Prezident republiky Andrej Kiska označil dvesto tisíc ľudí za menejcenných

Post prezidenta Slovenskej republiky nie je osobným postojom. Je to štátny úrad, kde jeho predstaviteľ je hlavným garantom pre zastúpenie záujmov všetkých ľudí v krajine. Je prvým občanom štátu a zároveň akymsi neoficiálnym ombudsmanom demokracie. Alebo by aspoň mal byť.

Papierovo na mieste prezidenta dnes sedí Andrej Kiska. Bohužiaľ, výkonom tejto funkcie sa na míle vzdialil od účelu, pre ktorý bola vytvorená. Andrej Kiska si sprivatizoval post prezidenta a jeho postoje v mene nemenovanej zámorskej veľmoci počas výkonu funkcie mu vyniesli „čestný“ titul hovorca poradcu Bútoru. Jeho správanie sa v mnohých otázkach javí ako nesvojprávne, je to skôr chovanie sa duševného maloroľníka. Obmedzeného, hlúpeho, arogantného.

Kroky, ktoré prezidentská kancelária vykonala po voľbách, sú presne z uvedeného zoznamu negatívnych vlastností. Na rokovanie s prezidentom pozvala všetkých predstaviteľov politických strán v parlamente okrem jednej – Ľudovej strany Naše Slovensko.

Treba si uvedomiť jednu veľmi podstatnú vec. Na Slovensku nemáme systém priamej vlády ľudu, ale systém zastupiteľskej demokracie. V parlamente teda nesedia legitímne a v zmysle zakona zvolení poslanci len sami za seba, ale reprezentujú vôľu a názor stoviek tisíc ľudí. Odmietnutím prístupu volených predstaviteľov k inštitútom štátnej moci – ktorej súčasťou je aj post prezidenta – uvedené stovky tisíc ľudí sú prakticky vylúčené zo správy vecí verejných. Prakticky boli potrestaní za svoj názor, za vzburu proti systému. A je veľmi smutné, že do tváre občanov napľul a do čela útoku na práva ľudí sa postavil človek, ktorý by tieto práva mal ochraňovať a garantovať.

Andrej Kiska je skrátka človek, ktorého spájať so slovom demokracia nie je viac možné. Skôr by sa hodili slová ako totalita, tyrania moci, vazal, sluha. Vyberte si sami.

Zdroj:

http://www.teraz.sk/slovensko/prezidenta-dnes-navstivi-sest-predse/185486-clanok.html

 

272 komentárov

  • Nesústreďujme sa na to čo urobil, ale skúsme porozmýšľať prečo to urobil. Jemu a jeho poradcom je jasné, že tento krok je neštandardný a rozvíri značne negatívne reakcie, čo je vidieť aj z komentárov. Napriek tomu našiel odvahu urobiť to a upozorniť nás na rodiace sa nebezpečenstvo.
   Zo súboja SMERU a tých proti SMERU sa zrazu vynoril nečakaný víťaz, ktorý v prípade že ho aj naďalej ostatné strany budú ignorovať a riešiť len svoje problémy bude stále silnejší. Už dnes vlastne spôsobil patovú situáciu, kedy málokto z nás si vie predstaviť vznik zmysluplnej a stabilnej vlády. A to je len začiatok. Po takejto politickej kríze a roku príprav na nové voľby, roku hádok, nestability, možno poklesu životnej úrovne a odchodu zahraničných investorov sa zrazu môže stať, že pán Kotleba bude zostavovať novú jednofarebnú vládu. Budeme mať jednotné, hrdé, nezávislé Slovensko, chránené od zlej únie ostnatým drôtom, so 100% zamestnanosťou, napríklad tak ako to majú v Severnej Kórei.

   • rodiace nebezpečenstvo sú spolčenci z eú a fašisti sú všetci ktorý podporujú merkelovú a brussel a vytvárajú na slovensku gulagy a koncentračné tábory v podobe priemyselných parkov v ktorých nechajú zotročovať ľudí ako dobytok pritom začali sami 3.svetovú vojnu ekonomickú vstupom do eú a zločineckú organizáciu nato ktorá vraždí ľudí po celom svete ako hitler koli bohatstvu a nevravím o tom ako korejci označujú ženy ktoré
    majú svoje dni páskami ako kravy lebo vtedy nepodávajú výkon v práci ako majú tak ich dajú inam bokom ako sa tie ženy potom majú cítit

 • Kiska v predvolebnej kampani mal napísané citujem “ Aby ste sa nevzdali svojho práva povedať: toto je náš štát, naša republika, naša zodpovednosť.“ … Ja sa pýtam Vás všetkých dá sa toto povedať v tejto dobe v tejto situácií? Keď nám z každej strany sveta diktujú čo a ako robiť. Už dlho nemám ten pocit, žeby som žil v demokratickom a samostatnom štáte, ale v štáte neschopnom sa postarať sám o seba a o svojich občanov.

 • Ja sa hanbím za to že som ho volila za prezidenta!!!

 • Prezident je zradca národa platený Anglosaskými sionistami a tak aj dopadne.

 • Hledat v tom více, než gesto slabocha by bylo neoprávněným přeceňováním Kisky.

 • To ze ojebal a spravil uzeru na milión občanov mu nevadí! Zmrd jeden

 • Kiska si odpisal 200 000 hlasov

  • Zuzana Tomeková

   Dobrý večer, viete mi prosím povedať, na základe akého zákona si dovolil hovorca prezidenta povedať, že stranu ĽSNS nepozve na rokovanie? Nemá on náhodou povinnosť pozvať všetky víťazné strany? To hlasy vyše 200 000 ľudí , ktorí túto stranu volili nič neznamená?
   Ďakujem

  • povedal by som ze polovicu slovenska….lebo vela ludi nanho nadavalo napriek tomu ze nevolili Kotlebu….

 • Keď tu čítam niektoré komentáre tak sa prezidentovi nečudujem. Niektorí tu celkom jednoznačne potvrdzujú jeho postoj.

 • Nevolil som sice pana Mariana Kotlebu, ale zasluzi si rovnake zaobchadzanie a uctu ako kazda strana,zastupca strany, aj ako clovek a tak isto ludia ktori mu dali svoj hlas a veria mu… Urcite to netvrdim sam pokial poviem ze je to hruba urazka slovenskeho naroda, pana Kotlebu a hanba pre nase nedemokraticke urady a prezidenta ktory si nezasluzil nase zvolenie a poslapal vsetky prava ktore mal hajit… Som sklamani,dufam ze si bude pan Kotleba hajit svoje prava a drzim mu palce v presadzovani sa v parlamente ci uz s podporou inych stran alebo sam

  • presne zdielam tvoj nazor ja som ho tiez nevolil ale vela tisicov ludi ano, tak na nich srat? neviem ako to nazvat ale je to neucta k ludom.a ako prezident by sa mal stranit podobnych komentarov

 • Gratulujem Kiskovi, denníkom SME, N a mimovládkam. Momentálne sypete priehrštiami politické body pre Kotlebu. Asi si už nespomínate na Mečiara ako krásne vedel zo seba urobiť martýra keď to schytával (zaslúžene) z každého média okrem STV a Slovenskej republiky. Slovenský volič má martýrov rád. Vedel to Mečiar, vie to aj Kotleba. Stačilo ho pár krát zatknúť v priamom prenose, uraziť povestným vrecom zemiakov, následne naliať kýble špiny keď sa stal županom… a teraz sa čudujete že je v parlamente. Kiskove faux-pas mu len pomôže. Každý kto si doňho verejne kopne mu daruje ďalšie hlasy. Jediný politik, ktorý to pochopil (aj keď až po voľbách do VUC) je Fico. Namiesto útočenia sa mu snažil prebrať imigrantskú agendu. Pravdepodobne začal byť až moc úspešný, preto musel zasiahnuť Demeš ex machina a teda musím uznať,je to fakt profík. Ale späť ku Kotlebovi. Prečo oslovil 200 000 voličov? Lebo tu máme zrovna toľko náckov? To by tu vyzeralo trochu inak. Môžeme si o nich myslieť, že majú menší rozhľad a sú málo informovaní. Ale veľké percento z nich má internet / Facebook a tam sa človek dozvie, ako to dopadlo v Kolíne, že mamá Merkel chce kvóty, že polícia ututláva zločiny imigrantov a naopak buzeruje tých, čo sú proti. A v prípade kvót toto hrozí aj nám. Stavím sa že väčšina jeho voličov má intenzívnejší kontakt s cigánskou menšinou ako v Havran v KC Dunaj. Na to ozaj nepotrebujete diplom zo sociálnej práce aby ste pochopili o čo ide v prípade kvót. Koho budú voliť? Nácka? Nie, hrdinu, ktorý sem imigrantov nepustí. Tí zatrpknutejší vedia, že každá vláda bez rozdielu, na cigánsku otázku kašľala a rovnako to dopadne aj s imigrantmi. Tí nebudú voliť Smer ale Kotlebu. Pozrite si mapku kde je cigánska menšina najpočetnejšia.
  http://i.sme.sk/cdata/6/72/7286346/04-f_okresy_podiel-romov_r1430.jpg
  Prekryte si to s výsledkami volieb v jednotlivých krajoch a zistíte že LSNS okrem okolia Bystrice bodovala v krajoch s vyšším podielom Cigánov. Revúca, Gelnica, SnV, Kežmarok, Vranov n Topľou, všetky majú 10 – 13% a LSNS je tam na 2. mieste za Smerom. V Rožňave a Rim. Sobote sú na 4. mieste kvôli tradične maďarským stranám. Darmo nám SME tvrdí že Kotlebu volia náckovia, chudoba alebo xenofóbna chamraď, čo moslima nevidela. Iste, nerobím si ilúzie ale taktne tam nikto nespomenul cigánsku otázku. Ako mu zobrať vietor z plachiet. No jednoducho… pomáhať riešiť problémy občanov. Narastá kriminalita okolo osád? Ok, snažme sa ďalej o integráciu, má to zmysel, ale pre kriminálnikov má platiť zákon. Dbajte na dodržiavanie verejného poriadku nezamieňajte za diskrimináciu. Už toto by Kotlebovi odobralo širšie jadro voličskej základne. Teraz má na čom stavať,lebo každý sa ide posrať z článkov Polláka a Orgovánovej. Hrozí migračná tsunami? Informujte pravdivo, neprikrášľujte. Takto má Kotleba možnosť prikrášliť seba, lebo on sa nezmenil. Magát na kandidátke s číslom 88 je toho dôkazom. Ale čo tu ja vlastne trepem. Vy to všetko viete ale záujmy Vašich sponzorov sú prednejšie. Tam sa na problémy občanov dlabe a pravdivé informácie sú vyslovene zakázané.

