Sieť v sieti

Strana Sieť Radoslava Procházku sa už na prvý pohľad vo finančne náročných kampaniach prezentuje ako nová generácia politikov.

Svojím spôsobom aj je. Otázka však je, či sú práve tou inováciou, ktorú by ťažko skúšaný ľud tejto krajiny v tejto chvíli potreboval.

Napríklad vo vzťahu k migrantom vysiela rozporuplné signály. Tie tak osobne vnímam ako štýl, urobme  všetko čo chce „západ“, ale tak, aby sme do aspoň do volieb „nenasr.“ voliča. Lebo jeho hlas je tiež treba.

Sieť

Jedna z propagačných akcií strany Sieť (zdroj: FB)

Nechajme ale proimigrantské, pardon proeurópske  hompáľania Siete nateraz bokom. Pozornému občanovi iste neunikne, že jednotliví predstavitelia Siete idú životom tak akosi pod heslom „černých baronú“.

Od průšvihu k průšvihu vstříc světlým zítřkům

A to ani nie sú ešte vo vláde. Výkonom, ktoré podáva iný predstaviteľ Siete sme sa venovali aj my v článku Andrej Hrnčiar (SIEŤ)? Jednoducho mentálny boľševik! .

„Posledný križiak“ Ignác Milan Krajniak si na svojom blogu posvietil na iného „novogeneračného politika“ zo  Siete. Článok nesie pomerne výstižný názov Z nových zadkov ide starý smrad. Pozadie docenta Procházku 1. Nadpis naznačuje, článkov tohto typu bude viac a bude to zaujímavé čítanie.

Vzhľadom k tomu, že signálov tohto typu neustále pribúda, dostáva sa „pravicový“ volič našej „tiežpravicovej“ Siete  tak trochu do pozície Švejka (Odkaz na video Youtube) .

One comment

Pridaj komentár