Prezident republiky Andrej Kiska označil dvesto tisíc ľudí za menejcenných

Post prezidenta Slovenskej republiky nie je osobným postojom. Je to štátny úrad, kde jeho predstaviteľ je hlavným garantom pre zastúpenie záujmov všetkých ľudí v krajine. Je prvým občanom štátu a zároveň akymsi neoficiálnym ombudsmanom demokracie. Alebo by aspoň mal byť.

Papierovo na mieste prezidenta dnes sedí Andrej Kiska. Bohužiaľ, výkonom tejto funkcie sa na míle vzdialil od účelu, pre ktorý bola vytvorená. Andrej Kiska si sprivatizoval post prezidenta a jeho postoje v mene nemenovanej zámorskej veľmoci počas výkonu funkcie mu vyniesli „čestný“ titul hovorca poradcu Bútoru. Jeho správanie sa v mnohých otázkach javí ako nesvojprávne, je to skôr chovanie sa duševného maloroľníka. Obmedzeného, hlúpeho, arogantného.

Kroky, ktoré prezidentská kancelária vykonala po voľbách, sú presne z uvedeného zoznamu negatívnych vlastností. Na rokovanie s prezidentom pozvala všetkých predstaviteľov politických strán v parlamente okrem jednej – Ľudovej strany Naše Slovensko.

Treba si uvedomiť jednu veľmi podstatnú vec. Na Slovensku nemáme systém priamej vlády ľudu, ale systém zastupiteľskej demokracie. V parlamente teda nesedia legitímne a v zmysle zakona zvolení poslanci len sami za seba, ale reprezentujú vôľu a názor stoviek tisíc ľudí. Odmietnutím prístupu volených predstaviteľov k inštitútom štátnej moci – ktorej súčasťou je aj post prezidenta – uvedené stovky tisíc ľudí sú prakticky vylúčené zo správy vecí verejných. Prakticky boli potrestaní za svoj názor, za vzburu proti systému. A je veľmi smutné, že do tváre občanov napľul a do čela útoku na práva ľudí sa postavil človek, ktorý by tieto práva mal ochraňovať a garantovať.

Andrej Kiska je skrátka človek, ktorého spájať so slovom demokracia nie je viac možné. Skôr by sa hodili slová ako totalita, tyrania moci, vazal, sluha. Vyberte si sami.

Zdroj:

http://www.teraz.sk/slovensko/prezidenta-dnes-navstivi-sest-predse/185486-clanok.html

 

272 komentárov

 • Tento prezident sa svojimi vyhlásení podieľa na utužovaní a posilňovaní strany LSNS, polarizuje túto spoločnosť a porušuje ústavný sľub a práva občanov. Táto krátkozrakosť a súčasne arogancia hlavy štátu vytvorí opačný efekt. Pri tomto spôsobe riadenia štátu p.Kotleba môže naozaj onedlho zostavovať vládu. Otázka znie: je to menežovaný úmysel hlavy štátu rozbiť republiku tak ako je menežovaná frau Merkel so zameraním na Európu?, alebo iba náhodné zlyhanie a neschopnosť osoby, ktorá bola v zhode okolností voľby prezidenta menším politickým zlom.

 • U mna kiska skoncil aj u viacerych co poznam mal by hajit lud ktory ho zvolil a nie povedat na nich ze su menejceny no hnus !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Pane, pán prezident sa brutálne mýli, pretože tých MENEJCENNÝCH JE OVEĽA VIAC! Čože Ste také velkolepé dokázali VY? Viete, za čo sa hambím ja? Že je kopec takých Slovákov, ako Ste VY!

 • Staško Jozef

  Kiska vieš,že pracujeme 12 hodin denne za 350e mesačne.Naši rodičia poberaju 270e dochodok za-40 odpracovaných rokov. Vzdavať uctu cigánom na luniku, ktorý nás denne terorizuju parazituju ohrozuju na zdravi a majetku jedia našim detom chlieb.Slovensko -cigánsko sa vyludnuje,ludia utekaju von ,deti sa nerodia starí zomierajú v chudobe, nemaju na lieky.Velmi si ma sklamal.Hamba ti.

 • Žil som v piatich európskych štátoch. Vo viacerých som zažil aj voľby. Všade za hlavu štátu ľudia volili svojho občana, ktorý sa roky úspešne venoval vnútornej politike, v čom dosiahol viditeľné úspechy pre dobro štátu a národa. Normálne to bol vždy príslušník patričného národa a náboženstva väčšiny občanov. Nespomínam si, že by niekde boli zvolili za hlavu štátu cuzdieho občana, a príslušníka iného náboženstva, ktorý sa iba krátko predtým stal ich občanom. Milan Durica

 • Pan prezident nikoho neoznacil za menejcennych nevsuvajte mu vase sprostosti do ust jednoducho odmietol komunikovat s fasistami to je cele

  • Prezident reprezentuje celé spektrum obyvateľstva, áno, aj 210 tisíc voličov Kotlebu. Teda mohol a mal sa s ním stretnúť, vzhľadom k tomu, že funkcia prezidenta nie je súkromný projekt typu Quatro, alebo Dobrý anjel, ale verejná funkcia, na ktorú sa mu zo svojich daní skladá aj tých 210 tisíc Kotlebových voličov.
   Drísty o extrémizme a fašizme si Kiska môže strčiť za klobúk, keďže on sám sa uchádza o členstvo v extrémistickej a zločineckej komunistickej strane, do ktorej si podal prihlášku. Takýto človek tu nemá absolútne žiadne právo hovoriť o extrémizme.