  • Celkom dobrý postreh, ale chýba ti v ňom zásadná vec. A síce, že proEÚ strany nikdy žiaden problém s cigánmi a imigrantmi nevyriešia. Pretože by to bolo v rozpore s ich európskym smerovaním a agendou ktorú cez ne na Slovensku pretláča Brusel.
   Kotleba má na rozdiel od ostatných strán ruky rozviazané, môže si dovoliť povedať a mať v programe takmer čokoľvek, čo neodporuje zákonu. A to je dôvod, prečo bude jeho popularita rásť a štandardné politické spektrum bude naďalej strácať. Jednoducho Kotleba je slobodnejší a to sa o stranách, ktoré sú uväznené v štruktúrach EU povedať nedá. Vždy budú plniť iba objednávku zahraničia. A svojich oligarchov samozrejme.

   • …krasne povedane / napisane.

    moj nazor je zhodny,.

    bol som antiKotlebovec, no prave, ako si uz povedal –

    „…Jednoducho Kotleba je slobodnejší a to sa o stranách, ktoré sú uväznené v štruktúrach EU povedať nedá. Vždy budú plniť iba objednávku zahraničia. A svojich oligarchov samozrejme…“

    este dodam parafrazou – nevadi mi umelo vytvorena „aura“ zdvyhnuteho prostredniku smerom k Bruselu, NATO a dalsim, ktora vznikla okolo Kotlebu a ktorej sa tak boja vsetci „BruselBoti“, „KiskoBoti“ a mimovladky….

    a dalsia proamericka verbez a EU sarlatani.

 • Hanbim sa ze som volil Kisku tuto chybu viac neurobim no a Kotleba do toho…

 • … mne to tak vychádza, že menej cenný je vždy viac, ako bezcenný … a tým sa stáva človek, ktorý si nedokáže splniť ani tie najzákladnejšie morálne povinnosti

 • Ked je predseda politickej strany znamy jasnym znevazovanim SNP a teda jednym zo zakladnych pilierov dnesneho slovenska vdaka comu je dnesny stat v takej podobe ako je tak sa necudujem. Dalej pan autor sice ma dar na pisanie clankov bohuzial nema take znalosti o ulohe , pravach a povinnostiach prezidenta. Prezident nema reprezentovat nazor ludu , ani nema robit co ludia od neho ocakavaju alebo neocakavaju , on sam je v urade nato aby podla svojho svedomia upozornoval alebo neupozornoval na problemy v politike. Zamerne nieje prezident zastupitelom strany ale nezavisly cinitel. Pri Gasparovicovi ktory vedel len hrat na fujaru ste sa nestazovali a teraz ked mame v ociach zahranicia aj nejaku uroven tak mate problem. K nazorom o vystupeni z EU a NATO sa ani nejdem vyjadrovat lebo kto suhlasi v tejto veci s nemenovanou pronacistickou stranou tak nema vobec znalosti o ekonomike ci uz nasej alebo eurpskej. Ak chcete vediet ako by to vyzeralo keby sme neboli v EU tak si spravte skinheadsky zajazd na moldavsko alebo ukrajinu , ak sa vam tam zapaci tak tam rovno ostante a slovensko nechajte v EU.

  • Ľudia,však sa už zobuďte !!!! Prezident,poslanci,vláda a všetci štátni zamestnanci sú platení jediným zamestnávateľom a tým je občan Slovenskej republiky. Znamená to len jedno, všetci uvedení sú povinný sa v úrade správať nie podľa pravidiel aké si oni určili zákonmi, ale podľa vôle a potrieb občana. Ak si ja ako občan zvolím zástupcu do parlamentu,jeho psou povinnosťou je hájiť môj záujem a potrebu a nie jeho vôľu alebo presvedčenie. Čiže poslanci,vláda,prezident si nemôžu dovoliť ignorovať ani jedného občana platiaceho obrovské priame či nepriame dane do spoločnej kasy,či už je to robotník,riaditeľ,podnikateľ,cigán, a už vôbec si nesmie dovoliť ignorovať predsedu strany ktorá bola v demokratických voľbách zvolená do parlamentu 8% občanov platiacich nehorázne dane a kopec poplatkov. Ja občan štátny veľkozamestnávateľ ostro protestujem a dávam návrh na prepustenie neposlušného zamestnanca – prezidenta za porušenie pracovnej disciplíny a neplnenie si pracovných povinností. Pán prezident, Vy ma ako občana ignorovať nebudete,to si vyprosím. JA VÁS PLATÍM……….MÁTE PADÁKA !!!!!!

  • Hlavne ze sa p. Kiska poklonkuje z Porosenkom….to naozaj dviha povedomenie v EU….kiska je vrazeny v riti tupcom z Ameriky….

  • 🙂 citujem: Prezident nema reprezentovat nazor ludu , ani nema robit co ludia od neho ocakavaju alebo neocakavaju , on sam je v urade nato aby podla svojho svedomia upozornoval alebo neupozornoval na problemy v politike….
   Poprosím vysvetliť, prečo je teda volený ľudom ? Keď už sa tak opovrhuje občanmi tým, čo nazývaš „právom“ prezidenta, tak to právo prezidenta v podstate nieje tvorené slovenskom ale treťou stranou a tým jeho rozhodnutia spadajú do kolektívnej viny, za čo nemôže niesť následky. Vlastne je niečo ako žolík tretej strany, ak to dobre chápem ?

  • konecne normalny nazor ..
   fakt neviem pochopit , ako mohla takto neskutocne klesnut mentalita tohto naroda, ked par rokov po obrovskom konflikte a genocide volia cloveka, ktory sa zdravi “ na stráz a pekny biely den prajem“
   otras ako sa daju obycajni ludia lahko zmanipulovat .. ta nasa kratkozrakost .
   Este aby ste nedakovali Kiskovi za to , ze zachoval chladnu hlavu a spravil to co sa patri .

 • NSDAP v roku 1920 vydalo svoj 25 bodový program. ĽS NS tiež začalo 10 bodovým programom, jasným a zrozumiteľným. V spleti populistických opatrení mňa najviac upútali a zdesili tri :
  • Rozšírime právo pri ochrane života a majetku použiť zbraň.
  • Záujemcom umožníme získať dobrovoľný vojenský výcvik.
  • Založíme Domobranu

  Asi by sme mali začať konať !!!

  • Vlado, kazda poloticka strana svoj program prezentuje po bodoch, ci uz 10, 15 alebo 50..tu nic nove.

   Co sa tyka zakona o drzani zbrane, mame jeden z najlepsich zakonov na svete, a to ti kludne potvrdia znali problematiky z akejkolvek strany…a momentalny trend p. Merkelovej a EU ajo takej je hromadne zakazy, odzbrojovanie a podobne kidy, ktore aj tak splnia, keby nahodou tato nepricetnost presla, iba obcania cenuaci si zakon…nikdy nie zlocinci a chamrad.

   Co sa tyka dobrovolneho vycviku, ten uz davno existuje a dokonca sa ho zucastnil aj Marcel z Fun Radia, sk by si mal zaujem.

   Domobrana existuje vo viacerych statoch EU, dokonca perla demokracie Spojene staty, disponuje podobnymi dobrovolnikmi.

   Z uvedeneho jasne vyplyva, ze tvoje obavy z uvedenych bodov, hlavne v pripade uvedenej politickej strany, su opodstatnene asi ako Merkelovej optimizmus v stastny zajtrajsok.

