Nemecko je bezmocným vazalom USA.

Tvrdenie z nadpisu je obsahom knihy „Nemecká karta“ bývalého veliteľa nemeckej kontrarozviedky generála Gerd-Helmuth Komossa. Jeho názory na úlohu Nemecka v plánoch NATO a teda USA po skončení studenej vojny, sú úplne iné ako je výkon nemeckej reálnej politiky. Absolútne podriadenie sa politike USA, ktoré nemá nič spoločné s obhajobou vlastných národných záujmov, vysvetľuje podľa CNN existenciou tajnej zmluvy podriaďujúcej politiku Nemecka záujmom USA. Zmluva, ako píše Komossa, má platnosť do roku 2099 a jej súčasťou je prísaha (tzv. Kanzler Akt) novonastupujúceho kancelára Nemecka dodržiavať ju, kontrola masmédií Amerikou a že zlaté rezervy Nemecko odovzdá USA.

V princípe je jedno, či týmto informáciám veríte, alebo nie. Politika USA je dnes v postojoch Nemecka dominujúca a Angela Merkel presne plní, čo dostane príkazom z Bieleho domu. Jej, pre Nemecko sebazničujúce kroky v otázke ukrajinskej či migračnej krízy umožňujú len dve vysvetlenia – buď sa zbláznila, ale existuje niečo mocnejšie ako ona, čomu je podriadená. Prvá možnosť padá podľa výpovedí svedkov z jej okolia, ktorí ju opisujú ako chladne kalkulujúcu, cynicky pragmatickú žena, pri ktorej je nemožné si predstaviť akúkoľvek iracionalitu. Potom ostáva len druhá možnosť a tým považovať Nemecko za protektorát USA.

Len si spomeňte – Nemecko hralo kľúčovú rolu pri Američanmi organizovanom prevrate na Ukrajine, nemecká tajná služba odpočúvala v prospech USA Európanov, Nemecko bez odporu umožní Američanom rozmiestniť na svojom území jadrové zbrane a pritom nikomu nie je divné, že 70 rokov po vojne Nemecko stále okupuju vojská USA atď.

Príkladov je dennodenne stále viac a viac. Kým to znamenalo len dôsledky pre Nemecko, je to smutné, môžeme s Nemcami súcitiť, ale reálne nás to zaujíma až potom, keď dôsledky pociťujeme aj my. Tá chvíľa prišla, keď Nemecko presadilo v Únii ničenie európskej ekonomiky sankčnou vojnou proti Rusku počas ukrajinskej krízy a ničenie národnej identity krajín kvótnym systémom počas migračnej krízy, ktorú, aká náhoda, opäť vyvolali USA s Nemeckom.

Aký je dôsledok? Tu už nejde o fazuľky, ale o prežitie. Buď Amerika bude cez Nemecko ovládať Európu a zničí ju. Alebo sa Európske krajiny vzoprú. To obnáša pretrhnúť politické zväzky s Nemeckom.

Inými slovami – Slovensko musí vystúpiť z Únie a NATO.

Zdroj:

http://ireport.cnn.com/docs/DOC-183232

6 komentárov

Pridaj komentár