Výzva k ľudskosti – manipulačný nadačný nástroj

Téma, ktorá rezonuje všade v médiách, imigračná vlna, je neziskovými organizáciami prezentovaná vždy výlučne jednofarebne, vždy tlakom na verejnú mienku a politických predstaviteľov aby „neobmedzene pomohli“. Neexistuje mimovládka, ktorá by bola skeptická k prílivu imigrantov. V relácii televízie Markíza o utečencoch sa objavil názor zástupcu občianskej „Výzvy k ľudskosti“, ktorá rovnako ako mimovládky požaduje neobmedzenú podporu imigrácie.

Tzv. Výzva k ľudskosti, ktorá mala ukázať masovú podporu Slovákov po nešťastnom náleze 71 mŕtvych ľudí v chladiarenskom voze 27.8.2015 v Rakúsku, sa stala srdcu milá celkove v tomto momente 11851 elektronických signatárov. Pri celkovom počte oprávnených voličov z posledných prezidentských volieb 2014 4 .406.261 to znamená že iniciatíva zastupuje 0,27% voličov… Asi neprekvapí, že sa využívajú sociálne siete a kampaňovitosť, ktorá je typická pre mimovládky, zvlášť pre tie, ktoré sú sponzorované zo zahraničia.

Pozrime sa teda, kto je za Výzvou k ľudskosti

Jej reprezentantom je Ján Orlovský a toto meno je známe z jednej najviac sprofanovaných mimovládok Nadácia otvorenej spoločnosti, ktorá otvorene presadzuje všetky typické znaky multikultúry a jej činnosť je zameraná na oslabenie základných kultúrnych a sociálnych väzieb v spoločnosti. Na stránkach nadácie nájdeme text : „Open Society Foundation pôsobí na Slovensku od novembra 1992 ako súčasť rodiny nadácií známych ako Open Society Foundations, pôsobiacich vo viac ako 70 krajinách na celom svete. Ich zakladateľom je filantrop a finančník George Soros, ktorému patrí osobité miesto v demokratickej transformácii a modernizácii krajín strednej a východnej Európy.“ Čiže v prípade Orlovského a jeho mimovládky ide jednoznačne o presadzovanie zahraničného záujmu (USA) a ovplyvňovanie verejnej mienky smerom, ktorý nemá nič spoločné s preferenciami slovenskej spoločnosti.

V minulých článkoch sme sa venovali racionálnym argumentom, prečo je súčasná vlna migrantov neprijateľná a nie je možné ju podporovať. Okrem toho sme prinášali aj indície, ktoré hovoria o výraznej účasti mimovládnych organizácií a dokonca aj o podpore vlády USA pre tento proces.

Výzva k ľudskosti nie je ani náhodou výzva občianskych aktivistov, ale je to cieľavedomá a plánovitá činnosť Nadácie pre otvorenú spoločnosť na podporu imigračného prúdu zameraného na deštrukciu tejto spoločnosti, ktorá cynicky využíva vraždu 71 obetí na emociálne vydieranie občanov Slovenska. Typickým príznakom týchto a podobných aktivít je potom tlak a snaha o prerozdeľovanie finančných prostriedkov z verejných zdrojov, t.j. z daní všetkých občanov v prospech aktivít, ktoré sú prínosné v prvom rade mimovládkam. Rovnako sú príznačné aj snahy rozprávať za všetkých, hoci podľa prieskumov je napríklad proti neobmedzenému prijímaniu migrantov minimálne 90% obyvateľstva. Mimovládky, ako spomínaná nadácia, sa stávajú politickými subjektami, ktoré si „…osobujú výhradné právo rozhodovať. Neziskovky samy seba nadradili nad občanov, nad demokraciu. Vyvinuli postupom času dômyselný systém, ako sa vymknúť kontrole a postaviť dokonca úplne mimo demokratickej diskusie úvahy o tom, ako voličom túto kontrolu vrátiť. Vyhlásili samy seba za nezmeniteľné dobro, o ktorom sa nedá diskutovať. Prostredníctvom rôznych mechanizmov, vrátane európskych štruktúr, sa stále viac vymykajú hoci len potenciálnym možnostiam kontroly. Pokusy o jej navrátenie voličom, tam, kde v demokracii jedine patrí, sú prehlasované za nelegitímne, dokonca za antisystémové.“ (viď článok Od demokracie k totalite)

