Most Híd žiada prijímať moslimských migrantov

Vyjadrila sa tak podpredsedníčka strany Lucia Žitňanská. A strana, ako celok, zdá sa nemá k jej vyjadreniu  námietok.

LuciaBela

Lucia Žitňanská a Béla Bugár na jednej z tlačových konferencií Mostu – Híd. Zdroj: Youtube

Výber, pre nás vhodných sto sýrskych kresťanov, považuje Lucia Žitňanská za absolútne nenáležitý. Výber migrantov na základe viery považuje za „diskrimináciu“.

Premiér sa na tému migrantov vyjadruje, akoby to neboli ani ľudia. Nehovoriac o tom, že diskriminačný prístup na základe vierovyznania je neprijateľný,

Namiesto toho, aby vláda komunikovala s občanmi, a predovšetkým s obyvateľmi Gabčíkova, v snahe rozptýliť ich obavy z príchodu päťsto imigrantov, ktorých dočasne prijmeme na základe dohody s Rakúskom, svojimi vyhláseniami Robert Fico len naďalej stupňuje obavy z ich neprispôsobivosti.

zdroj

Takže podľa podpredsedníčky Mostu-Híd Lucie Žitňanskej má premiér rozptyľovať obavy. Zrejme bez ohľadu na skutočnosti, ktoré dnes sa dejú v západnej Európe (napríklad udalosti v Rotherhame) . Asi na základe ľudovej múdrosti, čo oči nevidia, to srdce nebolí.

Lucia Žitňanská pôsobí v politike dlhé roky. V roku 2006 ju KDH nominovalo za štátnu tajomníčku ministerstva spravodlivosti.

V období 8. februára až 4 júla 2006 bola podpredsedníčkou vlády a ministerku spravodlivosti.

V rokoch 2006 až 2010 bola poslankyňou za SDKU-DS, neskôr ministerkou spravodlivosti vo vláde Ivety Radičovej. Od roku 2012 opäť poslankyňou a predsedníčkou poslaneckého klubu SDKÚ-DS v Národnej rade.

V  roku 2013 opustila potápajúcu sa SDKU a zakotvila v Moste – Híd, kde sa pomerne rýchlo stala podpredsedníčkou. (Pozn. asi majú v Moste – Híd veľkú personálnu krízu, keď sa prebehlíkovi z SDKU podarí hneď dosiahnuť na post podpredsedu)

zdroj

Mini komentár:

Požadovať prijímanie moslimských migrantov je aj na štandardnú „EU – normalizačnú“ slovenskú politickú scénu pomerne silné kafe. Použitie čarovného slovíčka „diskriminácia“ je v tomto prípade úplne mimo misu.

Sú to práve kresťania, ktorí sú v krajinách ich pôvodu ohrození najviac a preto nie je na tom nič diskriminačné, ak sa pri obmedzených slovenských zdrojoch dá tejto skupine priorita.

Zdá sa však, že pre niektorých politikov naozaj ako keby islamistov na Slovensku  nebolo nikdy dosť.

O nejaký čas uvidíme, do akej miery tézy pani podpredsedníčky Mostu zdieľajú jeho voliči. Je možné, že sa v značnej miere presunú ku konkurenčnej SMK. So znižovaním preferencií vlastnej strany má práve Lucia Žitňanská pomerne slušné skúsenosti.

Hlavne vďaka ľuďom typu Lucie Žitňanskej som čoraz viac presvedčený, že po 25 rokoch dozrel čas na výraznú zmenu na ľudom volených postoch. Je tu naliehavá spoločenská potreba vo voľbách vymiesť parlament „od podlahy“.

Sú potrební noví ľudia, nové strany,  nezaťažení svojím dlhoročným pôsobením v rôznych funkciách a rôznymi tými „vyššími ideami“. Ľudia a strany, pre ktoré najvyššou ideou bude nie priazeň „zahraničia“, ale spokojný a bezpečný život slovenského občana.

