nacizmus, islámizmus či NWO) v tej či onej podobe neuznáva, potláča slobodu jedinca a preto nemajú problém vo svojích plánoch ani s genocídou, ani s inými šialenstvami .

     • existenciu planu uznavam ak sa bavyme o to ze vznikol po vojne na sionisticku objednavku.

      tvoja prva reakcia bola ze slovania su paraziti a pijavice, co tvoj link jasne popiera kedze sa tam pise o tom ze chceli ponemecnit polovicu cechov a ostatních vystahovat.

      ak si precitas program NSDAP, tak zistis, ze Hitler jasne deklaroval před volbami to ze bude Diktatorom. On to vedel vtedy, ja to viem dnes, a mnohy na to pridu neskor. Ak chces zmenit sucasny systém, tak musí byt preklenovacie obdobie Tyranie, ale v zmysle pevnej jednotnej vlády, ktora nemoze byt vymenena len preto ze sa to niekomu nepaci. To iste plati aj dnes, Vsetkym tym co snivaju o priamej demokracii třeba jasne vysvětlit, ze najprv tu musí zavladnut Tyrania, ktora pripravi krajinu a ludi na to aby tu ta priama demokracia mohla existovat.
      Toto, trosku inymi slovami sa pise aj v programe NSDAP, teda najprv napravit skody bývalého systemu, a potom odovzdat moc ludu. Hitler mal len 6 rokov na to aby napraval skody, Ja pre nase slovensko prognozujem desat rokov Diktatury, kym bude krajina hospodarsky pripravena, a 5 generacii kym budu ludia pripraveny na priamu demokraciu.

      a len tak na okraj, Okrem nabozenstiev a siekt, ziadna ideologia nieje Totalitnou, ale kazda nou moze byt, vratane demokracie, jako vidíme dnes.

     • 1.Teda plán na obsadenie Európy Nemeckom vznikol v sionistickej centrále a vôbec to nemal v pláne Hitler?
      2. Text treba aj čítať aj chápať.
      Nepísal som, že Slovanie sú…. reagoval som na vaše vyčistenie od pijavíc atď. poznámkovu že v plánoch Hitlera sú aj Slovania vedené ako menejcenní.
      3. Tyrania ako despotický, totalitný systém, podľa môjho názoru, nikdy neprispeje k rozvoju.
      Nie jedna nastupujúca diktatúra ako prvý krok volí elimináciu svojich skutočných aj domnelých odporcov. Ergo prvoplánovo likviduje vzdelanosť (nahradí ju vierou v tú jedinú správnu ideológiu). A národ bez vzdelanej elity, dospeje k štádiu kde sa dnes nachádzajú u nás tzv. Vylúčené spoločenstvá v osadách. Teda s tým rozdielom, že budú mať nad sebou totalitnú moc.
      Totalitný systém, je podľa môjho názoru, každý systém, politika, náboženstvo či ideológia založené na „Jedinej pravde“. A v tomto zmysle je fašizmus, komunizmus, islámizmus, NWO, kresťanstvo všetko totalitný systém.

     • 1. před vojnou urcite nie, to ze pocas vojny mu preplo a po dobiti vetsiny europy si povedal „tak ked uz sme tu, tak tu aj ostaneme“ je věc ina. tu zas poukazem, ze Hitler nechcel vojnu, a bol do nej dotlaceny.
      2. suhlasim, ale ma to hacik, ty chces aby som JA chapal text podla toho jako ho chapes TY. moje ego chce aby si ty chapal text jako ono. no a ja chcem aby si si najprv natudoval co som nastudoval ja, a ja ked nastudujem co ty, potom budeme mat rovnaky pohlad, lebo budeme mat rovnake informacie, je zbytocne ta teraz presviedcat o niecom, o com nevies, a ty nemas dovod verit mi kedze ma nepoznáš.
      3. Vychadzas s praktických skusenosti historie, a mas pravdu. Ja som idealista co pri sneni o buducnosti berie realitu jako vychodisko a tudíž viem ze Tyrania nemusi byt zla vo svojej podstate, zlou ju robia zly ludia. tak je to nakoniec so vsetkym. Ale konkretne v tomto ide o to ze pokial nemas ludi co su schopny zit podla vyssich morálních principov, a povedzme si ze takých je na slovensku asi tak pet. tak zavadzat hocijaky lepsi, spravodlivejsi systém je abolutne zbytocne a velmi rychlo bude tento systém zniceny ludmi a ich nizkym moralnym kreditom. Preto tu musí prist najprv tyrania jedneho člověka, alebo malej skupiny ludi, co ale budu moralne na vysi a oni dohliadnu aby ta morálka rastla, a jako som napisal, bude to trvat 5 generacii minimalne. teda sto rokov tyranie, kym bude Lud pripraveny zit podla vyssich hodnot a teda v lepsej spolocnosti, Je to utopia ja viem. ale to je moj sen, moj ideal, a nikdo mi zatial nedal lepsi.

     • Samozrejme, že subjektívny pohľad na udalosti je daný poznaním. Teda je zrejme, že rôzne zdroje môžu viesť (a vedú) k rozlišným pohľadom na to čo sa stalo.
      Možno sa mýlim, ale v histórii každú „osvietenú tyrania“, každého „osvieteného samovládcu“, vystriedal despotizmus, ktorý si z predošlého obdobia prebral len absolútnu moc.Teda, ja osobne som skeptický, pri myšlienke, že výmena generácii zmení podstatu nášho sveta. A keďže v mojom videní „Zlo“ má neustále navrch, neverím v osvietenosť tyranie, či tyrana.
      Nakoniec celou ľudskou históriou sa tiahne poznanie. Poznanie o zneužití akejkoľvek ušľachtilej myšlienky na uchopenie moci a následnej porobe slobôd človeka.

      p.s. Pochopenie textu, to bola reakcia na „tvoja prva reakcia bola ze slovania su paraziti a pijavice,“, lebo moja prvá reakcia nebola tvrdenie že Slovania sú paraziti a pijavice, ale že z pohľadu vyčistenia Európy od parazitov a pijavíc, boli aj Slovania vo videní Hitlera „paraziti a pijavice – menej cenná rasa, vhodná len za otrokov“

     • Tak myslím že sme si to vysvětlili, a netreba to viac rozvázat. Dakujem za diskusiu

Pridaj komentár