A doslova nechutná je podpora Výzvy prezidentom Andreja Kisku, ktorý ostentatívne prejavuje lásku k migrantom, aby na druhej strane podporoval aktivity krajín NATO v Sýrii (hlavne Turecka a USA), čiže krajín, ktoré nám migrantov prakticky posielajú podporou teroristov a Islamského štátu. Niet sa čo diviť, kooperácia Andreja Kisku s mimovládkami je vzorová, nakoniec obaja počúvajú rovnaký „Master’s Voice“ (Hlas pána)

Komentár Medzičasu k Výzve nájdete tu

Mimochodom, k tragédii, ktorá spustila Výzvu, by som rád odcitoval niekoľko správ tlačovej agentúry TASR a z portálu Topky:

 • TASR 1 – „…minulý štvrtok (27.8.) v aute odstavenom na rakúskej diaľnici A4, sa v nákladnom priestore s najvyššou pravdepodobnosťou zadusili…Podľa nových zistení prevádzači s utečencami vyrazili na cestu 26. augusta nadránom zo srbsko-maďarskej hranice a po niekoľkohodinovej jazde cez Maďarsko sa dostali na rakúske územie“
 • TASR 2 – „Našli ho pri Parndorfe, keď už bolo odstavené minimálne 24 hodín. „
 • TASR 3 – „Po príchode na miesto (27.8.2015) okolo 11.30 h však našli už len bezvládne telá, ktoré sa podľa ORF dokonca začínali rozkladať.“
 • TASR 4 – „špeciálne vyšetrovacie metódy bolo možné použiť iba v obmedzenej miere, keďže telá boli v pokročilom štádiu rozkladu“
 • Topky – „keď nákladné auto prekročil maďarsko-rakúsku hranicu, čo sa pravdepodobne stalo v noci na štvrtok 27. augusta“

Jediné, čo sa z celej znôšky správ z domova či zahraničia nedozviete nedozviete je – doba úmrtia. Neviem ako Vy, ale niečo mi tu nesedí

 

 

Zdroj:

9 komentárov

 • Pingback: Farebná revolúcia na Slovensku začala – MEDZIČAS

 • Zhrození úradníci konštatujú u 20 % analfabtizmus, zvyšok má len minimálne vzdelanie. Prakticky nikto nehovorí po anglicky, či iným európskym jazykom. Na pracovný trh sa z nich môže reálne dostať iba minimum. Kultúrna integrácia v nedohľade.

  Klamlivá euforicko-hipisácka propaganda vytvorila predstavu o odborníkoch, ktorí prichádzajú zachrániť poddimenzovaný nemecký pracovný trh. Pravdou však je, že sa do Nemecka v obrovských počtoch dovalila nekvalifikovaná, neintegrovateľná masa ľudí, ktorá bude dlhodobo (fakticky doživotne) nezamestnaná a ktorej jediným cieľom je 360 eurová sociálna podpora, pridelený byt a zaplatený nájom. Pracovať ? A načo ?

  Keď sa časom nečinnosťou začnú nudiť, verím, že sa im o zábavu postarajú nebezpeční salafisti, ktorí s verbovaním začali okamžite.

  Zdroj
  http://www.welt.de/debatte/kommentare/article146042330/Deutschland-hat-das-duemmste-Einwanderungsgesetz-ueberhaupt.html
  http://www.welt.de/regionales/bayern/article146292193/Salafisten-in-Bayern-wollen-Fluechtlinge-anwerben.html

  • Zidia vzdy mali rozum, co takto si brat priklad od nich ? Asi vedia preco to robi, preco sa nepoucit od nich?

   Je pozoruhodné, že Izrael napríklad odmieta, čo i len jedného utečenca zo Sýrie, hoci by im ako najbližšia krajina skôr zachránili životy. Ale o takejto selekcii utečencov sa v našich médiách nedozviete!
   http://news.yahoo.com/israels-netanyahu-rejects-call-syrian-refugees-113507073.html?soc_src=mediacontentstory&%3Bsoc_trk=ma

  • Nesuhlsim s myslienkou EU armady, ale clanok je zaujimavy z hladiska sirsich suvislosti

   ——————————–
   V 60. až 80. rokoch XX. storočia sme si v Európe zvykli vnímať náš postoj ku svetu prostredníctvom záujmov jednej alebo druhej superveľmoci. Po rozpade Sovietskeho zväzu nastala nová situácia: buď sme podporovali jedinú superveľmoc USA, alebo nejsilnějších oponentov tejto superveľmoci – Rusko a Čínu. Dnes sme však v novej situácii, keď sa dostávajú záujmy všetkých troch dominantných svetových veľmocí do rozporu s našimi záujmami v Európe.