Pretože tí druhí – „štandardní“, už za tie roky dostatočne presvedčivo ukázali, kam sú schopní našu spoločnosť dostať. Práve vďaka nim čoraz širší okruh slovenských občanov zisťuje, čo je to chudoba a bieda.

Teraz politici typu Lucie Žitňanskej v mene „vyšších  ideí“ až príliš ľahkovážne pristupujú už aj k téme základnej bezpečnosti slovenských občanov. Ďakujeme, stačilo…

 [sociallocker][/sociallocker]

78 komentárov

 • O emigraci vim sve, nebo jsem sam emigrant , jenze Evropan v Evrope ,Vubec si nebovedete predstavit co je to emigrace a co s ni prichazi ,lide neznaji jazyk na praci jsou nepouzitelni ,nemoce ktere prichazeji s nema ,kriminalita ,jen za tyden tri nasilne incidenty ve Vidni ,vecer radej zustat doma , Ja by vydal narizeni ,ten kto schvali migraci tak at se taky o ne postara z vlastniho a ne danovi poplatnici ,pri nasilnem cinu emigrantem potrestat vitace ,pri nasilnem cinu migrantem z nasledkem smrti vitace potrestat smrt za smrt ,jinak v Evrope klid a pohoda nebude.

 • Hľadám posledných normálnych ľudí na Slovensku…ozvite sa,prosím…

 • Toto už je moc !

 • 100 syrskych migrantov je nic… viete vobec niekto kolko tisic srbskych robosov sem agentury v sali a okoli podovazali?

 • Ja stale nechapem preco o takychto zalezitostiach(muslimskich) rozhoduju Politici ? Prvorade by sa mali opitat verejnosti -obcanov slovenskej repupliky ci z niecim takym vôbec suhlasia ??! …….
  Chcu ukoncit Korupciu, Demokrati….Ale to sa neda Lebo toto je Diktatura ….Drz hubu a korok a neozivaj sa …..
  P.S. A aby ste vedeli Europska unia je to co sa nepodarilo ani Napoleonovi ani Hitlerovi. Je to ovladnutie Európi polityckym sistemom cize bez vojny …

 • Slováci, vám ale těžce jebe… Omlouvám se za trochu vulgárnější slovník.

 • Skoda tu aj nieco pisat, vsetko ste napisali za mna, dakujem spoluobcania, ze zdielame rovnaky nazor.

 • Neviem prečo?Ja som za prímanjie,ale tak že každý s tích politikov si ich nasáčkuje domov aspoň 10-tich!

 • kto ešte nevie, čo je to za sviňu, tak podľa tohto musí vidieť, že je to šialená sviňa.

 • spiny madarske,nech vypadnu zo slovenska a zoberu si aj tu moslimsku pliagu!!!!!!!!!!!!!!

  • Ľudská špina sa nerozoznáva na základe národnosti človeka, ale na základe toho, kto čo napíše v takých komentároch napríklad. Postav si pred zrkadlo, ešte aj ty môžeš byť človekom.

  • Július Kovács

   Čo máš proti maďarom ty dement tirpácky?

  • milý pane, máte na prosto pravdu, ale ze Slovenska vypadneme pouze takovým způsobem, jak jsme tam dostali tj. s pozemkem, posunutím státních hranic

 • ona by sa nemala volať Žitňanská ale SHITňANSKá – LEBO JEJ už NAčISTO JEBE !

 • Ak o prisťahovalcoch rozhoduje táto žena,tak zbohom Slovensko !!!

 • Žitňanská ukáž otvorenú náruč a daj svoju dcéru moslimovi.

 • Piata kolóna – „Most cez rieku Kvai“ /Amíkmi vymyslený príbeh z 2. sv. vojny – bojov proti Japoncom – reálne sa udalosti odohrali za iných okolností v Nórsku/ nie je to isté, čo kedysi /1919 – vpád hord Bélu Kúna-Kohna na Slovensko/ krvavé boje o most cez rieku Dunaj v Komárne.
  Ale Béla ako Béla – všakže? – lebo v pozadí tohto vydierania migrantmi – o ktorom Nagy Magyar Orbán „nič nevie“ – je politický tlak NA UZÁKONENIE SLOVENSKEJ A MAĎARSKEJ DVOJJAZIČNOSTI!!! – o čom SAMOZREJME – „slovenský záujem“ zastupovaný „SNS“ akronymom – „NEVIE NIČ“! Všakže!