   • Ak má niekto v programe, že bude podporovať vojenský výcvik, potom takto vycvičených ľudí združí v militantnej organizácii a nakoniec im legislatívne rozšíri právo používať zbrane, potom je to dôvod na obavu.
    A vôbec ma neupokojí tvrdenie, že je to všetko normálne a vo svete bežné. Skôr si spomeniem na to, že aj NSDAP či komunisti si upevňovali svoju moc v začiatkoch zakladaním svojich vlastných polovojenských organizácií. Kto nám dá záruky a istotu, že sa nebude opakovať história ?
    Moja prvá reakcia na gesto pána prezidenta bola odmietavá, ale primälo ma to ešte raz k prečítaniu programu ĽS NS a myslím, že som jeho konanie a posolstvo pochopil.

  • Súhlasim, konať by mali začať aj naši politici, lebo nie Fico je megazlo ….aby sa nepropočítal pán najmúdrejší Matovič, lebo aj NSAD si do vlady vybrali nemci ako menšie zlo (vtedy vraj boli väčšie zlo komunisti)… A čo tak pokusiť sa vladnuť spolu pravica pekne s ľavicou a už konečne pre nás poctivo pracujúcich luďí niečo aj urobiť, nech nemusíme robiť za také smiešne platy ….

  • Ak si to nepostrehol,tak ten dobrovolny vojensky vycvik uz zacal pred mesiacom

  • Skludni sa v xy krajinach zapadnej europy je domobrana tak nerob paniku….nosenie zbrane a ochrana zivota je predsa samozrejma v naj naj demokracii v USA staci vstupit nepozvany na pozemok…teľo šicko…nerob paniku skodi to zdraviu ?

 • A ja som ho ešte volil za prezidenta,,,,už to lutujem ,a slubujem že sa to už viackrát nestane !!!!

 • Ten nazov clanku je zavadzajuci. …podsuva nieco co v prejave nieje. …..

 • Vsetci su z medii nakazeny, ze kotleba je extremista. Vela z tych co taketo slova pouzivaju, nevedia co znamenaju. Extremizmus odety v cervenom ruchu teplych populistickych reci nas tu dlhe roky okrada vazeny spoluobcania. A k veci. Pan prezident urobil velku chybu…

 • Kde je tu povedanne že menejcenný?spamätajte sa ludia!prekrucate ako všetko

 • Odvolat prezidenta hamba v demokracii ved toto je uplny komunizmus!!!!! Treba vybrat dostatocne mnozstvo podpisov na odvolanie prezidenta!

 • Keď sa už aj demokraticky zvolený prezident správa ako totalitný diktátor a neuvedomuje si, že tým len stupňuje vzdor občanov, ktorí práve zo vzdoru volili Kotlebu, mal by sa aj obávať toho, že podpora Kotlebovej strany zo strany občanov ešte podstatne viac stúpne… A to aj jeho pričinením… Čo sme si zvolili, s tým musíme žiť…

  • Svetlana Semanová

   Prečo ho nepustia medzi seba? Boja sa ho? Veď oni sú tam už dlhoročná partia, treba predsa zmenu. Nech ukáže čo je v ňom a podľa toho sa budú správať aj jeho voliči v ďalších voľbách. Veď v parlamente nebude sám či sa tam nekontrolujú čo robia? Ak by neuspel občan nie je hlúpy, môže svoj hlas v budúcnosti zmeniť. Zatiaľ čo riešia? Aby znovu bola tá istá vláda bez niektorých, ale v podstate to isté? Obávajú sa Bruselu a Merkelovej nie svojich občanov. Im je to jedno čo si kto o nich myslí….

  • Nikdy som nemal rád našeho aktuálneho prezidenta KISKU.
   Nehlasoval som za neho, v prvom kole som dal hlas JUDr. Čarnogurskému a v druhom kole JUDr. Ficovi.
   Fica tiež nijako zvlášť nemusím a nemusel som, no oproti Kiskovi by bol ako hlava štátu oveľa menšie zlo ako KISKA.
   Ten pán…… KISKA ma dnes veľmi urazil svojim výrokom – prečo nepozval pána KOTLEBU na minimálne formálny rozhovor o výsledku volieb do NR SR zo soboty 05.03.2016.
   Ako prezident je verejný činiteľ a je povinný strpieť kritiku a názory občanov – ktorých urazil.
   Keď Kotlebu a jeho stranu volilo cca 200.- tisíc občanov – a ja som bol jedným z nich – nepozval na tie formálne rozhovory – ukázal sa ako obyčajný chudák, ktorý asi nevie, kde je sever.
   Ako fyzická osoba – môže si o KOTLEBOVI onen KISKA myslieť čo chce. Ale ako prezident SR má PSIU povinnosť hovoriť o najbližšej budúcnosti Slovenska s každým predsedom strany – teda aj s predsedom strany Kotleba – ĽS NS.
   Odkazujem mu, že by si mal zvážiť tento svoj obrovský morálny poklesok a z postu prezidenta demokratického Slovenska okamžite odstúpiť .
   Je to momentálne najväčšie zlo Slovenska , urážka veľkého počtu občanov SR. Veď chcel byť prezidentom všetkých obyvateľov Slovenska .
   Týmto činom si to určite u veľa obyvateľov, aj nevoličov Kotlebu parádne pobabral.
   Neviem, či pozná – čo je to hanbiť sa za seba.
   No autoritu prezidenta stratil u všetkých slušných ľudí.

  • Rozhodne nie som prívržencom Kotlebu s spol. ale prezident je tu od toho, aby pristupoval ku všetkým občanom tejto republiky rovnako, tobôž k riadne zvolenému zástupcovi 200 000 občanov tejto republiky v demokratických voľbách (alebo uznáva demokraciu len pre jeho vyvolených?) a nemal právo neprijať ho spolu s ostatnými lídrami strán, ktorí vo voľbách uspeli a budú zastupovať tento národ v parlamente? Ale podľa neho zrejme patria do parlamentu len ľudia, ktorí sú mu sympatickí. Potom nepotrebujeme voľby, stačí že si „pán prezident“ vyberie 150 svojich riťolezcov, tých sám zvolí za poslancov a aspoň ušetríme na tej fraške s voľbami, a on bude mať viac peňazí na lety za rodinou vládnym špeciálom za peniaze daňových poplatníkov. Už len to je totálna hanba, že tento národ nepozná tzv. prvú dámu tejto republiky, zrejme aj to ich manželstvo je len fraška hraná pred národom, aby sa ukázal ako dobrý hlboko veriaci katolík. Nie div, zo všetkých náboženstiev na Slovensku sú príslušníci katolíckej cirkvi najfalošnejší a je medzi nimi najviac pretvárky. Česť výnimkám, poznám aj čestných a skutočn presvedčených vo vo svojej viere a podľa nej aj žijú, čo rozhodne nie je prípad páha prezidenta.

 • Kotleba je super a volil som ho. Ešte som ho aj zakrúžkoval. Bohužiaľ má iba 8%. Dúfam, že nabudúce bude nás menejcenných oveľa viac. Len aby už nebolo neskoro. Nasral by som si do ruky ktorou som hodil hlas Kiskovi. Ale to som bol ešte veľacenný. Už sa to nestane.

 • Bez urážok a vulgarizmov poviem jasne, pán prezident Kiska pošliapal dnes demokratické princípy a Ústavu Slovenskej Republiky

 • Kiska vs. Kotleba vs. Porošenko:
  http://imgur.com/xzwYrBF

 • Slovami autora – znes co zasejes. V tomto pripade 200k ludi seje nenavist a potom sa cuduje ze ich ludia nenavidia alebo aspon ignoruju tiez… Darmo, inteligencia nie je karma a nie je zdarma…

 • Lenze tento zmrd sa len hra na prezidenta ale je to len dalsi potkan….uz aby boli dalsie volby myslim ze ludia mu to spocitaju

 • ale ze v demokratickom state ze vobec bolo mozne zalozit takto extremisticku stranu a este ju aj do parlamentu dostat vam pripada normalne? zobudte sa ludia 😀 ak si myslite, ze Kotleba je odpoved na vase problemy, tak ste trosku mimo… kolko z vas volilo Kisku za prezidenta a predtym si aj pozrel ake ma on zasluhy? a kolko z vas si aj naslo nieco o minulosti Kotlebu? kolko z vas ich stretlo osobne? ja som mala moznost ich stretnut oboch a poviem vam rovno, ja by som s Kotlebom za jeden stol tiez nesadla. Ale ved ked 8 rokov sme iba cusali a v krcme pri pive sa stazovali za system, ktory sme si sami zvolili, tak podme to zmenit! podme si zvolit niekoho, kto ma vela reci, neplni co slubil aj tak a este k tomu nekona vobec demokraticky ( to je inak aj Slovens- demokraticka republika, pre tych pomalsich) a pre tych uplne pomalych co sa este google nenaucili pouzivat pridavam link… https://sk.wikipedia.org/wiki/Marian_Kotleba