  • z diskusie inde:
   Kotleba nie je moja šálka kávy, ale nechápem, prečo ho takmer celé Slovensko odsudzuje, a pritom nám nevadí tvrdý nacizmus na UA a v Pobalti? Prezident ho odmietol prijať, ale s Porošom sa vrelo zvital, a pritom je to vrah vlastných občanov. Čo také strašné spravil Kotleba? Dokonca aj Erdogana sme prijali si všetkými poctami, a pritom podporuje teroristov z IŠ. Keď porovnávame Kotlebu s tými dvomi vrajštátnikmi, tak náš „nácek“ je oproti ním neškodný chlapec.

  • Prezident aký ten ujo čo si do tatier pozve americkú armádu to je vlastizradca

 • Andrej Kiska svojím konaním priamo ohrozuje bezpečnosť Slovenskej republiky. Stavia sa do pozície agenta teroristickej vlády USA a zločineckej organizácie NATO. Proti vôli slovenského národa vyostruje vzťahy medzi Slovenskom a bratským Ruskom. Podporou nedemokratických režimov v USA a na Ukrajine sa spolupodieľa na zvyšovaní rizika vojnového konfliktu s celosvetovým dosahom s obrovskými škodami na materiálnych a aj ľudských zdrojoch. Každý bežný občan by bol súdený podľa paragrafu 311 o vlastizrade. Nie však Andrej Kiska. Zatiaľ.

 • Nesúhlasím s tým, že ho Kiska odmietol. Ale skúsme sa zamyslieť, prečo by ho mal prijať? Nech sa Marián bráni ako chce, on sám a aj členovia jeho strany sú spájaný s protiústavnými činmi, a hlavne verejne propagujú hlinkovú gardu. Ak by ho Kiska prijal, nemohol by to naportiveň niekto zobrať ako urážku obetí holokaustu? Ako urážku všetkých slovenských partizánov? Ako urážku ľudí, ktorí boli neprávom zo slovenska deportovaný alebo zavraždený? Skúsme niekedy hodiť okom aj do druhej strany ringu.

  • Mame predsa pravny štát a pan kotlebaje slobodny a pravne bezúhonný človek.Bol legálne zvoleny vo voľbách !

  • Najprv treba dokázať vinu Kotlebovi, alebo potrestať toho, kto prvý označil Kotlebu za fašistu. Následne treba potrestať organizátora tohto pochodu, že zorganizoval tento pochod predčasne a nepočkal na súdne rozhodnutie. V tejto eufórii má pravdepodobne oveľa väčší problém prezident Kiska – porušenie ústavného sľubu a ústavných práv občanov! Podľa Článku 2, ods. (1) Štátna moc pochádza od občanov, ktorí ju vykonávajú prostredníctvom svojich volených zástupcov alebo priamo! Aj Čl.30 garantuje občanom „právo zúčastňovať sa na správe verejných vecí priamo alebo slobodnou voľbou svojich zástupcov“. Takže prezident sa nepostavil chrbtom proti fyzickej osobe a občanovi Mariánovi Kotlebovi, ale porušil právo garantované občanom, ktorí odovzdali svoj hlas strane Mariána Kotlebu, zapísanou v Registri politických strán a hnutí Slovenskej republiky a riadne registrovanej štátnou volebnou komisiou pre parlamentné voľby 2016.

  • Ty si ties pekny PARAZIT.

 • Mne sa páči ako nás tu dnes ten istý Kiska, ktorý podpísal prihlášku do extrémistickej, totalitnej, teroristickej a protiobčianskej KSČ ide poučovať o demokracii a odmieta akceptovať legitímny výsledok volieb.

  • A okrem toho scientolog… kandidat na judaismus, asi aj vyznamny podporovatel baala a melchisedeka – to je slovensky prezident. Shalom. :
   -)

 • A čo ste čakali od takého človeka čo dávno okrádal obyčajných Slovákov. A naďalej okráda Čechov zo svojou spoločnostou. Koľko už zaplatili pokút,naj na tie sa mu poskladali viac menej chudáci.

 • Je vidieť, že autor článku je mimo.

  • Miro Moskowski

   Mimo čoho je autor? :-)))))))))))))))) Nevolil som Kotlebu, ale to čo tvrdí on tvrdí aj Kollar, o cigánoch tvrdil aj Fico, o utečencoch aj Sulík a Fico, kollar, SNS,…. Takže akože mimo čoho je autor? 🙂

  • Miro Moskowski

   A ešte jedno. AKý je rozdiel medzi Kotlebom a butorvieKiskou? Nepodporovala butoroviekiska fašistický režim na Ukrajine? Nepodporovalsvojích kamaratov a ich vyvražďovanie svojch občanov nielen na východoch Ukrajiny a Turecka? Obaja „kamaráti“ otovorene podporujú ISIL.Vysvetli nám koho že to ty obhajuješ?