  Takže mám nápad – my tých Bugárových hostí pošleme vegetovať ku Bugárovi DOMOV! a ku – Orbánovým trianonlistom! Prosím nemýliť si Trianon a imigrantský triatlon = cez púšť, cez more a cez rieky – „mosty“. Cez hory chodíme len MY – lebo tie neuhnú!

  • Pre tých, ktorým to nezapína v zmysle dlhodobých geopolitických plánov „kohosi“, si položím otázku – kam by som – ako „Maďar“ žijúci v Maďarsku upratal imigračný problém – aby som tak zároveň vrazil klin medzi svojich susedov? Odpoveď – do maďarskej autonómnej oblasti Slovenska! No a na vytvorenie maďarskej autonómnej oblasti na Slovensku treba najprv presadiť slovensko-maďarskú štátnu dvojjazyčnosť, čím sa informačné pole na juhu Slovenska ovládne – maďarčinou. U miestnych Maďarov sa potom podobne ako v Sudetoch – lebo generácie zabúdajú – vytvorí ilúzia lepšieho života v jednotnom veľkom Maďarsku – ako keby teraz v ňom nemohli žiť, cestovať, podnikať, kupovať tam pôdu, nehnuteľnosti – ale je to klasická národnostná brnkačka, že? No a potom ten reálny sociálny „maďarský“ problém prenesieme Z CENTRA – na felvidék! Celá táto špina je postavená na dlhodobých plánoch islamizácie, zotierania hraníc národných štátov – začnime autonómiami, ničení národných kultúr s heslom multikultúrneho „obohatenia“, teda – že Slovákov zrádzajú tak kvázi „slováci“ ako aj Maďarov zrádzajú kvázi „maďari“ – „tí naväčší“, pretože v našej spoločnej PODUNAJSKEJ KULTÚRE KURVA – Dunaj ľudí nerozdeľuje, ale SPÁJA!, ale naše dva národy a NAŠICH ĽUDÍ rozdeľujú a rozoštvávajú len – SIONISTI! S KONSKÝMI ksichtami!

 • Veľmi nerád sa rozculujem. Nerobí mi to dobre. Mohol by tu zitnasku už niekto vystreliť niekde na Mars? Nech ju nie je viac vidietani počuť. Už mi je viac odporná ako Fico

 • Nech si ich nastahuje k seme domov a nie tu.clovek musi makat ako otrok aby mal na vyzitie a ty to pridu dostanu vreckove a nic nerobia iba bordel.najprv sa postarajte o obcanov SR aby mali platy ako europskej unii.

  • Nepotrebujeme platy Eu,radšej si zoberme späť slovenskú korunu a začnime odznova s vlastnou výrobou,či už v rámci sebestatočnosti poľnohospodárskych produktov ako aj vojenskou výrobou o ktorú nás pripravil Havel a spol.Trhy okamžite prevzali amíci a británia. „Radšej suchý chlieb s úsmevom na tvári,ako vyprážaný hamburger so slzami v očiach “ !!!!!!!!!!

 • Stratila už uplne rozum,a to som si myslel že je normalná.

 • Na toto nemám slov ….. Si ich nasáčkuj domov ty Dora uderená

 • Súhlasím s pani Žitňanskou v tom, že je to diskriminácia, vylúčiť moslimov na základe ich viery. Veď predsa o to aj ide. Sú to moslimovia, z koho radov sa rekrutujú teroristi. Sú to moslimovia, kto zničí každú trochu otvorenú spoločnosť a pretvorí ju na ľudské práva pošliapavajúci a teror šíriaci kalifát. Tak už by sa mohla pani ministerka spravodlivosti konečne začať zaoberať spravodlivosťou namiesto falošnej politickej korektnosti.