  • mimochodom Kiska nikde verejne nepovedal, ze kotlebovi volici su menejcenni, len ked s nim ani ziadna zo stran nechce ist do vlady, tak nema zmysel s nim ani len rokovat o tom, s ktorou stranou sa spoja aby vytvorili vladu… nad tym ste ale nerozmyslali co? menejcennymi vas nazval autor clanku, ktory vas z nejakeho dovodu chce nastvat… mozno by bolo fajn aj rozmyslat nad tym, ze nasilim a extremizmom sa problem co je na Slovensku nevyriesi, lenze to by bolo treba rozmyslat a to ludia az tak v oblube nemaju, radsej slepo nasleduju toho, co ma najviac kecov ( preto je aj Fico 3. volebne obdobie vo vlade…nech si myslim aj ja kadeco, ale recnik je dobry)

   • Artificial Intelligence

    skôr než začnem písať svoj názor na tento príspevok napíšem pár veci: nevolil som kotlebu a nesúhlasím úplne s jeho ideami a programom ale pár vecí tam zaujímavých má ktoré konkrétne to sem nebudem dávať možno niekedy o tom napíšem blog…. a teraz k veci

    nesúhlasím s tým že pán Kiska nepozval p. Kotlebu na rokovanie, a Váš argument na to že žiadna zo strán nechce mať s LSNS nič spoločné na ospravedlnenie jeho konania nestačí a to z jedného prostého dôvodu ak má niekto 16 (alebo tak nejak) kresiel v NRSR môže zamiešať karty vo vláde, aj keby mal len 5kresiel stále tam niečo môže spraviť a už len z toho jedného dôvodu by si mal p.Kiska pohovoriť s p.Kotlebom, aj keď už nesúhlasí s ním aspoň si ho vypočujem s spýtam sa na jeho program a na to ako ho chce presadzovať a čo chce vo vláde dosiahnuť, je to slušnosť nevraviac o tom že radšej vedieť o tom čo má tento človek v pláne a ako to chce dosiahnuť je to strategická výhoda na boj proti tomu…. v každom prípade si p.Kiska pekne odnesie

  • Pani ,, EVA “ – neviem , kto vám dal právo urážať ľudí – voličov strany , ktorá sa dostala do parlamentu ! Kotleba vám vadí , ale daňový podvodník Matovič asi nie ? Ďalší zlodeji zo Smeru vám tiež nevadia . Možno by ste chcela ,, nadiktovať “ ľudom , koho by ste si predstavovala v parlamente a koho by mali voliť . Ak ste si náhodou nevšimla , tak tieto výsledky volieb sú len výsledkom doterajšieho šafárenia a rozkrádania majetku nás všetkých – bez trestne ! A tiež som nie som nadšený výsledkami volieb ! Ale preto nikoho neurážam , je to voľba každého svojprávneho voliča !

  • A ešte : ,, ale ze v demokratickom state ze vobec bolo mozne zalozit takto extremisticku stranu a este ju aj do parlamentu dostat vam pripada normalne? – On ju tam nedostal ! To je výsledok volieb !

  • A aký máš názor „moja“ že v Ukrajinskom parlamente sedí min.30% skutočných fašistov a zopár vrahov, ktorý svojimi aktivitami pomohli k vraždeniu ukrajinských občanov. Pán Porošenko ani náhodou nekritizoval ukrajinských náckov čo sedia v parlamente, ktorí nielenže hailovali, robili fakľove pochody, majú hákové kríže, a prezentujú že treba ukrajinských občanov ruskej národnosti vešať a strieľať ako počas 2.sv. vojny. A ten pred ktorým dávaš klobúk dole označil Porošenka, ako svojho priateľa.
   Tak ako s tými fašistami…….

  • Ty si taká istá dementna p i č a ako Kiska

  • Ty si taká istá dementna p i č a ako Kiska

 • Ziadam aby Kiska odstupil z funkcie, ja menejcenna som ho totiz volila

 • nj súhlasim. 200 000 čurákov,zakázal by som im používať všetko čo vzniklo z pomocou EU penazí. každý jeden by mal každý rok robiť psychotesty,pretože o normálnosti sa dá pochybovať

  • Spamätaj sa….čo tu píšeš

  • Caco,ty si riadny kokot,co pouzivas ty doma co ti dala EU? Pochval sa.

  • Ty šašo či akože ťa doma volaju,
   1. 80% peňazí čo pride z eurofondov sú NAŠE peniaze čo odišli do Bruselu(ten zbytok čo príde sa aj tak rozkradne.Takže my máme z toho veľku pi*u.
   2. čúrak je to s čím ťa vyrobil tvoj tato (podľa toho čo tu píšeš mal ťa radšej vyh*oniť do WC-ka)
   3.každý, kto pozerá a číta iba mainsream mal by povinné chodiť na psychotesty, mal by si stál prvý v rade
   4. Kotlebova špina za nechtom ma viacej intelektu ako ty „šašo“

  • Zistí si ako fungujú euro fondy potom píš my im dáme 900 000. Oni nám.800 000. Ale V správach všade je iba to že oni dali ale že my im to nie Tupelo!!!!!

  • No a toto svädčí o tvojom IQ …..

  • No a toto vädčí o tvojej IQ….

  • No tak teraz ti nato poviem môj názor ja, ako človek ktorý volil kotlebu. Volil som podľa vlastného úváženia a presvedčenia, považuj ma prosím za čuráka ďalej ale volil som človeka ktorý dokázal v BB župe ušetriť peniaze ľuďom nenechal sa uplatiť aj keď mu to ponúkali, volil som človeka ktorý má podľa mňa normálne otočený morálny kompas a snaží sa znížiť nezamestnanosť a je mu jedno či je človek cigán lebo biely. Pokiaľ normálne pracuje a robí to čo všetci normálny ľudia tak rozdiely vo farbe pleti nerobí. Tak prečo by som mal byť čurák keď Kotleba prezentuje to čo všetci v tomto štáte chceme. A to aby sme sa mali lepšie a znížili mieru korupcie na minimum. A to som vymenoval len 2 body a je ich omnoho viac.

   Myslím že toto video hovorí za všetko a ten pán na videu to pekne opísal. http://m.mojevideo.sk/3e7w

 • Kiska je to jedine co asi cesi zavidi slovakum. Jinak vibec nic dalsiho. Ti co se tady vulgarne vyjadruji nejsou lidi, kterych by si nekdo vazil, ba naopak, jsou lide bez respektu, kteri tihnou k lidem, kteri se vyjadruji a jednaji vetsinou extremne a nebo populisticky. To co pomuze slovensku i cesku je daleke vetsi angazovanost lidi v politice a ne to, ze se budou presentovat svymi „neverejnymi“ nazory na socialnich sitich. Na vse staci zdravy selsky rozum a nebyt liny a nebyt zbabely, ale pritom byt cestny, lidsky trpelivy a vytrvaly. Vy co tady neustale pisete si odpovezte na otazku kolikrat a jak jste se zucastnili na zasedani mestkych a jinych zastupitelstev a jak moc si hlidate toho koho jste volili. Pravda je kruta,co? Jinak jeste velice souhlasim s nazorem Janky L.

 • Nerozumiem co kona prezident…hanbim sa ze som ho volil…som pobureni….

 • No toto je take ubohe ako cela nasa republika. Zlodejov a doslova teroristov , co nicia 25 rokov vlastny narod , tak tych pozve. To chce ten kokot Kiska ako viest demokraticky stat, ked sam odsudil 200 000 slovakov. Je to ovca.

 • Extremizmus, propaganda zalozena na populizme a strachu este vygradovanejsia ako u Fica do vlady nepatrie, nech si ju akokolvek vela ludi zvoli. Treba to odsudit a vzdelavat ludi. Fico si vychoval volicov a metody, ktore ho same potopia este vacsim extremizmom. Prezident k tomu zaujal spravny a jasny postoj.

 • mame demokraciu, slobodne volby, je na volicovi koho bude volit a ktoreho program mu je najblizsi, bolo a je vsetko v ramci zakona a tych dvesto tisic ludi bolo svojpravnych ! Prezident by mal zastupovat zaujmi vsetkych obcanov svojej krajiny… niet co viac dodat iba SKLAMANIE pan Kiska

 • Pán Kiska sa môže chystať že ďalšie prezidentské voľby nevyhrá, takže rýchlo rýchlo treba nahrabať peniažky.

 • vychodnar501

  Kiska dúfam že zdochneš čo najskôr. Viem že smrt sa nikomu priat nemá ja vám ju neprajem ja vám vravím zdochnite 🙂

 • Kiska ver tomu ze ty uz prezidentom nasledujuce volebne obdobie nebudes !!!! Teraz si sa ukazal.. Fuj hamba takemu prezidentovi..

 • Pľujem na Kisku.

 • Neviem ako môže prezident povedať ,že máme na Slovensku 2oo,ooo ľudí menejcenných.To je asi len mediálny blud,ktorý chcú spochybniť pána Kotlebu v jeho programe.

 • Problém treba riešiť a nie ho ignorovať ja tiež Kotlebovu stranu nemusím ale prezident sk musí byť lepšie povedané mal by byť nestranicky a hlavne demokratický lebo čo seješ budeš žať……. Takže….. NESUHLASIM S PANOM PREZIDENTOM.

