Švédsky premiér tvrdí, že sexuálne útoky nesúvisia s migráciou

V rozhovore poskytnutom stanici CNBC v Davose, Stefan Löfven, premiér Švédska povedal, že migranti by nemali byť obviňovaní z útokov vo Švédsku.

Sexuálne obťažovanie nie je automaticky naviazané na migráciu a prisťahovalectvo. Vo Švédsku sme žiaľ mali sexuálne obťažovanie po mnoho rokov,“ povedal Löfven CNBC na Svetovom ekonomickom fóre v Davose v stredu.

Je absolútne zrejmé, že to, čo sa teraz deje, nie je prípustné, vymyká sa z normy a musíme dnes vydať veľmi jasné posolstvo, aby  sme ukázali týmto mladým dievčatám a ženám, že majú samozrejme nárok chodiť po meste … bez sexuálneho obťažovania.

Komentár:

Sú len dve možnosti. Buď je za tie roky neviazanosti a slobody tak zdrogovaný, že sa mu vypálil mozog a skutočne tým blbostiam verí. To by bola lepšia varianta, keďže by stačilo vymeniť premiéra za niekoho nezhuleného a situácia by sa radikálne zmenila

Druhá možnosť nie je tak jednoduchá. Hovorí totiž o tom, že švédska elita spolu s ostatnými predstaviteľmi západných krajín cynicky klame v dokonalej zhode, poskytujúc si alibi a kryjúc sa navzájom.

Švédsko skutočne zažíva nebývalý nárast sexuálneho násilia a kriminality už dávno pred náporom migrantov v minulom roku. Čo už premiér Švédska nepovedal, je príčinná súvislosť, prečo k tomu nárastu dochádza. Vždy, keď sa niekde rozmnoží počet migrantov z Ázie, Afriky, Balkánu,  prudko stúpa kriminalita a počty sexuálnych útokov stúpajú do nebies o tisícky percent. Švédsko je dnes jednou z krajín, kde sa vo svete najviac znásilňuje – a prakticky vždy ide o domáce obyvateľky. Už viac rokov sa príslušnosť páchateľov nesmie zverejňovať, ale ak niečo prenikne do médií, skoro vždy ide o cudzokrajné mená a nešvédske typy. O jednej vražde so sexuálnym motívom sme napríklad písali aj my a o tragédii Švédska (ale aj Nórska, Dánska) sme vydali miniseriál blogera Fjordmana. Mnohé lokality krajiny sú dnes už prakticky mimo jurisdikcie štátu a vládne tu namiesto toho šaria a vláda islamu, ktorá považuje zvyšok štátu za korisť. Bezbrannú korisť treba dodať, keďže štát robí všetko pre to, aby pôvodné obyvateľstvo zablokoval a dokonca aby ani nebolo možné pod hrozbou trestného postihu kritizovať kroky vlády.

Takže Švédi veľmi dobre vedia, čo migrácia znamená a preto ministerský predseda klame. Rovnako ako klame každý jeden predstaviteľ vlád Západu v tomto sprisahaní elít voči vlastným ľuďom. Nepomôže vymeniť premiéra za niekoho z kruhu sprisahancov. Namiesto neho nastúpi rovnaká kožená tvár, ktorá bude omieľať rovnaké klamstvá.

Záverom si požičiam Fjordmanove konštatovanie zo spomínaného seriálu, napísanom už pred desiatimi rokmi:

„Moslimská imigrácia stojí obrovské sumy, vytvára v Západnej Európe zmätok, a vodcovia EÚ pracujú na tom, aby moslimom poskytli ľahší prístup k Európe ? pretože Arabi to od nich očakávajú… A ďakujem vám za rozptýlenie všetkých pochybností o tom, či musí byť Európska únia zrušená a jej zradcovské a skorumpované politické elity odstavené od moci.“

Zdroj:

 

5 komentárov

 • no čo, treba to brať z tej lepšej stránky – čím skôr budú západné krajiny zlikvidované inváziou, tým skôr sa EU rozpadne čo nám umožní uzavrieť hranice, a o to skôr nás prestanú poučovať a vnucovať nám svoj idotský životný štýl

  • praveze zit vedla Moslimov je nebezpecne. Znicia pamiatky, tak ako nici IS vsetko Ne-islamske u nich doma.

   • Pôvodní obyvatelia západu si nevedia ochrániť ani len vlastné ženy a dcéry, pamiatky sú to posledné čo by ma na ich mieste zaujímalo… Neviem sa prinútiť súcitiť so Švédmi… ak si raz bača pustí do košiara vlkov, nemôže sa čudovať, ak nájde stádo roztrhané.

  • Zlikvidovana skor bude ta tvoja psia buda v ktorej byvas. EU nie je Slovensko, ta vydrzi,skor SVK odtial bude raz vyhodena a hranice sa zavru Slovakom. Ten idiotsky zivotny styl by taky chudaci ako ty velmi chceli mat lenze to by slovac musela mat i nieco v hlavach a v srdiach lenze zial na oboch miestach ma len kopu kravskeho hnoja. To ze sa zapad zlutoval a hodil i Slovakom nejake omrvinky by si skor mal vazit lebo od slovenskych politikov a bohaciv nedostanes ani cent.

   • Moja psia búda vydrží viac ako EU, to sa s tebou stavím o čokoľvek. Inak je to len taká tvoja mylná úvaha o tom, čo si ty myslíš, že ja chcem mať, hoci s realitou to má iba veľmi málo spoločné… napokon ako všetky tvoje idiotské názory :-))

Pridaj komentár