 • ved nech si ich nastahuje domov, par krat ju znasilnia, odrezu jej hlavu a podpalia dom aj s rodinou a bude mat. Kupte jej niekto telku lebo evidentne nema doma televizor a nelozera spravy ani necita noviny ani net. vyvedte ju z jaskyne a ukazte jej realitu a civilizaciu.

 • madarske zapredane kurvy nech si ich nastahuju do Madarska

 • Musí byť asi ,,dobrá“keď ju berú zo strany do strany.

 • Tá sviňa robí pre Soroša, to je isté. Zakazuje opozíciu, pretlačila zákon na zákaz slobody slova a dokonca aj názoru, chce sem Sorošových muslimských bojovníkov. Fuj hnus, za hrsť dolárov nás chce všetkých vyvraždiť, myslí si, že ju Soroš aj s jej skorumpovanou rodinkou ubytuje u seba v Karibiku, ale ju len použije a vykadí sa na ňu.

 • Pingback: Čierny deň pre Slovensko. | RTPS.sk

 • Pingback: Čaká Slovensko vládna kríza a predčasné voľby ? | RTPS.sk

 • Pingback: 48 rokov od sovietskej okupácie. – MEDZIČAS

 • Pani Žitňanská to mala vždy v hlave pomiešané. Strašne sa divím starému kocúrovi Bélovi, že sa dal dokopy s touto pomätenou ženskou. Ťahá ho pod vodu. My máme svoju kultúru, moslimovia svoju. To treba rešpektovať. Ale moslimovia nerešpektujú iný názor a inú kultúru. Prečo my máme tolerovať ich, keď oni netolerujú nás. V žiadnom prípade! Pani Žitňanská sa môže odsťahovať do moslimskej krajiny. Možno zase zažije sex.

 • Bugára zavrieť do cely aj s tromi homosexuálnymi emigrantami, možno by zmenil názor !

 • Urob si poriadok v hlave!!!?

 • Jan Kosorinský

  To sa teda zišli – totálne neschopná právnička a prezliekačka kabátov( keď sa jej to hodí) a názorný volebný zradca „konská hlava“ Bugino …., to je teda Dvoj-ka !!!

  • Tí dvaja sa teda našli. Bugy si môže zobrať do svojho penziónu moslimov a spolu so Žitňanskou sa tam môžu o nich starať a splniť im všetko o čo si požiadajú. Pri tom , v rámci krúžkov voľného času, by s nimi mohli nacvičovať prezliekanie kabátov.

 • Žitňanská prevracačka kabátov a oblbovačka ide niekoho moralizovať svojimi úvahami a nezmyslami?
  Zrazu veľká zástankyňa o vierovyznaní čo jej zostalo od čiernokabátnikov aj Bélom nech si zakupia ostrov a tam môžu prijímať.
  Dvaja dementi ktorí zrejme by mali ísť na očné a ušné aby lepšie vnímali o čo ide týmto kozomrdom.
  Príklad máme Kozomrdky Merkelici ako zaplienila s pomocou EÚ Európu a čo sa deje za odmenu.
  Zrelosť pre ústav a dohľad na mentálne retardovaných ,využitie ako pozorovacieho objektu pri strácaní mozgovej hmoty pre diplomové práce v tejto oblasti.

 • Zoltán Kolompár

  Dalo sa čakať, že Bugár a Žitňanská budú vymýšlať kraviny. Žitňanská nech sa radšej odborne venuje rezortu spravodlivosti a nech nič nepokazí. Nech sa nemieša do medzinárodných a bezpečnosťných vzťahov. Týmito vyhláseniam ohrozujú bezpečnosť našich občanov . Keď budú u nás moslimi podrazávať našich občanov, krv bude na rukách týchto politikov. Potom sa budú tváriť ako vždy “ oni nič , oni muzikanti.“

 • Ak mas malo moslimov pridi do Piestan.Maju poskupovane skoro vsetko,ak pride k k akemukolvek konfliktu tak sa mame na co tesit.Nepomoze ani vas FARIZEJ ani SLIEPKA,len dufam,ze aj ju si najdu!!