   • BútorovieKiska podporovala aj extrémistický režim KSČ spred roku 89, dokonca si dala prihlášku do strany. A takýto chruňo tu dnes káže o demokracii a označuje obyvateľstvo za extrémistov.

 • zlodej a fašista !!!!

 • Bez ohladu na temu, neodporucam citat tieto komentare. Po niekolkych prispevkoch som to vzdal, uroven pravopisu a vyjadrovania je ako u absolventov osobitnych skol. Az na par vynimiek.

 • Neda mi to neokomentovat tento clanok 🙂

  Za prve: tvrdenie ze LSNS volili hlavne prvovolici nie je uplne presne nakolko toto cislo je vyjadrenim Exit Pollu a teda zo vzorky 20 000 ludi, ktori anonymne vypisali formulare…vzhladom na vysledok exit pollu mala LSNS cca 6% t.j. 1200 ludi vypisalo formular s tym ze volilo LSNS z toho 20% boli prvovolici a teda cca 250 ludi medzi 18-21 rokov ( LSNS volilo 209 000 ludi ) , t.j. neda sa to takto kalkulovat a masmedia vsetko hadzu na mladu generaciu a zlu vychovu a pritom je to vazny bullshit. Exit Poll je a vzdy bude len odhad. Media to zial beru za samozrejmost…

  Za druhe: Pan Prezident SR Andrej Kiska zo slusnosti voci volicom mohol zastupcu LSNS akceptovat nakolko taketo odmietanie dostava p.Kotlebu do pozicie martyra a moze mu to v pripadnych predcasnych volbach nahnat volicov SNS ( zalezi ci pojdu do koalicie s MOSTom ) a od dalsich….

  Za tretie: LSNS bola legitimne zvolena do NRSR, nebola zakazanou stranou a p.Kotleba je z trestnopravneho hladiska bezuhonna osoba ( nebol odsudeny a teda plati prezumcia neviny ) , pokial je tomu inak tak nase sudnictvo pochybilo zavaznym sposobom a je nutne s tym nieco robit…

  Za stvrte: poznam mnoho ludi ktori volili LSNS a podotykam ze ide o vzdelanich ludi na managerskych poziciach. Dovod bol hlavne to ze , citujem:’do parlamentu treba policajta‘ dalsi ho volili z protestu a velka skupina ho volila pre jeho protiEU a protiNATO postoj a samozrejme protiIslamsku retoriku. Neviem o nikom kto by ho volil pre spochybnovanie Holokaustu alebo velebenia Slovenskeho statu…

  V kazdom pripade to bude na nasej politickej scene zaujimave. Len by som chcel vyzvat ludi aby sa pre politiku nerozdelovali…dalsia polarizacia spolocnosti je zla…

  P.S.: p.Polacek…toto je asi rekord v pocte komentarov na Medzicase, ci? 🙂

  • P.prezident KISKA.Hlboko ste ma sklamali,Aj Vás som volil, napriek tomu,že som Vás nepoznal,ale navzdor pre bezmocnosť v spravodlivosť a pravdu.V mediach ste boli persona non grata a nemali ste politickú minulosť,… Kotlebu som nevolil,ale už budem. Pošlite Vášho poradcu do r…i alebo minimálneho dôchodku za takú radu., Vyvolal pravý opak,hovädo.
   MUDr.Oceľ Vladimír,Závadka nad Hronom

 • Ale ved jasne cela nasa polityka bieli bude robyt ako kokot a vierni bude sediet lebo bielemu zoveru polovicu vyplaty avy mala nejaka pica na zranicu a podobne namna ties nikto neroby a nesedim doma na zadku

 • Ale to naše Slovensko dopadlo vládnu nám zlodeji a klamári a za prezidenta máme človeka ktorý porušuje ústavu a nedokáže rešpektovať názory iných ĺudí a hlavne občanov. Osobne mi to pripadá , že jediný rozumný je fakt už len Marián Kotleba. Takže prosím vás ĺudia už sa spametajte

 • Nevolil som Kotlebu. Nemusím ho. Ale Kiska je prezident všetkých ľudí , celého národa. Či sú to smeráci , saskári , snskári atď. Mal Kotlebu pozvať a tam mu povedať svoj názor a postoj.