 • Nech ide umývať riad do ameriky ???a ze kto je fasista keď oznacuje ludi za menejcennych a robi protiustavne veci ???

  • Rovnako ako Kiska, aj Hitler vytváral skupiny menejcenných, ako s nimi neskôr naložil, už všetci dobre poznáme.

 • Dobre spravil . klobuk dole!!!…Tym, co sa nepacil ani predtym sa maju aspon dovod odbabovat. Odignoroval nacizmus, nie Slovensko – iba nas chrani …..Kotlebu volili hajlujuci vyrastkovia v bomberach co sa tlcu po krcmach a konecne nasli svoje miesto v systeme ako kedysi Hitler. A slusnym volicom ktori si neuvedomili Kotlebovu minulost aspon otvori oci, co za zver sme si tam pustili!!! Blahozelam pan prezident…

  • Odignorovanim nas chrani?
   Slavka, to snad nie? To asi nebude spravny nastroj pre nestrannu autoritu nasej vlasti. A urcite by si ani Kotleba nedal za klobuk co mu prezident povie aj keby s tym nesuhlasil. Stale je to prezident. Kto iny by mu mal nalozit na zadok 5 a 20? Vy? Ale aby ho odignoroval? A ze to nas ochrani? To mozem byt prezidentom aj ja. To by som zvladol, takto riesit citlive temy. Vela ludi ho volilo, lebo bol mensie zlo. (Fico vs. Kiska) Mohol sa tejto nalepky zbavit. Asi mu nevadi ju nosit na cele. Aj ja som dufal, ze horsie jak „spojene nadory“ uz byt nemoze.

  • SLAVKA,

   ty za to nemôžeš, každý nemôže byť vzdelaný a inteligentný, chápem to – ja som Kotlebu nevolil, ale len tak pre zaujimavosť Kotlebu volilo 75 % stredoškolsky a vysokoškolsky vzdelaných ľudí !!!!!!!!!!!!!!!!!
   Neviem či to chápeš, čo tým chcem povedať, ak nie odporúčam Ti navštíviť psychológa a psychiatra a všetko bude GOOD – OK.

   • A vieš svoje vyjadrenie o vzdelaní voličov Ĺudovej strany Naše SLOVENSKO aj niečim relevantným podložiť? Lebo podľa príspevkov čo tu čítam tomu NIČ tomu nenasvedčuje. Práve naopak. Mnoho príspevkov potvrdzuje vyjadrenie prezidenta.

  • antibrainwasher

   Týmto činom prezident porušil svoj sľub, byť prezidentom všetkých občanov, a podporuje potláčanie práv a slobôd.
   On je fašista a neonacistický kolaborant:
   – Pozval neonacistického diktátora Porošenka, ktorý likviduje ruskú menšinu na Slovensko,
   – Vyjadril svoju podporu diktátorovi Erdoganovi, ktorý podporuje ISIL, a ktorého rodina obchoduje s naftou od ISIL, likviduje Kurdov
   – Pripojenie Krymu k RF na základe referenda občanov Krymu nazýva anexiou
   – Nevadí mu, že na Ukraine sa začal stavať koncentračný tábor z prostriedkov EU.
   – Je to hnusný a odporný sluha Fašingtonu.

 • priblblý vazal, sluha

 • Hamba mu, fuj, aj on bol zvolený ľuďmi

 • Kiska Ty sráč ‼️‼️‼️‼️‼️‼️

 • Vlado to pekne napisal. Ak je strana legalna, vsetko vramci zakona a este k tomu sa dostala demokratickymi volbami do parlamentu, tak potom nie je v poriadku cosi s nasim panom prezidentom, ked jej zatvori dvere. Šak o to viac by som sa chcel porozpravat s ich fuhrerom, nie? Najlepsie sa vyriesi rozhadane manzelstvo, ked sa partneri prestanu rozpravat. To bude urcite najlepsie pan prezident. Vsak je dolezitejsie co na to povedia susedia, ako vyriesit cencul v manzelskom krbe. Fakt kus slováka v tom palaci. Šak ten Kotleba ma este nakoniec aj pravdu.

  • Mam pocit, ze ta strana bola kedysi sudom zrusena… ci existuje iny dovod, preco by sa mala dostat do vlady demokratickeho statu strana, ktora neuznava holokaust?

 • s fasistami sa nevyjednava

 • Ale zlodejov pozve…To je ale kur*a demokracia, nehovorim ze ho uplne zastavam ale ked si raz ludia vybrali nemoze to odignorovat, resp. moze, ale tak aj dopadne. Vobec si neuvedomuju ze kotlebovi to moze aj prospievat?! A pokial sa tato vlada nespameta a nezmeni, v dalsich volbach bude mat este viac hlasov.

 • Prezident je zradca Slovenského národa.

 • Tiež ma sklamal je prezidentom všetkých občanov SR a mal by byť ako otec ktorý nerobí rozdiely medzi deťmi alebo je správne milovať len dobré a zlé zatratit?Veď to nerobí ani BOH alebo si myslí že je viac???

 • Čakal niekto niečo iné od človeka, ktorý je ovládaný z americkej ambasády a mimovládok? Je ale celkom vtipné, ako niektorým „demokratom“ vadí Kotleba, ale kokosko, ktorý si potriasa ruky s Erdolfganom a podporuje nacistov na Ukrajine, je v poriadku.

  Inak Kotleba môže byť vďačný za kampaň zadarmo. „Štatistické chyby“ v predvolebných prieskumoch mu pridajú aspoň 3%, ďalšie 3-4% budú voliči, ktorý nechceli voliť neparlamentnú stranu, dobré 2% pribudnú aj z radov ľudí absolútne rozčarovaných z „demokratických“ praktík „systémových“ politických strán, kokosku a „nezávislých“ médií.

  Či bude mať 15 alebo 20% už záleží len na termíne predčasných volieb, čím dlhšie bude vládnuť zlepenec, tým lepšie pre neho. A je úplne jedno, či pôjde o zlepenec pravicový alebo ľavicový.

 • Aj na Kiksku sa už voda varí…

 • Tak treba colit jotebu znova. A vsetci!

 • Jediny menejcenny je nas drbli prezident

 • Ak je nejaká strana alebo hnutie protizákonné, tak nemá v našej spoločnosti miesto. Ale ak je v súlade so zákonom a dobrými mravmi už niekoľko rokov na politickej scéne a dokonca v riadnych voľbách zvolená do parlamentu, tak má rovnaké práva a povinnosti ako ostatné politické subjekty. Môžeme s programom tejto strany nesúhlasiť, nemusíme ju voliť, ale mali by sme ju rešpektovať.
  Podceňovanie tejto strany pred voľbami jej už dvakrát vyniesli politické víťazstvo. Ešte väčšou chybou je ale ignorovanie tejto strany po voľbách. História pozná takéto prípady, ktoré končili katastrofou a apokalypsou.
  To že si s jej predstaviteľom nepodám ruku alebo ho nepozvem na povolebné rokovanie nie je riešenie a výsledok takéhoto chovania je práve opačný, ako by si jeho autor želal.

  • ako ked nejaky ten pajac nechcel podat ruku radicovej 😀 slovaci to maju v krvi co sa divis

   • Ten „pajác“, ktorý nepodal radičovej ruku, nereprezentoval štát, ako Kiska. Ja si Kisku platím zo svojich daní, nemôže sa správať k legitímne zvolenému predsedovi parlamentnej strany ako by bol prezidentský úrad jeho súkromná firma. Dokonca aj Gašparovič pozval Mariana Kotlebu do prezidentského paláca, krátko po jeho zvolení za župana. Ale hento nové, americko-bútorovské hovädo sa tu správa ako majiteľ republiky.

 • Pani Merkelová mne osobne skôr príde ako fašistka. Pozrite sa všetci čo sa sem valí a ona to sem pozvala.Ja osobne som za zavretie hraníc a ochranu našej vlasti. Za komunizmu by sa nelegálne prekročenie našich hraníc trestalo zastrelením priamo na hranici a ešte by vojaka vyznamenali a teraz nesmieme urobiť nič len sa pozerať ako všetko ničia.
  Pána Kisku som za prezidenta volil aj ja no teraz som veľmi sklamaný očakával som od neho niečo úplne iné a nie že nás PREDÁ.
  Veľa ľudí volilo a rozhodli sa slobodne tak prečo nerešpektuje ich rozhodnutie JA som tiež volil 19 a nie som FAŠISTA môj dedo zomrel v SNP.
  Chcem len zmenu ako všetci.
  Fico mal 28% naposledy mal koľko 60% ten rozdiel na niečo poukazuje.

 • Tralala hejteri

  Nech si oznacil urc. skup. ludi ako chce ale oznacit to ako totalita alebo tyrania moci je uz zasa tradicna novinarska kacica…zaujimave ako sa vsade kyda na vsetko a kazdeho kto nestoji zadobre s ficom….

 • Hlavne,ze tí menejcenní ho zivia a zivia aj tych co by nikdy nevolili Kotlebovu stranu. Pracujuci a zivnostnici su menejcenní? Dakujem pekne za takeho prezidenta.