 • Viem, že Maďari nie sú blbci . A verím, že na takúto pascu pod zásterkou „maďarskej“ strany neskočia. Možno niekedyy, keď bude lepšie, sa ešte budeme hádať o dieru v plote a vrece papriky, ale teraz je čas ťahať za jeden povraz

 • Pingback: Problémy zlepenca. – MEDZIČAS

 • Pani Žitňanská a pán Bugár -ako politickí predstavitelia Slovenska poraďte premiérovi Ficovi,aby zo 313 eurového dôchodku a z 500eurových výplat polovičku dalo obyvateľstvo na stravu,vodu,elektriku,nájomné imigrantom a budú sa tu mať dobre a okrem toho,ešte im zadarmo postavme nadštardantné domy,byty a každej rodine 1 auto!

 • jackiedederon@gmail.com

  Prečo ich nechcú v Saudskej Arábii,v Emirátoch na Kuvajte,v Iraku,Turecku,proste tam kde sa vyznáva islam?Lebo je to vysoko organizované a dobre premyslené šírenie islamu do europy.Silou to nešlo,tak to pôjde po dvoch rokoch až sa trocha skonsolidujú bombovými útokmi.Potom neviem,ako bude Bugár mudrovať.Toľko nezamestnaních sa sem dovalilo.Neodrobili tu ani jednu sekundu a už majú nárok na lekársku starostlivosť,stravu aj bývanie.Odkiaľ sa vzali peniaze,keď doteraz neboli pre občanov Europy?Pre Europanov má Brusel iba pokuty.Fuj!!!

 • BUGINO mozes si moslimov zobrat k sebe domov ti vlastizradca…

 • Pingback: Most Híd opäť žiada prijímanie migrantov na Slovensku | MEDZIČAS

 • Ján Borovička

  môj neprešiel cenzúrou!!!

 • Ján Borovička

  Nech si ten h i d nasťahuje HÍD do svojho kaštieľa a priľahlého parku.

 • Béla má dávno podpísanú spoluprácu s „Atlantikom“ tak sa nečudujme. Zasmiať sa môžme. Béla, pozri sa čo robí Orbán a podľa toho sa správaj.

 • Preferencie pôjdu dole,trpáci…..

 • pani žitnanská….“r o z p t y l o v a ť “ obavy pred migrantmi do Gabčíkova sa sama alebo s bugárom obávate ísť?…alebo vám v tom snáď niečo bráni?

 • Planujeme vozit ciganov na ulice, kde byvaju politici,hlavne ti co su za imigrantov. Ved nech sa najprv postaraju o nasich…a na zaklade takychto skusenosti nech sa rozhodnu pre imigrantov….ak chcete pridajte sa, napiste mail na svetforum.sk@gmail.com

 • obec Gabčíkovo imigrantov nechce, a navyše plány štátu nie sú dohodnuté s obcou….prečítajte si:
  http://www.gabcikovo.sk/sk/item/191-vyhl%C3%A1senie.html

  aké špinavé hry sa tu hrajú…treba toto obzvlašť sledovať, ísť na obecné zasadania…….Gabčikovu a každému jednému mestu, obci kde plánujú dať azylantov musíme pomôcť…ako povedal Fico, treba ich zničiť v zárodku..tak sa toho držme:) Treba chodiť na zasadania, zastupiteľstva, všímať si, kto ako hlasoval….