 • Kedysi boli ľudia všetci slobodní. Nikto nedelil lesy, lúky a vody. Potom prišli panovníci a začali „krájať“ Zem. Diel tomu a diel tomu. Potom prišli páni a začali Zem „krájať“ poddaným. Potom prišli sedliaci a začali „krájať“ polia svojim deťom, až bola Zem plná plotov, medzí a stien. Keď sa k tomu pridajú hranice štátov a miest, rozpoznáte pavúčiu sieť, v ktorej sa zmieta dnešný svet s túžbou vrátiť sa späť do dejín slobodných ľudí. Je to prirodzené v každom človeku, a reakcie na výsledok volieb tiež. Ľudia pliaskajúcich druhých právami tak nejak zabudli, že majú aj povinnosti ?! Nechali sme sa oklamať – delíme štát na drobné, sused od suseda plotom, o druhých si len niečo myslíme, no nepoznáme ho. Pred dverami je chaos a niekto sa na ňom fajne zabáva. Pravica-ľavica, medzi to pandorina skrinka z tretej strany… Takto skončila Ukrajina, Juhoslávia, veľa obetí, poučme sa z toho – nehádajme sa medzi sebou. Hľadajme spolu riešenia inak prídeme o gate a aj to posledné, čo nám tu ešte ostalo po minulosti. Dobre sledujte, ako pracujú dnešné média po voľbách, sledujte každý moment vyjadrenia nielen slovenskej politiky ale aj EU k nám, banky v EU, ľudí v úzadí – mr. Demeš, Sebelédi, skladajte to spätne do zadu a študujte históriu, pretože toto resp. veľmi podobné tu už bolo. Sme niekde v strede, máme možnosť prirovnávať rôzne strany aj Európsku aj Ruskú, či Americkú… Neexistuje jama, z ktorej by človek nevyliezol ! Hlavne sa nedajte rozkálať na dve strany – spomente si na Svätoplukove prúty. Hľadajte príčiny, podsúvané sú Vám zámerne dôsledky, aby sa zkomplikovala cesta za pravdou. Jeho excelencia ako ho niektoré mediá nazývajú určite vie, čo je „Zákon tretej strany“…?! Držím palce, všetci si zaslúžite pravdu !!! 😉

  • KTO TU JE SKUTOČNÝ FAŠISTA A KTO ICH PODPORUJE A FINANCUJE?!!! VY SKURVENÉ ZAPREDANÉ MÉDIA!!!
   https://www.facebook.com/media/set/?set=a.451301355043819.1073741881.100004918753023&type=3

   Facky demokracii zo všetkých strán.
   Nepropagujem Kotlebu, ani jeho stranu, ale ak je raz zvolený za župana Samosprávneho kraja patrí sa, aby bol na spoločnom obede všetkých županov u premiéra – premiér ho však nepozval. Teda ho diskriminoval ako aj jeho voličov.
   Rovnako sa teraz zachoval aj prezident Kiska.
   Pozval na pokec šesť opozičných predsedov okrem Kotlebu. Toho nepozval, hoci je na piatom mieste úspešnosti vo voľbách.
   Pán prezident – nielenže ukazujete, že demokracia Vám nič nehovorí (to čo predvádzate je klasika kvázidemokracie – teda demokracie len deklarovanej ), ale zároveň sa stávate aj spoluzodpovedný za rast jeho popularity a to znamená aj rast jeho členskej základne a väčšej úspešnosti v ďalších voľbách. Vy aj všetci Vám podobní ! Kedy už začne niektorý politik rešpektovať vôľu národa ?

 • Preco vedsina komentuje pana kisku on chce zle?!! Mate pocit ze ste menej cenni len preto ze kiska nedrzi z kotlebom?! Ze prave jeho nepozval do parlamentu?!..asi mal dostatocny dvovod nato tak sa necudujte!!! Co chcete mat na slovensku hitlera?!!! Aby tu vladla garda pospolitosti!! Ste zaujati cisto len a vilucne proti ciganom zijucich na vychode!!!! Ale nie vsetci cigani ziju ako paraziti ako ich kotleba nazval…niesom rasita a nerobym ani roziedieli kto akej pleti je nikto zato nemoze ako sa natodil.praveze stakyma ludmi suhlasim co maju svoj osobni nazor na romov na chudobu v akej ziju.je bohata vrstva ludi aj chudobna takze co ich teras treba ciganov postrielat???!! Aby bielim ostal viac chleba?!! Zamysli te sa nad tym.co pisete ….slovac pojebana potom ste fasisti aj vy ti co dali kotlebovy hlasi spravili ste to zo zufalosti!!!! Vidite ze nasa vlada fico a spol skorumpovani politici chrania romov a nedaju dopustit ale kotleba?!! Ten smrad to viriesi ze????.. nato sa spoliehate volici jeho utekali ste volit co budete robyt opar rokov z kotlebom??? Pojdete vrazdit ciernich lebo nenavidite ciganov?? Ze je to tak kotlebovci vijebani!! Keby sa spojili na slovensku vsetci cierni tak vas zozeru ako macky vi smradi mrdky spinave!!!!! A prajem mu tomu nacistovi nastupca hitlera bodaj by c igani robili este viac zle a zabijali nacistov fasitov ako je kotleba a spol ti viholeni hajzli smradlavy!!!!

 • No a teraz nastala dilema či je fakt Kotlebu ten ktory je Fašista a 200 000 ľudi s nim ale to že Kiska urobil to iste čo Hitler vyhlási ľudi za menejcennych a v podstate možme povedat že nas *** vyhlásil za Fašistou . Mam len 21 rokov nechcem nikoho ohovarat alebo niečo ale keď si spomenieme tak v podstate naši rodičia a starších chceli tiež radikalnu zmenu tak vybehli zo zvezkami kľučou. A ako sa k tomu postavíme my všetci. Keď si hlava štatu myslí že on je viac než všetci ale zabudol možno na to že je tam len kvôli nám všetkym nie kvôli Cudzincom!!!