   Zdá se, že záujmom Spojených štátov je produkovať nestabilitu na Strednom Východe, aby nevznikla žiadna dostatočne silná regionálna mocnosť schopná postaviť sa záujmom USA v regióne. Spojené štáty podporili zvrhnutie diktátorských režimov v Afganistane, Iraku, Líbyi, Jemene a čiastočne i v Sýrii, ale ich jediným receptom na politické riešenie sú prechodné vlády a následne po voľbách koaličné vlády, plus prenos zodpovednosti za bezpečnosť na domáce bezpečnostné zložky a armády vycvičené a vyzbrojené Spojenými štátmi. Vo všetkých prípadoch sa ale ukázalo, že tento recept vôbec nefunguje a vedie len k destabilizácii, ktorá vytvára obrovské problémy pre susednú Európsku úniu, zatiaľ čo USA nezasahuje vôbec.

   Európská únia je ohrozená nestabilitou v jej susedstve vyvolávanou cudzími veľmocami, predovšetkým Spojenými štátmi, Ruskom a Čínou. Európska únia je dnes pod bezpečnostným protektorátom Spojených štátov – toto je skutočná tvár dnešnej NATO. Mali by sme si ale uvedomiť, že nikto – ani USA, ani Rusko, ani nikto iný nebude vystupovať v záujme Európskej únie, ak to nebude i záujmom danej veľmoci. Zahraničnopolitické postoje EÚ nemajú vo svete váhu, pretože za nimi nestojí armáda, na rozdiel od zahraničnej politiky USA, Ruska a Číny. Dokiaľ se nevytvorí európska armáda, zahraničnopolitická impotencia EÚ a nerešpektovanie jej záujmov bude pokračovať.

   http://garassy.blog.sme.sk/c/387517/skutocne-priciny-uteceneckej-krizy-2-cast.html?ref=tit

 • Sorošovská sionistická lúza je spolu so svojimi poskokmi a užitočnými idiotmi nepriateľom európskej civilizácie a európskych národov. To je známe každému, kto čítal protokoly siónskych mudrcov a nepotrebuje k tomu ani dôkazy z tohto článku. Za všetkým treba hľadať sionizmus, ktorý používa multikulturalizmus ako nástroj. Aj komunisti si uvedomovali nebezpečenstvo sionizmu a v rámci ŠTB vyčlenili celé jedno oddelenie, ktoré sa zaoberalo bojom proti nemu. Zatiaľ čo súčasní zdegenerovaní pseudodemokrati, na čele s Kiskom sionizmu slúžia.

  • vsetko dobre az na jednu vec: komunizmus je zidovsky produkt a preto komunisti mozno mali oddelenie na boj proti sionizmu ale to by bojovali len proti sebe. Komunizmus je tu stale – ma ine meno ale personalne je to to iste. Pridavaju sa len uzitocni idioti. Inak vyborny prispevok

 • Zaujímavý jasnovitný človek Petr Chobot v minulosti úspešne predpovedal, že v Iraku bude veľmi vážna vojna v časoch keď z tade Americká vláda práve odchádzala. Vojnu rozpútal islamský štát.

  Čo je pozoruhodné, že pánovi Chobotovi sa splnilo ďalšie „proroctvo“. Na báze jasnovidnej schopnosti „astrálneho cestovania“ vedel už asi 1 týždeň pred tým ako sa to objavilo čo i len v alternatívnych médiach, že aj Rusko nám môže pomôcť s utečeneckou krízou.
  Hoci má pán Chobot na Ruskú vládu silne negatívny názor, paradoxne spomenul, že aj Rusko by nám mohlo pomôcť. Po asi 1 týždni čo bola jeho nahrávka zhotovená, sa to už naozaj začalo diať. Ruská armáda sa chystá proti IS v Sýrii.
  https://www.youtube.com/watch?v=nF3g-Uo8dxM

  A už aj v oficiálnych médiach sa objavila ďalšia šokujca správa, že tieňová vláda to myslí s Islamizáciou Európy smrteľne vážne. Teňová vláda začala vyzbrojovať zbraňami migrantov(resp zatiaľ sa o to pokúša)!!!!
  https://www.youtube.com/watch?v=xn-UCR5p0y0&feature=youtu.be

  Ešte raz Vám odporúčam si vypočuť toto video.
  Pána Chobota sa oplatí brať vážne

 • Potetovana Primadona

  Vynikajuci clanok.

 • Pingback: Anonymous Slovensko UK &raquo Výzva k ľudskosti – manipulačný nadačný nástroj

Pridaj komentár