  Starosta: Ivan Feneš (SMK)

  Zástupca starostu: Ing. Arpád Mészáros (SMK)

  Poslanci:

  Zoltán Bernáth (SMK)
  Alfréd Mészáros (SMK)
  Tibor Csikmák (SMK)
  Gabriel Darnai (nezávislý kandidát)
  Juraj Vida (SMK)
  Erika Pruhová (nezávislý kandidát)
  Robert Horváth (SMK)
  Lorant Zalka (SMK)
  Ing. Soňa Csíbová (MOST-HÍD)
  Tibor Csikmák (SMK)
  Zoltán Bernáth (SMK)
  Arpád Csörgő (SMK)
  http://svetforum.sk/viewtopic.php?f=51&t=1374

  V Rohovciach pri Šamoríne ma Bugár domov pre dôchodcov. Toto je biznis väčšiny politikov, ktorí vlastnia takmer všetky CSS, DSS v SR písané na tretie osoby a iné biele kone. Takéto centrá sú aj ideálne na prepieranie eurofondov, prerobí sa 10x strecha..a iné nezmyselnosti….
  http://www.pluska.sk/plus7dni/zaujalo-nas/bugarov-biznis.html
  http://www.pluska.sk/showdoc.do?docid=58207&showRate=true

  Pekne musel šetriť, keď ako politik nazbieral na DSS za 250 miliónov SK.

  Jeho neziskovka Seniorpark navyše dostala 30 000Eur na postele od členky SMERu – Viery Tomanovej. Takže tu vidíme pekne prepojenia strán, ktoré sú všetky spolu…
  http://www.pluska.sk/slovensko/politika/dostali-30-tisicovu-dotaciu-od-tomanovej.html

  Pozrime, kde pravdepodobne žijú Burágorvci:
  https://www.google.sk/maps/place/Pomlejsk%C3%A1+cesta+402%2F20,+931+01+%C5%A0amor%C3%ADn/@48.031977,17.311902,3a,75y,153.45h,91.56t/data=!3m7!1e1!3m5!1s4L53lBPcW6M-P0GelDVygQ!2e0!6s%2F%2Fgeo2.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3D4L53lBPcW6M-P0GelDVygQ%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D100%26h%3D80%26yaw%3D170.3064%26pitch%3D0!7i13312!8i6656!4m2!3m1!1s0x476c7e34f2b40dcd:0xa9e4d17059ed3646!6m1!1e1
  Bratislava, Pomlejská 20

  Jeho firmu mu spravuje jeho asistent Peter Voros, ktorý bol súčasťou MOST-HÍDU.
  https://www.google.sk/search?q=peter+voros&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=DdmzVZvcEIeSU_neo5AK
  A pozrite sa koľko má ten chudáčik firiem:
  http://orsr.sk/hladaj_osoba.asp?PR=V%F6r%F6s&MENO=Peter&SID=0&T=f0&R=1

  Firmy s priamym zastúpenim Bugárovcov:
  http://www.orsr.sk/vypis.asp?lan=en&ID=37054&SID=2&P=0
  http://orsr.sk/vypis.asp?ID=105616&SID=7&P=1
  [color=#FF0000]
  A pozrite si tu vyscanosť, kedže by to bolo v konflikte záujmov nie je konateľom. Pritom je vlastník a spoločník…takže to je konflit záujmov…[/color]

  http://svetforum.sk/viewtopic.php?f=55&t=1436

 • Ani on, ani ona, nie su Slovaci. Pre neho sme Slovaci (Totok), pre nu gojimovia, tam nie je co ocakavat.

 • Najlepšie by bolo poslať pani Žitňanskú priamo na územie Islamského Štátu, nech tam ona rozhodne, ktorým ľuďom ide najviac o krk a potom spolu s nimi príde k nám domov, ak to prežije. Budeme si to nesmierne vážiť a nebude to vôbec diskriminujúce!

 • nehlasovala spolu so sulikom v EU parlamente nahodou proti kvotam ?

  co to ma znamenat takyto obrat ?