 • Hovorí sa že dvakrát meraj a raz rež no keď zavesíš niečo na Facebook tak radšej aj päťkrát. Len aby nedošlo k omylu že som naklonený určitým nedajbože fašistickým myšlienkam. Je mi ľúto že ľudia uvažujú tak ako voľby naznačili. Sú frustrovaní bezmocní a kypí im žlč a to je výsledok tejto traumy. Ak by sa nekradlo, nepodvádzalo o Kotlebovi by nebolo ani chýru ani slychu,. Ľudia si pomaly uvedomujú že voľba Kotleba je odplatou za všetky 26 ročne príkoria a rabovania a či nám Europa da alebo nedá Eurofondy na ktorých nehorázne bohatnu privilegovaní alebo zvýšia minimálnu mzdu o 20 EUR pridajú k 300 Eurovým dôchodkom 1.70EUR pritom ich prijmi prevyšujú daleko viac ako 3 000 EUR mesačne tak nech si ich politici aj zaslúžia a obhája neopodstatnenosť p. Kotlebu v parlamente. Za 1.70 EUR takúto “ srandu “ neuvidíš ani na BRODVAY. aj keď to vedie k “ sebapoškodzovniu „

 • tieto komentáre nemajú ani hlavu ani pätu. Sú typické pre náš parlament – pozerať sa na svet ako kôň- s klapkami na očiach a nevidieť súvislosti. Ak Kotleba dostal 8% hlasov, niečo to znamená, treba ich rešpektovať, lebo to je 8% voličov a je to viac ako má Sieť, Rodina Kolára či Most. Prezident je verejná funkcia a ak prijíma ostatných lídrov zvolených strán, mal by prijať aj toho ktorý získal zvolený stred. Ani Kolár, ani Procházka , ani Bugár zostavovať vládu nebudú a prijatý budú. Prezident by si mal v tomto prípade uvedomiť že on je v prvom rade prezident SR a až potom pán Kyska. Toto by malo preňho platiť počas celého obdobia jeho pôsobenia vo funkcii, mal by sa odosobniť. A ešte ku Kotlebovi, zmierme sa
  s tým, je tu a bude tu asi 4 roky, dajme šancu. Určite bude ostro sledovaný a po 4 rokoch bude ohodnotený, veď s 8% veľa vody nenamúti ale aj on bude strašiak, pred ktorým sa korupníci bú mať viac na pozore

  • veľmi nerád cenzurujem diskusiu, ale chcel by som autorovi príspevku pripomenúť, že antisemitizmus je stále trestný čin a tak aj v jeho záujme nebol príspevok zverejnený. Netreba sa nechávať takto uniesť…

   • Neviem, čo také ten človek napísal, že to muselo byť cenzurované ako antisemitizmus, ale zaujíma ma, prečo sa rovnako nehodnotí napríklad taký antislovakizmus. Ak napíšem, že žid je zlodej, podvodník a úžerník, tak je to brané ako antisemitizmus, čo potom je, ak niekto napíše, že slovač je úbohá a sprostá? To už nie je zločin?

 • Prezident Andrej Kiska je príliž dobrým prezidentom pre úbohú a sprostú slovač. Hádzať špinu na niekoho bez skutočností vie každý. Kiska sa snaží pre Slovensko urobiť maximum, aj pre tých, ktorí si to vôbec nezaslúžia. Posunúť vpred krajinu, ktorá je tak pozadu v rozvoji a plná idiotov je priam nemožné a náš prezident sa o to nemožné pokúša každý deň. Mali by ste byť hrdí, že Vás zastupuje človek ako je on.

  • To redneckom z dochodenou 3ťou ľudovou nevysvetlíš

  • tak tak, vy, nedocenení intelektuáli to máte ťažké, prostá Slovač vám po 25 rokoch kradnutia nerozumie… pritom vy nechcete nič iné, iba dobro… škoda že len pre vybraných typu Široký, Haščák, US veľvyslanec a vaši rodinní príslušníci a kamarátí…

  • vy ste moja skadial prišla,to že predával ľudom na splátky a bohatol možno aj na Vašich rodičoch to je dobre? Ja som fašistka keď chcem mať toľko kolko cigáni,keď im postavia bunky čo len za 2000eur nech tých 2000 dajú aj mne bez akeho koľvek vybavovania,keď chcem mať socialku ako cig..tak ja som zlá a K
   iska je dobrý

 • My sme si zvolili túto vládu! !!! My!!!! A nik iný

 • Smrigová Martina

  Podľa nášho prezidenta sme my menejcenní a paraziti vysoko hodnotní občania tejto republiky Kocúrkovo

 • Michal Terebessy

  MENEJCENNY ???? nech sa pozrie na parlament… by po mojom tak ziadny parlament by ani nebol…. urcite by bolo lepsie keby sme boli slobodny stat… 😀