 • Tiez som volila p.Kissku lebo sa mi zdal mensim zlom,ale ako vidim zmylila som sa! Hlboko ma sklamal.Tych 200 000 ludi je asi fakt nik pre neho.Mame demokraciu ludia si zvolili do parlamentu aj p.Kotlebu a proste musia sa to tam ti nasi „najvyssi“ naucit tolerovat.Je to rozhodnutie ludi a on nema pravo toto urobit! Je to prezident a nie dieta,ktore sa odmietne hrat s druhym dietatom na pieskovisku lebo je napr.inej rasy ci vierovyznania ci hocicoho ineho…Lutujem svoj hlas, ktory som dals nasmu prezidentovi.Sklamal ma svojim spravanim 🙁

  • Linda neviem čo sem tahas plynove komory…jasne je v clanku napísane že strany zastupuju nas ludi a tak ako ostatne strany mali pravo sa zucastnit tak aj Kotlebova,lebo aj on zastupuje nejaku cast obyvatelov Slovenska a je jedno kolko tych ludí je aj keby ich bolo len 5…spamätaj sa…

  • Zial ludia ho volili ako mensie zlo oproti Ficovi, ale nemali sme na vyber..ved uz druhy krat tam uz urcite nebude… 🙂 Staci si pozriet jeho minulost..

 • Marian Kotleba je jedina perspektiva pre toto rozjebane rozkradnute ako sa hovori Slovensko 🙂 tato banda kokotov co uz je pri moci pomaly od komunizmu by mala byt zavreta a zbavena svojpravnosti 🙂 ale gratulujem vsetkym co si seru do huby a na dalej volia tu najvacsiu skazu Slovenska a oni sa len usmievaju 🙂 pretoze ty ich pojdes volit aj o rok dufam ze budete mat take dochodky ako ste si zvolili 🙂

  • S takýmto slovníkom si žiaden rešpekt u slušných ľudí nezískaš, aj keby si aku pravdu hovoril. To je to, čo špiní najviac Mariánovo meno, ľudia s vulgárnym vyjadrovaním. Ak chceme poraziť zlo tohto skorumpovaného systému, musíme začať od seba a očistiť sa aj od verbálnej špiny a vulgarizmov, potom nás budú brať aj ostatní vážne.

 • P. Kiska vy ste akurát tak dobrý kokot !!!! Hlavne, že vy ste pojebaný zlodej a nič iné !!!!

 • Gabriela Mináriková

  Veľká hamba p.prezidenta keď jeho občania Slovenska sú menejcenný pre svoj názor v demokratickom štáte …..fuj

 • Martin Pecka

  Toto je demokracia

 • Martin Pecka

  Boja sa Kotlebu ako čert svätého kríža. Banda zlodejov.Fuj

 • pan prezident a sela skurvena Markiza na cele s farmou tu nejde o mladych ludi ja mam pedesitku a ludia maju uz dost tych darmozracov aky je figelko chudacik sklamany kokotko aj jeho prisediaci co od revolucije o kolko penazi pripravili tento narod a teraz budu plakat zebraci a este si dovolia zenam ktore nemozu mat deti zobrat umele oplodnenie toho kokota by mal dat stat vykastrova co s tym prisiel
  A Svajciari nepotrebuju uniju ani nato ani ciganov ani skurvenych muslimov a ako si tazko ziju……

 • nemam na neho slov…a že demokrat..no nejdem ho ohovarať nejdem sa znižiť na jeho uroveň…len jedno už aby sa volil novy prezident….

 • Tomáš Nádaždy

  „Dusevne obmedzený roľník“ pisal tento clanok!!! Bystejsi ludia vedia preco si ho nepozval…

 • Autor clanku by si mal v prvom rade uvedomit,ze pan Kiska nechce vyjednavat s fasistami!Tam neni o com vyjednavat!Alebo vam chyba plynova komora?Nasi stary rodicia by plakali,keby videli,ze malo informovane obyvatelstvo volilo to iste zlo,ktore len pred 60.mi rokmi znicilo obrovske mnozstvo nevinnych zivotov.Ludia pouzivajte rozum prosim.

  • ale s najvacsimi zlodejmi bude vyjednavat v pohode………….

  • Podľa mňa sedí definícia fašistu skôr na poskoka US ambasády – Kisku, keďže sa bratríčkuje s Porošenkom a Erdoganom. Takýto cynický hajzel dokázal, že sú mu ukradnuté osudy bežných ľudí, no tu ide kázať o fašizme. Lepšie to vystihol Kryl, vo verši „vrah o morálce káže“

  • Pan Kiska a vy vsetci by ste si mali us konecne uvedomit ze on neni fasista a mali by ste sa aj s panom Kiskom ist pozriet na vychod ako tam ludia ziuj stym odpadom spolocnosti ako sa musia bat o svoje vlastne zivoty to je podla vas normalne ked tu trepete take nezmysli

  • http://www.cum.sk/v/wljd/pravda-o-kotlebovi-lsns-a-smer-sd-ktoru-vam-media-neukazu kukni si toto je to len jedna velka fraska ako sa cela svk politika oznacuje uz dlhe roky.

  • etka ty si trosicku nastuduj historiu.. ked ti tvoja hlava trci z riti USA ako oni zotrococali cernochov alebo ked v 16 storoci v mene boja bolo zabitych 16 milionov ludi.. ale vy len toho hitlera.. ale co sa da cakat od preemotivovanej zenskej.. asi nic racionalneho 😀

  • ako to že mu nevadí byť prezidentom v štáte ,kde je možné aby existovala úplne legálne „fašistická“ strana?…a ak je to tak…prečo nedá podnet na jej likvidáciu?…a ak sa nedá zlikvidovať, prečo nepodá demisiu?…na protest?…on legalizuje štát, ktorý toto dovoľuje?… ako stelesnenie čistoty, by mal okamžite odísť s funkcie na protest.

  • Nuz Betka.co Ti na toto.asi si vobec neuvedomujes ze vacsina ludi robi za 400 eu v cistom a to za vlady komunistickeho premiera a posledneho predsedu SZM na Slovensku.Sa divis.ze ludia toho maju po 26 rokoch plne zuby ?Mlady odchadzaju po tisicoch do zahranicia. Dochodky tych.ktory makali cely zivot su okolo 300 eu! Akoze sme vsetci odpad.ze sme si dalej nezvolili tuto krasnu buducnost aj na dalsie 4 roky ? Preto sme zly alebo fasisti? Uvedomujes sa?

  • Milá Betka , vieš veľké hovno o čom tu píšeš …. tých vyše 200.000 tisíc ľudí je v prvom rade 200.000 občanov slobodného, podľa teba vraj demokratického štátu s právom slobodného prejavu slova , ako aj s právom slobodne sa rozhodnúť komu dajú hlas a tým pádom aj tento štát do rúk !!!! Očividne si práve ty zaslepená ,, takzvanou : Demokraciou ,, ktorá už dávno nie je demokratická !!! Sme dookola zastrašovaný, utláčaný a vyhrážkami zatláčaný do kúta svojich príbytkov , len aby si tu skupina politikov , ktorým sme pred rokmi dali naše hlasy urobili a naďalej robili a to podotýkam ,, beztrestne ,, z našej krajiny policajný štát a z nás občanov , ktorých majú chrániť a pomáhať im zveľaďovať túto krajinu , len poslušné ,, ovce a otrokov ,, !!!!! Narodila som sa ako slobodná osoba v slobodnej krajine … Nie som otrok a už vôbec nie niekoho majetok , či sluha , bez práva slobodnej voľby , názoru a bez svojich vlastných práv . Takže moja milá …. Zobuď sa aj ty z toho tvojho sna a pozri sa na veci zo všetkých uhlov pohľadu a až potom sa pokús povedať na dané diania v našom štáte tvoj uhol pohľadu ! A buď taká láskavá a ,,Netlač nám obyčajným ľuďom do hlavy tie tvoje demagogické názory či tvoje fatálne postoje k tomu , kto sa ako a hlavne slobodne bez nátlaku rozhodol , či kto zveril komu do rúk nie len svoj život , či životy svojich blízkych,, … , nakoľko sa tí ľudia asi určite rozhodli učiniť tento krok práve preto , že už je najvyšší čas na zmenu a už nie je únosné toto zdieranie práve nás obyčajných ľudí , ktorý chodia pravidelne do roboty .. áno .. do roboty … a nie do práce , alebo zamestnania oddychovať , ale preto , aby uživili svoje rodiny a mohli si dovoliť za to všetko, čo do dnešného dňa pre našu vlasť vykonali , žiť aspoň aký – taký slušný život . Áno život !!! A nie len lopotu a živorenie !!!!

  • Betka ty si poriadne vgumovana,ved všetci fašisti su v Bruseli a za oceanom.

  • Pani Betka z vasej reakcie som velmi sklamany. O akych fasistoch stale hovorite ? Vy ste videli niekoho zo strany LSNS so svastikov(hakovym krizom) na rukave alebo s vlajkou chodit po meste ? Ked ich nazyvate fasistami ! Podla mna fasizmus skoncil v 1945 a postaral sa o to najvecsi masovy vrah pan J. Stalin . A ked to nevie ani pan Kiska tak neviem co este robi v kresle prezidenta Slovenskej repobliky!

