Slnko, seno v hlavách, Bonaparte a pár faciek.

Foto: Ginn (YouTube)

Prvú „vysolil“,čím založil tradíciu „Bonaparte faciek“, poslanec národnej rady za SaS Peter Osuský známemu občianskemu aktivistovi Rudovi Vaskému. Stalo sa tak ešte v prvej polovici júla.

Na túto udalosť na aktuálnej parlamentnej schôdzi reagoval Marian Kotleba s návrhom, aby parlament uznesením odsúdil fackovanie občana poslancom ako nedôstojné konanie verejného činiteľa voči občanovi. Návrh neprešiel.

Tí ôsmi smeráci, čo hlasovali za uznesenie, či skôr proti fackovacím praktikám, to schytali od vlastnej europoslankyne Moniky Flašíkovej-Beňovej:

FlaskaTaraniny

zdroj: FB

Takže ak by napríklad poslanec Ľudovej strany (neviem ako pani europoslankyňa hodnotí SME Rodina a ďalšie strany) mal námet, ktorý by mohol niečo zlepšiť na Slovensku, prípadne zabrániť nejakej škode, tak z princípu nie, zlepšenie nebude, škoda bude, lebo „nepísaný úzus“.

Trošku si dovolím pani Moniku parafrázovať:

Platí taký nepísaný úzus, medzi demokraticky zmýšľajúcimi ľuďmi – voličmi, že strana, ktorá je „spletená“ s mimovládkami sa nevolí. NIKDY. Ani keď sa tvári, že niečo chce riešiť. Proste NIKDY. Toľko medzi nami, normálnymi, obyčajnými ľuďmi voličmi, ktorí si ctíme odkaz SNP a mier v Európe, toľko  pre mojich ctených spoluobčanov – voličov.

Traja zo štyroch europoslancov Smeru  „svietia“ v DCleaks zozname spoľahlivých spojencov mimovládiek zo skupiny George Sorose. Teda 75% stavu Smeru v EU parlamente.

Ako je to v iných zložkách strany Smer – SD, napríklad v jej klube v NRSR?

Ako dni plynuli,  tak dostala „pár Bonaparte faciek“ mimovládna aktivistka Alena Krempaská.

Jej „domovská“ mimovládna organizácia Inštitút ľudských práv – Human Rights Institute, presnejšie jej riaditeľ  spravil k téme tlačovú konferenciu. Podľa neho správanie osadenstva Bonaparte protestov je mimoriadne agresívne.

Buď  P. Weisenbacher veľmi dramatizuje (čo naznačuje to diskusia pod videom na TA3), alebo je to tam ako na rizikovom fotbalovom zápase.

P. Weisenbacher a Alena Krempaská podávajú na poslanca NRSR Igora Matoviča trestné oznámenie, v ktorom uvádzajú, že označenie za „tunelárov“ (osoby páchajúce ekonomickú trestnú činnosť), ktorého sa im od Igora Matoviča verejne ušlo, pokladajú za porušenie zákona.

P. Weisenbacher tiež nepriamo vyzval Richarda Sulíka na odstúpenie. Nešpecifikoval z akého postu, možno z postu predsedu strany.

5 komentárov

 • iniciály pani MFB mi pripomínajú taký anglický výraz muther fucker bitch a myslím že na ňu to presne pasuje

 • Beňová ma nesklamala, svojimi výrokmi je to stále tá istá Beňová, hodná hospitalizácie na psychiatrii…
  Čo ma ale mrzí a napísal som to do už do diskusie pod predošlým článkom, je postoj strany SME RODINA.
  Kollár facku Vaskému pred svojim publikom na Facebooku odsúdil, zbieral si tam lajky, zdieľania a tešil sa z popularity svojich názorov… ALE, keď prišlo na lámanie chleba v NR SR, tak sa všetci z jeho strany zdržali hlasovania akoby ich jedna mater mala: http://www.nrsr.sk/web/Page.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasklub&ID=37467
  Názor nech si na súlad jeho rétoriky a činov spraví každý sám, no kto mu ešte po tomto verí všetky tie drísty na sociálnych sieťach, to nemôže mať v hlave usporiadané….

  • Pozdravujem pani MFB 🙂
   Platí taký nepísaný úzus, medzi demokraticky zmýšľajúcimi ľuďmi – voličmi, že strana, ktorá je “spletená” s byvalymi komunistami , STBakmi apod sa nevolí. A ani sa za nu nehlasuje! NIKDY. Ani keď sa tvári, že niečo chce riešiť. Ani ked ponuka istoty. ani socialne istoty. Proste NIKDY.
   Toľko medzi nami, normálnymi, obyčajnými ľuďmi voličmi, ktorí si ctíme odkaz 17. novembra a demokraciu v Európe,
   Toľko pre mojich ctených spoluobčanov – voličov.

   • Rodičia Beňovej boli príslušníci ŠTB. Z takéhoto perverzného a zločinom dýchajúceho rodinného prostredia nemohlo vzísť nič dobré. A tak tu máme dnes Beňovú, ktorá sa podľa ITP Gorila životom pretĺkala ako mafiánsky matrac až kým si nenarazila Flašíka.

Pridaj komentár