 • Zo strany prezidenta to bol legitímny krok, krok ktorým vyjadril nesúhlas s ideológiami ktoré sa práve cez Kotlebu dostali do parlamentu. Nechcem byť zlý ale povedzme si to na rovinu : mnohý (a nechcem zbytočne odhadovať počet, ale kľudne môžme povedať že viac ako polovica jeho sobotňajších voličov) ani len netušia aké hodnoty a ideológie to sú a čo by tieto hodnoty mohli znamenať pre štát… No zjavne nič dobré keď počas ich prezentovania niekoľko krát skončil v putách polície.
  Je chvályhodné že sa ohradil voči korupcií, že sa podujal riešiť dlho neriešenú rómsku otázku, ide však o to že takto rozsiahle a veľmi zložité problémy nemajú jednoduché a rýchle riešenia ako nám to prezentuje domnievať sa že sa to dá vyriešiť jednoducho je úplne hlúpe. Keby si jeho voliči uvedomovali, nie len to aké sú tieto problémy vážne, ale aj to aké sú zložité určite by nevolili pána Kotlebu.

  Nehovoriac o tom že článok je napísaný veľmi manipulatívne a odvodzuje skutočnosti ktoré z tohto činu nevyplývajú ani len okrajovo.

  • Janko Hraško

   Podla toho čo si napísal ani len nemáš potuchy preco skončil v putách ,,polície“

  • Ja sa určite nezvyknem zapájať do diskusií, lebo tie neriešia nič, ale musím niečo dodať a nie je to len k Vašim slovám, ale k mnohým tým príspevkom, ktoré bránia prezidenta. Je to najväčší úžerník a zbohatlík, prešpekulovaný vychytralec, ktorý zbohatol a dodnes bohatne na nešťastí ľudí, ktorí nakupujú na pôžičky ( z nich mnohí premnohí skončili v rukách exekútorov, v base, či na druhom svete a keby to bol čo i len jeden človek, je to nemorálne, hodné skôr hyeny, nie človeka ). Mám dve vysoké školy a mohla by som sa vyvyšovať, nad kohokoľvek, no nerobím to, človek je veľký len svojím životným postojom, činmi, myšlienkami, nie bankovým kontom, či vzdelaním, lebo veľa hlúpych je i medzi vzdelanými a naopak. Pred nejakým časom, keď boli voľby do VÚC, som volila pána Kotlebu a na svoj čin som hrdá, nikdy som ho neoľutovala. Ten človek, tam, kde je, robí a nehľadá kšefty, protekcie, peniaze, čo by nalial do svojho vačku a pritom mu tento štát podkladá pod nohy len samé polená, len aby nebol úspešný. To, že nedal dotáciu Štúdiu tanca na divadlo, v ktorom pred stredoškolákmi mali tancovať nahí muži a ženy, to len a len kvitujem, no médiá si hovorili celé týždne len také komentáre, že nezainteresovaný bol v šoku, čo to ten Kotleba urobil. Skutočnú pravdu nepovedali. Hanba médiám, hanba trikrát, aj teraz, za všetky tie štvavé reči na jeho stranu, na stranu ľudí, čo ho volili. Volilo ho takmer 210 000 ľudí, máte pocit, že to sú len samí mladí ľudia, čo idú ako stádo, nevediac, kam ? Mýlite sa a čím dlhšie budete na prácu človeka, ktorého nepoznáte a ktorého činy verejne nemáte ešte ani šancu poznať, špiniť, tým viac a viac ľudí sa odkloní od strán zlodejov, ktorých je takmer plný parlament, čo si Slováci povyberali. Ale tí Vám zrejme nevadia. Keby Ste dali človeku ako Kotleba, možnosť dokázať, že problematická minulosť, nikoho nepredurčuje na celý život, že ten človek to môže myslieť vážne, robiť dobre, nevyužívať korupciu,… ale tento národ je ako stádo, hlasuje, len aby nemal prezidenta Fica a má, čo si zvolil ( ja teda nie !!!!! ) a má teraz po voľbách zasa len to, čo si zvolil. Tak, čo vlastne chceme, Ešte sa vrátim ku p. Kotlebovi. Keď prišiel na VÚC, musel sa obklopiť svojou rodinou, lebo nikto s ním nechcel nič mať, ale už to tak dávno nie je. Médiá ale nevidia to, ako musel začínať, ale že tam má rodinu, jediná novinárka sa dozvedela pravdu, lebo ju chcela počuť, inak len a len samá špina na jeho hlavu. Spýtajte sa starostov z juhu stredného Slovenska, čo si o ňom myslia, mnohí mu fandia, lebo ak im nepomohol, určite neuškodil. A,,.. škoda písať, lebo to je ako literárne „hádzať perly sviniam“….

 • ano ti kiska nigdy nepochopis ake to je bit vlastenec!!! ty zapredanec amerucky!!!! mi sme mehejceny pretoze chceme abi bolo dobre ako za PRESIDENTA JOSIFA TISA?!!! TO BOL PREZIDEN A NE jak t,!!! ZQ TIUSA BOLA PLNA MISA BUDE KOTLEBA A BUCE CHLEBA a nechal si svoje HANBURGERY ti zapredanec CIA!!!!! BA SLOVENSKU NENI DEMOKRACIA my chceme dskutocu demokracu a VLADU NASHO SLOVANKEHO LUDU!!!! ODIT!!!!!!!