 • nech si ich vezme domov a nam normalnym obcanom nech da taka *** pokoj … ja sa cudujem ze ju maju v politickej strane … je to vlastizradca za nase prachy haji svoje zaujmy … krava …

 • Pingback: Aktuálne – Monitoring: K. Orbán: Európe hrozí zánik, Miloš Zeman: Budem brániť svoju krajinu, Prof. Oskar Krejčí: Imigrantov zastavíme iba násilím | Magnificat - Mariánske spravodajstvo / vydavateľstvo

 • Ja ako obcan SR,ziadam, aby sa tato madarska krava odstahovala do Madarska a robila politiku tam, nema pravo starat sa do veci Slovenska !

 • Ta ceresnovica jej uskodila

 • Táto pani je pre mňa nedoveryhodná už z toho dovodu, že bola v toľkých stranách. Je to politická turistka, ktorej je jedno, za akú stranu kope, hlavne, že je pri koryte a peniažky sa sypú. Zapredankyňa jedna.

 • V krajine kde 150 000 ľudí živorí zo 61€ na mesiac a ktorá si absolútne nevšíma 12000 svojich bezdomovcov je príjmanie džihádistických „utečencov“ ktorých navyše zadotujeme dávkou 1500€/mesačne odporná a flagrantná vlastizrada a zodpovední si okrem opovrhnutia zaslúžia jediné!
  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c7/Mussolini_e_Petacci_a_Piazzale_Loreto,_1945.jpg

 • zrejme sa zucastnila povinneho „pohovoru“ v budove na Hvizdoslavovom namesti, kde jej v specialnej miestnosti ukazali jej Zlozku a toto je vysledok.
  Bela zrejme nebude rad, ale ved o to ani neslo.
  ONI uz vedia, co robia a comu to ma sluzit

 • však ma pravdu, nediskriminujte, Proste neprimte ani jedneho a vsetci budu spokojny

 • kazdemu ich treba domov najebat ked ich tak chcu..Nemaju ani ponatia o zivote nasich ludi .Oni si ziju svoj bezstarostny zivot a tu sa chcu len ukazovat jebkovia..V prvom rade pomozte slovakom stovky mamiciek z detmi ziju v azilovych domoch a na uliciach tym treba pomahat ..Sa zamyslite nad sebou a neukazujte sa do sveta aky ste vy dobrodinci..Ukazde pravu tvar slovensa ako ziju nasi ludia ..Ze my sami potrebujeme pomahat..Uz sa konecne spamatajte!!!!!!!

 • re: „Sú potrební noví ľudia, nové strany, nezaťažení svojím dlhoročným pôsobením v rôznych funkciách a rôznymi tými “vyššími ideami”. Ľudia a strany, pre ktoré najvyššou ideou bude nie priazeň “zahraničia”, ale spokojný a bezpečný život slovenského občana.“

  Hlavný problém je v tom, že politika sa stala natoľko drahou, špinavou a nebezpečnou, že nikto zo slušných ľudí už tam ani len nechce ísť. Volebná kampaň je nad možnosti bežného občana a lynčovacia mediálna kampaň proti novým stranám, vrátane útokov proti rodinám kandidátov, odradí aj ten zbytok… Obávam sa, že súčasná forma zastupiteľskej demokracie narazila na svoje limity.

  Jedinou záchranou je zaviesť nejakú formu referendovej demokracie, kedy by bolo občanom umožnené nejakým veľmi jednoduchým a nenáročným spôsobom vetovať vládne zákony. To by bol najefektívnejší spôsob, ako spacifikovať korupciu a lobbing medzi poslancami.

 • Tak toto vyjadrenie pani Žitňanskej ma veľmi prekvapilo práve z toho dôvodu, že mi pripadala ako celkom rozumná dlhoročná politička. Neviem si celkom dobre predstaviť, že tomu čo hovorí aj verí, vari nevie aké skúsenosti s touto špecifickou komunitou majú v západnej Európe?

 • madar naj ide do p.ce. Ved Budapest vyzerá ako cierne more všade samí neger a moslim a že nacionalisti madarský

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Most Híd žiada prijímať moslimských migrantov

 • čo z toho, keď si aj tak ľudia opäť zvolia tých istých zlodejov

Pridaj komentár