  • Aky fašista, čo Vam už všetkym taha na hlavu?, žiadna jeho predvolebna myšlienka nebola fašisticka, ja osobne som ho nevolil, ale ked sa budu volby opakovat, tak budem

  • Betka ty si najprv uvedom o čom píšeš.cele Nemecko aj Taliansko bolo fašistické tak to podľa tvojho hlúpeho myslenia by s Nemeskom a Talianskom nemal nikto spolupracovať lebo tam boli fasisti a aj sú.Vies vôbec co alebo kto je fasista? Ak nie tak si daj tu námahu a aspoň si to vygugluj aby si bola v obraze,lebo ináč tu používaš iba slovo fasista o ktorom vieš hovno a opakuješ ho po ďalšom hlupákovi a urážaš tak isto 200 000 ľudí co hlasovali za tuto satranu.

 • Mimochodom p. Kiska volila som p. Kotlebu, ale aj Vas v prezidentskych volbach. Cize v pripade p. Kotlebu som menejcenna a ako je to potom v tom druhom pripade?

 • Zvolili ste si prezidenta s rómskou krvou, tak sa nečudujte, že sa bojí Kotlebu. To by musel začať niečo robiť pre národ a slovo robiť nie je v jeho slovníku.

 • veruze , ked 200 tis ludi bude volit niekoho kdo bude chciet napr. vystrielat vsetkych krestanov alebo kludne tych co maju zelene oci tak dufam ze uz prezident taketo faux pas nespravi a pekne si s nim poda ruku . Prosim nerobit ziadne rozdiely . A ano Hitler bol dobrodinec tak isto ako Stalin a vlastne aj Nixon . Mi sadneme do tankoch a zrovname Budapest … ups sory to bolo do ineho prispevku …

  • nepostrehol som v kotlebovom volebnom programe ziadne strielanie
   mozte prosim poskytnut nejake blizsie info?

  • Karol a nevadilo ti ked si Kiska pozval a ruky podaval div mu prdel nevylizal Porosenka, ktory vrazdi pomocou statnej armady mensinu na svojom uzemi? Deti, zeny, starcov, skolky nemocnice atd… podla mna si chuj a nie Karol

 • Pan „prezident “ by si mal uvedomit ze tiez je tu len docastne zvoleny a moze sa to rychlo zmenit 😉

 • Pekne, pekne, pán veľkomožný ! Ťahaj radšej variť tú piatkovú polievku a sobotnú chobotničku, to máš ale prevelikánske starosti .. Tak tu MÁTE slovač, čo ste tak moc chceli !!

 • Ani jeden rozumny komentar, sami hlupaci sem pisu a pritom si myslia ako len oni vsetko vedia, ach.
  Naozaj si myslite, ze p. Kotleba je ten pravy ?

  http://www.transparency.sk/sk/rok-zupana-kotlebu-alebo-ako-sa-dari-lsns/
  https://www.youtube.com/watch?v=NvuIoZPKPWg

  Preberte sa kym je cas prosim ludia.

  • Ako sa prezident môže o ktoromkoľvek občanovi Slovenskej republiky takto vyjadriť? Žijeme v demokratickej krajine a to že považuje vyjadrenie 210000 Slovákov za menejcenných, to si môže povedať maximálne ráno v kúpeľni pred zrkadlom. Stratil u mňa akúkoľvek vážnosť. Tým že nepozval Mariana Kotlebu ako predstaviteľa jednej zo silných nových politických strán na rokovanie – tak tým u mňa absolútne prepadol. Hoci ja som Kotlebu nevolil. Od teraz ja, ako občan slovenskej republiky budem všade verejne hlásať, že prezident Kiska je nesvojprávna urazená bábka, rovno po slovensky povedané ŠAŠO. Pán prezident, u mňa ste odo dneška ÚBOHÁ NULA !!! A stálo by za to podať na tohto ŠAŠA trestné oznámenie za hanobenie rasy a presvedčenia.

 • Tento článok písal kto ? Novinár ? Toto nie je vecný článok bez zaujatosti, toto je osobný a osočujúci názor jednotlivca…

 • Hanka!
  Vážený p. prezident, takéto slová proti svojmu národu a takéto podcenenie by som od Vás neočakávala, pretože aj Vám som dala svoj hlas s presvedčením, že budete zastávať Slovensko ako len môžete. Myslím, že som sa veľmi sklamala a je mi veľmi ľúto, že prezident nášho štátu považuje aj svojich voličov za menejcenných. Je to smutné p.prezident, že 210 000 ľudí voličov v tzv. demokratických voľbách považujete za menej cenných. Je smutné,že považujete aj inteligenciu za menej cennú. Vari lekári, kňazi, psychológovia, učitelia, spisovatelia a ďalší sú podľa Vás menejcenní. Vážený p. prezident! neviem ako poznáte naše Slovensko, ale sú rodiny ktoré žijú pod úrovňou svojich možností. Majú dve, tri deti a rozmýšľajú či im na raňajky môžu kúpiť dve alebo tri rožky. Ľudia chcú zmenu. Vari nám pomôže zahraničie? alebo zlodeji, ktorí nemajú mieru v rozkrádaní nášho národa? Podceňovať svoj vlastný národ to je sila. Možno by Ste mali zvážiť slová, veď Ste na čele nášho štátu, ktorý živorí. Nemáte právo nás osočovať. Vy žijete v blahobyte biedu nepoznáte. Koľkí otcovia rodín musia chodiť za prácou do zahraničia. To Vám netrhá srdce pri predstave ako detičky čakajú na svojich otcov? Mne osobne je z celej tejto situácie na zvracanie. a čo naši dôchodcovia. Celý život drali za nízke mzdy a nakoniec musia živoriť. Kde sa stratili sľuby po revolúcii. Priťahujeme opasky , pýtam sa dokedy? Som slobodný volič, a vyprosím si, že som menejcenná…

  • Palec Hore!!!! ak neuspejú taký ako Pááááááááán prezident musia ľudia ako je Hanka! a spoločne sa to dá dokazať!

  • Hanka Gratulujem , toto si pekne napísala ! Ten tvoj list by bolo dobre poslať prezidentovi ako otvorený list aby to videlo celé Slovensko !

 • Čo tak keby sme my, menejcenní, pouvažovali nad trestným oznámením za urážku na cti?

 • Ako prezident republiky, nemôže nechať rozhodnutia 200 000 Slovákov, len tak.
  Okrem iného každý máme iný názor a volili sme odlišne, ale toto, že nerešpektuje všetky politické strany rovnako… už je trochu priveľa.
  Niektorí sa k téme: „Kotleba“ možno vyjadrujete, že je to fašista a podobne, ale založil politickú stranu a dostal sa do parlamentu. Netvrdím, že som volila práve jeho ale 200 000 Slovákov je dosť. A prečo sa náš pán prezident nevyjadrí napr. k politickej strane typu: Sme rodina, kde si jednoznačne z nás všetkých robí Kollár výsmech. A to dosť očividne… rodina? Deväť detí a to nie s jednou ženou… 9 detí s 8-mimi ženami. TO JE RODINA. A to je teda politická strana – ale áno tá je na rokovaní vítaná.

 • Malo by sa obrátiť na ústavný súd alebo ísť do ulíc. Predsa z 200 000 voličmi nie je možné si vytrieť zadok. Fuuuj.

 • To co za picusa mame ako prezidenta?Treba zalozit peticiu na odvolanie toho hovnozruta….Neni mu svaty hlas ludu nech taha do …….moj hlas ma pan Kotleba stale isty…Dostal ho teraz a dostane ho aj v pripade mimoriadnych volieb a mozte si byt isty ze babku pislem na zajazd aby sa uz k urne nedostala 🙂 a toto cudo treba z prezidenstkeho posu dat prec ved to je retard

 • Miroslava černíková

  A ja sprostá som ho Volila no už veru nie 🙁 Pán Prezident sa teraz predviedol fakt

 • Neviem ale myslím si ze kiska je jeden saso zasraty neviem načo nám je tento lyžiarsky pokemon keby boli voľby bolo by fajn a dufam ze tam už nebude dlho tento debilek

 • je to priam hanba … ludia rozhodli mne sa tiež nepáči že vyhral smer a rešpektujem to.. ked si ludia zvolili Kotlebu tak to treba prijat… teraz s naších daní budu predčasné volby pretože lídrom strán a prezidentovi sa nepáči že vyhral Kotleba…. aké úbohé… nevolil som pána Kotlebu ale pokial budu predčasné volby podporíme ho celá rodina

 • Martin Kreml

  A menejcenni teda i su!