  • Ty si vlastenec? Skús sa najskôr naučiť poriadne náš jazyk, potom sa vyťahuj aký si vlastenec! Tiso sa musí v hrobe obracať za toto…

   • Na toho človeka je škoda akokoľvek reagovať. Je to len provokatér, moderne povedané trol. Žiadna rozumná reč s takým človekom nie je.

  • Tak strašný pravopis som už dávno nevidel. Z úcty k Slovensku a slovenčine…. rob s tým niečo!

  • Dúfam, že užívateľ NA STRAS je iba vtip, lebo toľko chýb človek nenarobí, ani keď sa snaží 🙂 🙂

  • heheh NA STRAS !!! : ale si ma pobavil (la). Skoro sa mi roztiahol „zvierač“ a nakadil by som sem obraz podľa Teba ?! Tie technické vady v písme sú až neprirodzene chybné – to nejde tak napísať ani cez translátor z cebuánštiny v google. heh

 • A kde povedal, že je niekto menejcenný? Poprosím ten citát. A vie mi niekto povedať prečo by mal rokovať o zostavení vlády s niekým, kto sám do vlády nechce ísť a ani s ním nikto nechce ísť do vlády? A mimochodom. Ak niekto, kto volil Kisku aj ĽSNS, tak by mal navštíviť psychiatra s podozrením na schizofréniu. Osobne si nemyslím, žeby bol toho niekto príčetný aj schopný. Takže o hlasy voličov ĽSNS určite neprišiel. Pretože ich nikdy ani nemal.

 • Tak keď ste už takí nasratí, tu môžete aj niečo urobiť: http://www.peticie.com/odvolanie_prezidenta_sr_andreja_kisku

  • Kde ste boli pani ked v palaci sedeli Gaspar a Obuvnik? Ti pani Kiskovi nesiahaju ani po paty. A ze sa Kiska rozhodol nekomunikovat s Kotlebom je jeho osobmna vec.. Nikto nemoze nikoho prinutit, aby ho bral vazne, ked Kotleba neberie vazne nikoho okrem svojich ludi. Vyjadrenie pana Kotlebu,“vsetci su rovnaky, lebo som mnou nikto nekomukuje“ je na zamyslenie , ci Kotleba nie je iny? Ved jeho neonacisticke zmyslanie je na zamyslenie a nie na podporu.

 • Kiska ty hovado skorumpovane. Kto ti je menejcenny? Ze makam od rana do vecera, platim dane za 600€ mesacne… Som menejcenny? Sam si fasista. Nebol som volit, ale ak dojde k predcasnym volbam, vstanem a volim Kotlebu!!!

 • To je debo
  Koly tomu ako sa zije na slovensku som odysiel a este ten debo povie ze som menejcenny.akym pravom ved si bapka na ktoru treba makat .sa odvolaj a chod makat ako vecsina slovakou a potom si rozmyslis co povies sa hanbim za to zeam slovensku narodnost ujo kiska

 • Ja si myslím, že prezident by sa takto nikdy nemal zachovať dal najavo,že nerešpektuje ľudí, tak ako chceme aby sa tu žilo ľahšie a krajšie milý pán prezident?

 • A zevraj slobodne volit kohokolvek haha a ked volili cloveka ktoreho prezident nema rad uz su volici menej cenny. Zbavit ho z funkcie prezidenta ved o politike nevie poriadne nic.

 • Škaredý kokot lutujem že som ťa volil ty potrat!!! Na elektrické kreslo stebou!!!

 • Čo si to dovoľuje ,urážať ľudí . Potom aj ten kto volil pána Kisku bol asi menejcenný . Nech si láskavo uvedomí že národ ho volil len pre to aby nebol prezidentom SMERAK Fico. A ľudia čo boli včera protestovať proti Ľs- NS. Sú zas len jeho a Ficovi prívrženci .

