Mimovládkari berú peniaze od šejkov!

Samozrejme, že nie všetci, ale časť tých tzv. „ľudskoprávnych“ tak podľa rôznych indícií s vysokou pravdepodobnosťou robí.

To  tušíme všetci.

Niet iného logického vysvetlenie pre stav, keď na jednej strane ten istý človek bojuje za „gender“ práva a na druhej vášnivo obhajuje islam, keď dobre vie, aký je postoj toho náboženstva v úlohe ženy v spoločnosti.

transparent v obci Karlov foto: FB

Obec Karlov (ČR), svojrázny protest miestneho občana voči vplyvu mimovládiek v spoločnosti
foto: FB

Jediné logické vysvetlenie je, že konkrétnemu aktivistovi je ukradnutý tak islam, tak i práva žien. Jediné čo ho zaujíma je množstvo peňazí v jeho osobnom mikrosvete. A samozrejme aj spôsob ako k nim prísť, aby v procese ich získavania nedošlo k zneucteniu intelektuálneho tela riadnou prácou.

Samozrejme sa v tejto veci ku konkrétnym faktom ťažko dostáva.

Konzervatívnemu výberu sa však podarilo objaviť mimoriadne dôveryhodný zdroj. Týka sa síce Spojených Štátov, ale niet žiaden dôvod sa domnievať, že by v EÚ bola situácia iná.

Takže, to každodenné presviedčanie „o morálnej povinnosti Európy“ prijať islamizáciu dostávame neraz na „profesionálnej“ úrovni. Od viac než dobre platených „profesionálov“.

Mimochodom z tohto pohľadu vyzerajú byť konštatovania článku o elektronickej podpore prevažne moslimskej imigrácie do Európy, ktoré sme odhalili v článku o tweetoch zo zahraničia, či podivné prepojenia Amnesty International s Hamasom úplne normálnym potvrdením toho, čo sa reálne deje. Šejkovia si platia podaktoré mimovládky a tie všemožne podporujú šírenie islamu a obhajujú ho po celom svete. Aké jednoduché…

Tak trošku výzva pre bežných stúpencov mimovládiek a mimovládkam naklonených novinárov. Ak do pekla, tak na peknom koni. Žiadajte si aj vy spravodlivý podiel na tom finančnom toku, nie že na vašej zrade budú profitujú druhí v desaťtisícoch a vám ostávajú omrvinky v podobe pár stoviek.

Takže spomínané fakty sú tu : Konzervatívny výber – Proimigračná propaganda sa zrútila 2 : Ľavicoví liberáli financovaní islamskými režimami

Edit : Prečo ešte nemáme na Slovensku zákon FARA (Foreign Agents Registration Act), ktorý je tak známy a slávny že si zaslúžil vlastnú internetovú doménu www.fara.gov ? Možno je to ako v tom vtipe: „Prečo v USA nemôže dôjsť k žiadnemu prevratu? Nie je tam americké veľvyslanectvo.“ Rovnako aj v prípade našej populácie je možno pre USA neprípustný tento zákon. Hoci u seba trvajú na transparentnosti a snažia sa vypátrať zdroje, v iných krajinách, kde oni sami platia mimovládky presadzujúce ich záujmy, zákon  FARA nie je žiadúci. Ešte by sa prišlo na to, že ľudia, ktorí s nevinnými očami obhajujú, presadzujú či kritizujú to či ono, nakoniec až takí nevinní nie sú…

 

 

10 komentárov

Pridaj komentár