Strana Skok si dobrovoľne odpudzuje voličov

Za posledné mesiace som veľmi dôrazne poukazoval na marketingový pôvod aktivít Róberta Fica, ktorý svoje konanie pripravuje podľa prieskumov verejnej mienky. Strana Skok zvlášť ústami jej predsedu Juraja Miškova tieto základné axiómy politického marketingu ignoruje.

Musím povedať, že vzhľadom na to, ako výhľadovo (pre Fica) veľmi priaznivo hodnotím možný výsledok strany Smer-SD, bol som potešený, keď začala vznikať strana Skok, ktorá by mohla robiť politiku podobne profesionálne ako strana Smer-SD. To naznačovali aj jej pozitívne spoty, plagáty a reklamy, kde sa nevyhraňuje na téme „Lebo Fico“, ale ponúka riešenia. Aké sú, to nie je príliš podstatné, dôležité je že chce osloviť voličov s vlastným programom, ktorý nezávisí na Smere a veril som v úspešnosť takejto kampane.

Včera večer som dostal (mimochodom od priaznivca projektu Skok) tento obrázok

Miskov

Absolútne nechápem, nechápem Miškovovu podporu imigrácii. Po tom, čo urobili megaprešľap pri podpore západnej politiky na Ukrajine a čo z oslobodenia urobil Dano Krajcer dobytie Slovenska (pripomínam, že aj strana Skok má určite k dispozícii prieskumy, ktoré hovoria o minimálne dvojtretinovom odpore národa voči takejto politike), dnes sa stavia Juraj Miškov ZA imigráciu!

Miskov-AdelaToto je otázka, kde sa už vôbec nebavíme o podpore, či nepodpore voličov. Okrem horných desaťtisíc a zaplatených médií (napr. Denník N len počas víkendu vydal na podporu imigrácie 5 článkov a pre istotu ešte dva blogy) je celý národ jednotne proti tomu, aby sem prišli stovky tisíc imigrantov. Nechápem na čom chce Skok vlastne stavať svoju podporu. Tzv. elita ho nikdy nepodporí, zvlášť po tom, čo si ich pohneval vyjadrením v prospech Adely Banášovej, ktorá nechal zverejniť svoju tvár v magazíne Zem a Vek. Ostáva mu len práca so skupinou ľudí, ktorí chcú vidieť nejakú víziu, ktorá sa bude líšiť od tej, čo ponúka bezduchá opozícia. A tá je unisono proti Rusku, podporuje sankcie, NATO a v poslednej dobe aj imigráciu na Slovensko.

Hoci SaS často kritizujem, práve v tejto oblasti má Sulík nielen ako ekonóm bezpochyby pravdu. Aj keď som si istý, že vôľu členskej základne nevyjadruje – neomarxistická úderka v SAS by pár desiatok tisíc islamistov určite neváhala prijať na svoju teplú stranícku hruď. Zvlášť, keby konečne vykorenili zhubný jed kresťanskej nákazy, ktorá podľa nich Slovensko ničí…

Miškova nechápem ani z pohľadu človeka, ktorý pochádza z biznis prostredia a mal by mať v malíčku všetky údaje, ktoré sa budú musieť navýšiť v rozpočte Slovenska. A treba podotknúť, že na úkor ostatných obyvateľov. Tieto sumy vôbec nie sú malé, idú do stoviek miliónov EUR a to už vôbec nespomínam zhoršenie nezamestnanosti, sociálnej situácie, extrémny nárast kriminality, prenosných chorôb a v neposlednom rade sa staneme aj cieľovom krajinou terorizmu.

Dá sa povedať, že Juraj Miškov a Skok ide doslova proti slovenskému národu. Takto si predvolebnú kampaň nepredstavujem. Slová „hovoriť striebro a mlčať zlato“, by si mali v Skoku napísať na plagát a vyvesiť na stenu. Možno ešte nie je neskoro.

[sociallocker][/sociallocker]

Zdroj:

2 komentáre

  • ja zase nechapem ludi, ktori v takych ludoch ako je Miskov, vidia spasitelov, v uvodzovkach. Stacilo mi ked dal 50000 na plagaty proti rodine. Co mozme cakat od takehoto politika , co mrha peniazmi proti tomu, co je odjakziva buducnostou naroda. Takyto maju viest nasu krajinu, rozhodovat o jej buducnosti? Asi nie. Miskov je ten s tych ,co sa chcu nabalit na ukor Slovakov ,Sloveniek a slovenskych deti.

    • Pred referendom som mu odporucal, aby sa naopak postavil za referendum. Nie ako vyrazu suhlasu s otazkami, ale na obhajobu referenda, ako nastroja priamej demokraciu. Ktoru mimochodom v SaS vehementne obhajoval.

Pridaj komentár