 • Emília Blážová
  6 březen v 14:43 ·
  Tak ešte raz, už toho začínam mať skutočne dosť! Kto je na Slovensku fašista? Takmer všetci terajší politici včetne prezidenta sú fašisti! Kto chodil na Ukrajinu v období ukrajinského Majdanu podporovať americkú špinu a nimi dosadených fašistických politikov ktorí majú na svedomí životy stoviek nevinných civilistov na Donbasse a ich hromadný útek z ohrozených oblastí do Ruska? Kto má na svedomí životy malých detí zákerne zabitých ukrajinskými fašistami? Kto má na svedomí upálených ľudí v Odese, cez to všetko si so zločincami naši politici potriasajú ruky! Ktorí politici boli na prvé výročie Majdanu vlani podporiť ukrajinských nezákonných politikov v spomienkovom akte za obete Majdanu údajne zastrelených Rusmi? Dnes už vieme kto zastrelil zákerne od zadu týchto ľudí aj to že osobne túto „akciu“ riadil Porošenko. Kto má na svedomí zostrelenie lietadla nad Ukrajinou a smrť ďalších nevinných civilistov? Kto schválil ukrajinským fašistom reverz plynu? Kto si potriasal ruky s Porošenkom, Jaceňukom aj Erdoganom najväčšími fašistami od dôb Hitlera? Kto s terajších politikov verejne odsúdil počínanie Erdogana, Porošenka a Obamu, skutočných fašistov včetne niektorých predstaviteľov EÚ? Dovolí si niekto do tejto špiny ktorá sa tu deje namočiť Mariána Kotlebu? To asi ťažko, pretože on nepodporoval nikdy toto svinstvo na rozdiel od našich politikov! Práve naopak on ako jediný upozornil na možné nebezpečie Janukoviča! Pýtam sa, aký režim panuje v celej EÚ keď štáty musia plniť ich nariadenia aj proti záujmom svojich obyvateľov? No fašistický predsa! Tak isto aj plán s imigrantmi je z dielne fašistov! Čo skutočne nevidíte čo sa deje? Nesúhlasím so všetkým s Mariánom Kotlebom ale rozhodne by som bola opatrná nazývať práve jeho fašistom, či dokonca nacistom, pretože ste opäť mnohí volili tých čo sú skutočne do fašizácie Európy zapojení!!! A ešte taká maličkosť, ak nám sem vpustia imigrantov a s nimi mnohých teroristov napríklad aj cez Ukrajinu (čo si myslíte prečo chodí Porošenko za Erdoganom?) do tých kanád sa budeme musieť obuť všetci aby sme zachránili Slovensko a hlavne naše deti! Všetci ste pochopili? Aj strieľať sa budeme musieť naučiť! Je pekné byť pekný na každú stranu, ale žiaľ prišla doba kedy sa nekecá ale koná, aj za cenu onálepkovania, kedy treba byť radikálny a to neznamená byť fašistom! Fakt neznášam toto očierňovanie a okydávanie od tých, ktorí rozkradli celé Slovensko a ktorých sprostí Slováci neustále volia! Vďaka bohu aspoň za to že už vypadlo aspoň KDH A SDKÚ!

 • KISKA TY CHUDAK AJ VDAKA MNE SI PREZIDENTOM, TY PLATENA BABIKA, TY ZEBRAK ZIDACKY, ZA TOTO SI SI POSTVAL LUD, ZA KOTLEBU ZA SLOVENSKO HRDO A ODDANE A NEMAM VYHOLENU HLAVY TY DEMAGOG, FILANTROP, HRDINA

 • Sledujem to z Australie a nemozem tomu uverit,ze my Slovaci mame za prezidenta takehoto tupeho,zdegenerovaneho Kokota!

 • Menejcenny je tvoj tato….sa pozri na tych zlodejov co krmime z 21% daniii.A taky co zije priemerne je pre teba menejcenny?Ako dakujem a tesim sa na volby prezidenta dufam ze aj tam bude Marian Kotleba na vyber…

 • Ja sa len čudujem že sa neboja toho že Slovakov tak vyhecuju že kým pride k predčasným voľbám, všetci budú chcieť voliť Mariana.

 • Žebrak to je,né prezident,fašizmus a kde? Iba pravda,česť výnimkám a média? Proč sa to teho sere štat, ktery byl sam cely fašisticky,vy debili Nemeckí a Češi nech sa tež staraju o sv oju vládu ožralcú 😀

 • Vazeny pan prezident,ked pojdete domov do popradu vladnym specialom,mohli by ste sa zastavit u nas v Lehniciach,chcela by som poslat sestre do brezna nejake veci. Diky!!!!!!!!!!!!p.s. vsak to mate cestou

 • kiska je fasista som sokovany

 • Kiskové menu: Arogancia moci,prekladaná pohŕdaním a vazalstvom pre iných! Gašparovič koktal,hovoril z cesty,plietol si slová…Zeman najprv povie a potom rozmýšľa,podnapitý verejne vystupuje,Klaus zabúda vrátiť požičané…pero ALE ani jeden z nich sa nesprával tak ponižene a vazalsky ako tento popradčan!Poturčenec horší od turka!

 • Pan prezident, vy sam ste menejcenny ak sa takto vyjadřujete o voličoch. Som za to aby ste odstupili a všetkym čo volili pana Kotlebu by som radil podať na Vas žabolu, za urážku na cti, milý pan prezident ….

 • peter durana

  Ja som voliť nebol lebo neverím dnešným politickým zlodejom. Dnes bolo po prejave prezidenta moje nevoliť, prehodnotené a pri najbližších voľach dam ja aj moja rodina hlas Kotlebovi.Takáto nenavisť aku prejavujú politici a prezident som ešte nevidel. Prezident pri menovaní do funkcie dal sľub že bude prezidentom všetkých občanov SR ale sam si nakydal do hniezda že je prezidentom iba politického zla.Len tak ďalej sejte politici nenávisť a nezabudníjte poslať svoje vysokoškolské detičky na námestie do BA aby nadávali na Kotlebu aký je on fašista a aký ste vy anieli. Vašou nenavisťou dvíhate popularitu Kotlebovi. Len tak ďalej pán prezident za chvíľu bude Kotlebova strana najsilnejšia.Len vďaka vašej nenávisti.

 • Kiska … Za toto by si mohol zjest moj menejcenny …… !!!!

Pridaj komentár