 • človek žasne nad tým čo je to za panáčika. A Kotlebu nechce nikto z tej žumpy vo vláde pretože vedia že bude klepať po prstoch! ! ! aj Kiska je tu posledne obdobie nech si užije za naše peniaze a nech ide preč niekde do Ameriky už bude nepodstatný na SVK už myslím že ho ľudia prekukli. Neznášam ho falošniaka

 • To bude psina, ked ho pri dalsich prezidentskych volbach ako vrece zemiakov vykopne z uradu prave Kotleba 😀

 • Je to úbožiak,tí čo ho volili si môžu teraz spytovať svedomie!Je to jasná úkážka aký vzťah ma k ľuďom,zarobiť na nich a vysať čo sa dá.Arogantný americký šašo.Hanba Slovenska.

 • Znechutený Občan

  Koľko zrazu nacizmu okolo nás? Som nacista – začnem tomu už aj sám veriť. Od prezidenta som iné ani neočakával. Takže ma vôbec nesklamal a len znovu prezentoval koho záujmy obhajuje. Určite sme to nie my ľudia, ktorí už máju dosť klamstiev, nespravodlivosti, západnej demokracie, dane z daní a policajného štátu, ktorí nič nemá spoločné s pomáhať a chrániť.

 • V podstate som rád, že Kiska postupoval tak ako postupoval. Pretože ak budú predčasné voľby, vďaka kiskovej arogancii moci nebude mať Kotleba iba 210 000 hlasov ale 850 000 hlasov. Len tak ďalej Kiska, spolu splníme päťročný plán na 120 percent.

 • Je logické, že neprijal Kotlebu, ktorý je za vystúpenie Slovenska z americkej organizácie NATO, pretože Kiska je len hovorcom US ambasády. Jeho krok sa dal očakávať, keďže doposiaľ koná presne podľa línie zahraničnej politiky a záujmov USA.
  Slovensko je v NATO len do počtu, aby pridalo rôznym pochybným intervenciám na legitimite. Vystúpením SR z tohto paktu by vznikol neželaný precedens a Kiska odmietnutím Kotlebu dal najavo vôľu ľudí ktorých je po celú dobu v úrade hovorcom.

  • Tlačová správa ĽS Naše Slovensko k vyhláseniu prezidenta SR Andrej Kisku
   Prezident SR Andrej Kiska pozval na rokovanie všetkých zástupcov novozvolených parlamentných strán s výnimkou ĽS Naše Slovensko. Skutočnosť, že nepozval len našu stranu, hoci bola demokraticky zvolená viac ako 200 tis. občanmi SR, je ďalším dôkazom a potvrdením toho, že všetky parlamentné politické strany: SMER-SD, SAS, OĽANO-NOVA, SNS, Sme rodina – Boris Kollár, MOST-HÍD, SIEŤ a prezident SR Andrej Kiska sú na jednej strane. Hoci sa navonok tvária, že sú rozdielni a zastupujú rôzne politické prúdy, v skutočnosti medzi nimi niet žiadneho zásadného rozdielu.
   zdroj: http://www.naseslovensko.net/nase-nazory/tlacova-sprava-ls-nase-slovensko-k-vyhlaseniu-prezidenta-sr-andrej-kisku/

  • Vystupenie z NATO by riesil len ak by bol vo vlade… A to nieje tak sa neklep….

 • Ako sa ukazuje, tak pravdoláskari a tzv. „tradičná pravica“ utrpeli ťažký debakel a to taký ťažký, že včerajška sú v hysterickom tranze. Včera sa to dalo ešte vydržať, ale dnes od rána ich bliakanie už riadne lezie na nervy. A ten ich pochod, no škoda rečí. Len dúfam, že neurobia nejakú hlúpu tzv. provokáciu.

  Inak hovorca neurazil len 200 000 ľudí. Tzv. elity čo sú na Slovensku a ich hovorca otvorene urazili celý Slovenský národ. To čo vybliakávajú v médiach je nonsens. Tu už slepý nevidí, hluchý nepočuje a sprostý nerozozná.

 • …ono tato Kiska je zubozena, nesvojpravna babka USA – MEGA troll a hlupak…

  USA zamerne na spolupracu a vernost vyhladavaju osoby z nizkym IQ, popripade deviantov, kriminalnikov a inac dusevne chore a narusene osoby.

  nasa Kiska je toho prikladom a cela BA kaviaren degeneratov a trubyrohov.

 • Michal Pruška

  Mimochodom, ja občan Slovenskej republiky, občan ktorý zastáva post riadiaceho manažéra vo veľkej firme, občan ktorý som slobodne na základe uváženia a faktov ktoré mi boli predložené zo všetkých politických strán a na základe hospodárskych, ekonomických a morálnych výsledkov, som volil Kotlebu. Akékoľvek rasovné, nacistické alebo fašistické propagácie v tomto národe musia byť tvrdo trestané a ľudia ktorý vyjadrujú simpatie a podporu týmto odtrhnutým od reality ideológiam musia byť zatvorený. Ja ktorý som voli Ing. Mgr. Kotlebu mu budem nadalej vyjadrovať podporu z dôvodu, že rozkrádanie majetku Slovenskej republiky považujem za likvidačné pre tento národ a hlavne ohováranie na základe nepodložených vymyslených a iných argumentov nebudem akceptovať. Kiska je pre mňa USA zástupca v našom parlamente, pretože ak by bol Slovák, nikdy by nedovolil vybudovať základňu cudzieho štátu na území SR. Toto občan milujúci Slovensko neurobí. Aj Gašparovič, ktorý možno ani o sebe nevedel že je Slovák, bol lepším prezidentom. Každý kto podporuje zlodejov ktorý rozkrádajú tento štát, bude jedného dňa zodpovedný za rozkrádanie. a nech skupinu označuje akokoľvek nedôstojne, budem stáť za Kotlebom.

  • Nepovažujem tento krok nášho prezidenta za uvážený, aj keď mu ideologicky rozumiem. Dalo by sa to urobiť oveľa štátnickejšie. Ja by som (na mieste prezidenta) Kotlebu pozval a svoj názor by som mu povedal priamo do očí.

  • To je vtipne, ako tu vyplakavate. Je vas dokopy 3.5%, s Vami si vytru zadok vsetci. Kiska ma na to pravo, tak ako ty mas pravo ist v obci 40, alebo 50. A cudovat sa, ze nepozval do svojho uradu to hnede hovienko sa moze iba dalsi ukricany nacek. Beztak by to bolo uplne zbytocne, s kokotlebom nepojde do vlady nikdy nikto. Jedine, co jeho volbou dosiahnete bude emigracia slusnych ludi a hlavne tych, ktori tu tvoria nejake hodnoty. Vy si tu potom mozete pochodovat a nahanat ciganov az kym nepokapete od hladu. Pekny den

 • podotykam ze v pripade Kotlebu sa do parlamentu nedostali ziadni extremisti (ti traja sa neprekruzkovali) a su tam relativne umierneni ludia – a pozrite ako Kisska dostal hysak
  Zatialco na Ukrajine su vo vlade ludia na ktorych je medzinarodny zatykac za nasilne trestne ciny, otvorene sa hlasia k nacizmu a banderovcom, maju zbrane a nevahaju ich pouzit na likvidaciu nepohodlnych ludi
  – a nikomu to nevadi

 • MIchal Pruška

  S mojím postojom, ako som volil tohto pána, tak rovnako som volil aj Ing. Mgr. Kotlebu kvôli môjmu presvedčeniu. Teraz však viem, že dať hlas tomuto „prezidentovy“ bola chyba.

 • DEBIL MŇA A ĽUDÍ KTORÝCH PONÍŽIL VYŠE 200 000 SLOVENSKÉHO NÁRODA NEMOŽE URAZIŤ .

 • sluha… je ten spravny vyraz
  jdu blejt velebnosti

 • úplne zaslepený názor fašistu….nič viac sa napísať nedá

 • Povedal by som, že to funguje takto:

  Svet je riadený z pozadia dedičnou hierarchiou najbohatších bankárskych a šľachtických rodín, priemyselných korporácií a ich žoldnierov (mimovládky, štátni úradníci, novinári, do značnej miery učitelia, rôzne think-tanky atď).

  Na druhej strane matrixu sa nachádza nám známy verejný politický svet – občania, politické strany, voľby, zvolení politici, vláda, prezident, Europarlament, Európska komisia atď…

  Podstatné na tejto verejnej mocenskej pyramíde je to, že ľudia, ktorí sa voľbami dostávajú na riadiace pozície sú v drvivej väčšine totálne nekompetentní k danému rezortu, čo budú riadiť. V skutočnosti sa stávajú iba mediálnymi figúrkami, ktoré majú upokojiť túžbu verejnosti po podiele na riadení krajiny.

  Skutočné riadenie krajiny je vykonávané v pozadí pomocou armády štátnych úradníkov a mimovládok, ktorí sú nezávislí od jednotlivých volebených období.

  Styčný bod medzi touto verejnou a skrytou pyramídou moci je pomocou rôznych mediálne nenápadných ľudí – poradcovia poslancov, hovorcovia, lobbysti. Skrytá pyramída moci si zadá a vyrieši určitý problém a hotové riešenie odovzdá pomocou týchto nenápadných figúrok vládnym predstaviteľom, ktorí sa pod to iba podpíšu a nechajú to schváliť v podobe zákona.

  Takto funguje moderná „demokracia“ …

Pridaj komentár